Twilight Turkiye Fan Bilgi Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TwilighTurkey.Net

TwilighTurkeyAnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Ashley Greene'nin basına düşen resimleriyle ilgli AÇIKLAMASI

+2
legendary
Blacktuce<3
6 posters
YazarMesaj
Blacktuce<3
Ayın Üyesi
Ayın Üyesi
Blacktuce<3

Kadın <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2656
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 01/01/10
<b>Doğum tarihi</b> Doğum tarihi : 31/12/96
<b>Yaş</b> Yaş : 27
<b>Nerden</b> Nerden : MARMARİS

Ashley Greene'nin basına düşen resimleriyle ilgli AÇIKLAMASI Empty
MesajKonu: Ashley Greene'nin basına düşen resimleriyle ilgli AÇIKLAMASI   Ashley Greene'nin basına düşen resimleriyle ilgli AÇIKLAMASI Icon_minitimeCuma Şub. 12, 2010 5:45 pm

Dear Friends, Family, and Fans.

I am writing this note today concerning the inappropriate photos that leaked of me over the past 24 hours. I am very sorry to all my friends and fans and of course family who have heard or even seen these photos, and it was wrong of me to even consider taking these photos. Though they were meant to stay in my own hands, they escaped to somebody else', meaning they would get leaked. Unfortunately that has of course happened, and they are all over the internet.

Perez Hilton has been very cooperative and taken the photos down, but other websites have not taken them down. I am in fact taking legal action towards whoever leaked these photos, because I had no intention of making these photos available to the public. I own these photos and therefore have the right to tell people to not post them on their websites.

I am very much regretting ever taking those photos, it was very childish and immature of me. I apologize once again to all my fans especially, and I'm really hoping you forgive me. If you to not accept my apology, that is understandable and I thank you for getting me this far.

For you who are forgiving me, thank you.I'm glad we can continue this journey together, thank you.

God Bless you all

kendim çevirdim yanlışım varsa düzeltebilirsiniz

Sevgili Arkadaşlar, Ailem ve Hayranlarım.

aon 24 saat içinde sızdırılan fotoğraflar için bugün bu notu yazıyorum. tüm arkadaşlarımdan, fanlarımdan ve tabii ki ailemden, ve kim bu fotoğrafları gördüyse yada duyduysa çok özür diliyorum. ve bence de bu fotoğrafları çekmek yanlıştı. Ancak bu kendi elimde kalması amaçlıydı.onlar bunları başkalrı ıcın caldılar. Ne yazık ki bu oldu ve tüm internet üzerinden.

Perez Hilton çok kooperatif ve çekilmiş fotoğrafları aşağıda, fakat diğer web siteleri aşağı çekilmiş değil. Ben aslında, çünkü bu fotoğraflar, kamuya açık halde niyet yoktu. kim bu fotoğrafları sızdırılmış ona yönelik yasal önlem alıyorum. Ben doğru web sitelerine bunları gönderemedik insanların anlatmak için bu fotoğraflar ve bu nedenle kendi.

Bunu çektirdiğim için çok pişmanım, çok çocukca ve ben olgunlaşmamıştım. Ben bir kez daha tüm hayranlarım için özellikle özür dilerim, beni gerçekten affetmenizi umut ediyorum. Eğer özrümü kabul etmezseniz bu anlaşılabilir ve bu kadar için bile teşekkür ederim.

Kim beni affederse teşekkür ederim.çok memnunum bu yolculuğa birlikte devam edebiliriz, teşekkürler.

Tanrı hepinizi korusun

kırmızı renkler tahminim
mavi renkleri anlamadım tam çeviremedim, pardon
Kaynak:twilight.forumlari.net

Not:çeviri bana ait değildir. [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
legendary
Çevirmen
Çevirmen
legendary

Kadın <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 735
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 25/11/09
<b>Doğum tarihi</b> Doğum tarihi : 15/05/90
<b>Yaş</b> Yaş : 34

MesajKonu: Geri: Ashley Greene'nin basına düşen resimleriyle ilgli AÇIKLAMASI   Ashley Greene'nin basına düşen resimleriyle ilgli AÇIKLAMASI Icon_minitimeC.tesi Şub. 13, 2010 4:29 am

bu yazıları cevirilere koyarsanz ben duzenleyeblirim aslında:) neyse begumcm grınce tasısın saol paylasm ıcın
HK_Bgm
Kurucu
Kurucu
HK_Bgm

Kadın <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1701
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 26/08/09
<b>Doğum tarihi</b> Doğum tarihi : 10/01/93
<b>Yaş</b> Yaş : 31

MesajKonu: Geri: Ashley Greene'nin basına düşen resimleriyle ilgli AÇIKLAMASI   Ashley Greene'nin basına düşen resimleriyle ilgli AÇIKLAMASI Icon_minitimeC.tesi Şub. 13, 2010 8:07 pm

taşıdıım =)
http://twilighturkey.net
Blacktuce<3
Ayın Üyesi
Ayın Üyesi
Blacktuce<3

MesajKonu: Geri: Ashley Greene'nin basına düşen resimleriyle ilgli AÇIKLAMASI   Ashley Greene'nin basına düşen resimleriyle ilgli AÇIKLAMASI Icon_minitimeC.tesi Şub. 13, 2010 8:21 pm

ya pardon ben internette bazen çevirili bazende az çok ben çeviriyorum bir dahakinde koyarı canım
zeynep izel
Forum Üstadı
Forum Üstadı
zeynep izel

Kadın <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1352
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 30/08/09
<b>Doğum tarihi</b> Doğum tarihi : 24/08/93
<b>Yaş</b> Yaş : 30
<b>Nerden</b> Nerden : manisa

MesajKonu: Geri: Ashley Greene'nin basına düşen resimleriyle ilgli AÇIKLAMASI   Ashley Greene'nin basına düşen resimleriyle ilgli AÇIKLAMASI Icon_minitimeC.tesi Şub. 13, 2010 11:11 pm

canım bi de bunu diğer karakterler bölümüne koyarsan daha iyi olur sanki
bu arada paylaşım için saol....
Blacktuce<3
Ayın Üyesi
Ayın Üyesi
Blacktuce<3

MesajKonu: Geri: Ashley Greene'nin basına düşen resimleriyle ilgli AÇIKLAMASI   Ashley Greene'nin basına düşen resimleriyle ilgli AÇIKLAMASI Icon_minitimeC.tesi Şub. 13, 2010 11:24 pm

ya iyice karıştı pardon
umbrel.
Süper Yönetici
Süper Yönetici
umbrel.

Kadın <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2342
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 30/12/09
<b>Doğum tarihi</b> Doğum tarihi : 02/10/98
<b>Yaş</b> Yaş : 25
<b>Nerden</b> Nerden : İstanbul

MesajKonu: Geri: Ashley Greene'nin basına düşen resimleriyle ilgli AÇIKLAMASI   Ashley Greene'nin basına düşen resimleriyle ilgli AÇIKLAMASI Icon_minitimeCuma Mart 12, 2010 5:30 pm

Ben Diğer karakterlerde çevirilere taşıyorum
=)
Sağol canım
DreaMs.
Grafiker
Grafiker
DreaMs.

Kadın <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 3340
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 13/03/10
<b>Doğum tarihi</b> Doğum tarihi : 02/05/96
<b>Yaş</b> Yaş : 28
<b>Nerden</b> Nerden : BuRsa

MesajKonu: Geri: Ashley Greene'nin basına düşen resimleriyle ilgli AÇIKLAMASI   Ashley Greene'nin basına düşen resimleriyle ilgli AÇIKLAMASI Icon_minitimeSalı Tem. 13, 2010 4:11 pm

teşekkürler cnm

Ashley Greene'nin basına düşen resimleriyle ilgli AÇIKLAMASI
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» kacak Ashley. :D
» Ashley :d
» Ashley
» Ashley Gif
» Ashley Alışverişte.