Twilight Turkiye Fan Bilgi Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TwilighTurkey.Net

TwilighTurkeyAnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Kellan Lutz, Breaking Dawn (Şafak Vakti)’ın 3-boyutu hakkında Konuştu

4 posters
YazarMesaj
zeynep izel
Forum Üstadı
Forum Üstadı
zeynep izel

Kadın <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1352
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 30/08/09
<b>Doğum tarihi</b> Doğum tarihi : 24/08/93
<b>Yaş</b> Yaş : 30
<b>Nerden</b> Nerden : manisa

Kellan Lutz, Breaking Dawn (Şafak Vakti)’ın 3-boyutu hakkında Konuştu Empty
MesajKonu: Kellan Lutz, Breaking Dawn (Şafak Vakti)’ın 3-boyutu hakkında Konuştu   Kellan Lutz, Breaking Dawn (Şafak Vakti)’ın 3-boyutu hakkında Konuştu Icon_minitimeCuma Mart 05, 2010 5:56 pm

Kristen Stewart “belki” dedi, Robert Pattinson ise “baş ağrısından” şikayet etti. Peki; Kellan Lutz, The Twilight Saga: Breaking Dawn (Şafak Vakti)’ın 3 boyutlu yayınlanması hakkında ne düşünüyor.

Eğer yapılırsa;
Bunun hakkında konuştuklarını duydum bunu 3D olarak görmekte sakınca bulmazdım. “Cosmopolitan dergisinin 2010 Fun Fearless Erkekler partisi New Yourk’da kırmızı halıda MTV News konuştu. Robert Pattinson gibi Kellan’da 3D filmleri bir hayranı. “3D bir bakıma gözlerimi acıtıyor. Avatar harikaydı 3 boyutta ve IMAX’de ama küçük yarı vampir bebeği 3 boyutlu görmek istediğimi zannetmiyorum. Benzer duygular Kristen tarafından da belirtilmişti. “İçinde 3 boyutlu görmek istemeyeceğim sahneler var. ” dedi.
Ve resmi bir duyuru daha “Twilight Saga’dan çekilecek.” Kellan, New Moon’dan Chris Weitz‘ı tekrar yönetmen sandalyesinde görmek istiyor. Kellan, Chris’in geri gelmesine de yeşil ışık yakıyor.” Chris’in geri geldiğini görmeye bayılırdım.” demişti geçen sene. “Onunla çok eğlenceli çekimler yaptım yani açıkçası onunla Breaking Dawn’ı yapmayı çok isterdim. Umarım o telefon araması gelir ve bunu 5 filmde yapmak istediklerini söylerler sadece bitmesini istemiyorum. Karakterimi çok seviyorum” dedi.

alıntıdır..
robward_krisella
Süper Yönetici
Süper Yönetici
robward_krisella

Kadın <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2369
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 28/01/10
<b>Doğum tarihi</b> Doğum tarihi : 01/03/94
<b>Nerden</b> Nerden : ewden x)) :D ( L.A :D )

MesajKonu: Geri: Kellan Lutz, Breaking Dawn (Şafak Vakti)’ın 3-boyutu hakkında Konuştu   Kellan Lutz, Breaking Dawn (Şafak Vakti)’ın 3-boyutu hakkında Konuştu Icon_minitimeCuma Mart 05, 2010 6:49 pm

tskler cnm [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] .bnmde safak vaktinde 3 boyutlu olarak görmek istemeyeceğim sahneler war. [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
zeynep izel
Forum Üstadı
Forum Üstadı
zeynep izel

MesajKonu: Geri: Kellan Lutz, Breaking Dawn (Şafak Vakti)’ın 3-boyutu hakkında Konuştu   Kellan Lutz, Breaking Dawn (Şafak Vakti)’ın 3-boyutu hakkında Konuştu Icon_minitimeC.tesi Mart 06, 2010 3:45 pm

Very Happy Very Happy
twLqht
Atılgan Üye
Atılgan Üye
twLqht

Kadın <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 201
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 15/02/10
<b>Doğum tarihi</b> Doğum tarihi : 15/07/98
<b>Yaş</b> Yaş : 25
<b>Nerden</b> Nerden : istanbuL

MesajKonu: Geri: Kellan Lutz, Breaking Dawn (Şafak Vakti)’ın 3-boyutu hakkında Konuştu   Kellan Lutz, Breaking Dawn (Şafak Vakti)’ın 3-boyutu hakkında Konuştu Icon_minitimeCuma Mart 12, 2010 10:01 pm

benimde [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] payLaşım icin saoL
Isadora_Montgomery
Yardımcı Admin
Yardımcı Admin
Isadora_Montgomery

Kadın <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 6721
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 20/02/10
<b>Doğum tarihi</b> Doğum tarihi : 22/01/97
<b>Yaş</b> Yaş : 27
<b>Nerden</b> Nerden : Michigan

MesajKonu: Geri: Kellan Lutz, Breaking Dawn (Şafak Vakti)’ın 3-boyutu hakkında Konuştu   Kellan Lutz, Breaking Dawn (Şafak Vakti)’ın 3-boyutu hakkında Konuştu Icon_minitimeCuma Mart 12, 2010 10:32 pm

bence hem 3 boyutlu hemde normal yapsınlar ikisini de seyrederiz spr olur
https://twitter.com/#!/TDLittleDhampir
zeynep izel
Forum Üstadı
Forum Üstadı
zeynep izel

MesajKonu: Geri: Kellan Lutz, Breaking Dawn (Şafak Vakti)’ın 3-boyutu hakkında Konuştu   Kellan Lutz, Breaking Dawn (Şafak Vakti)’ın 3-boyutu hakkında Konuştu Icon_minitimeC.tesi Mart 13, 2010 9:37 am

benim için fark etmez kitaba uygun ve etkileyici olsun yeter...

Kellan Lutz, Breaking Dawn (Şafak Vakti)’ın 3-boyutu hakkında Konuştu
1 sayfadaki 1 sayfası