Twilight Turkiye Fan Bilgi Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TwilighTurkey.Net

TwilighTurkeyAnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Gossip Girl Fan Club

+2
umbrel.
Blacktuce<3
6 posters
YazarMesaj
Blacktuce<3
Ayın Üyesi
Ayın Üyesi
Blacktuce<3

Kadın <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2656
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 01/01/10
<b>Doğum tarihi</b> Doğum tarihi : 31/12/96
<b>Yaş</b> Yaş : 27
<b>Nerden</b> Nerden : MARMARİS

Gossip Girl Fan Club Empty
MesajKonu: Gossip Girl Fan Club   Gossip Girl Fan Club Icon_minitimeCuma Mart 05, 2010 11:16 pm

Gossip Girl Cecily Von Ziegesar'ın aynı adlı kitap serisine dayalı bir Amerikan drama dizisidir. Dizi, Josh Schwartz ve Stephanie Savage tarafından yaratılmış ve 19 Eylül 2007 tarihinde The CW'de yayınlanmaya başlamıştır. Ülkemizde ise ilk bölümü Eylül 2008'de Cnbc-e'de yayınlanmıştır. Henüz kim olduğu bilinmeyen blogcu "Gossip Girl", Kristen Bell tarafından seslendirilmektedir. Dizi, New York Yukarı Doğu Yakasında seçkin bir özel okulda okuyan ayrıcalıklı gençlerin hayatları etrafında döner.

Dizi, Serena van der Woodsen'ın (Blake Lively) Connecticut'da kaldığı yatılı okuldan geri dönmesiyle başlar. Manhattan'ın Queen Bee'si, yaratıcılar tarafından satranç oyunundaki kraliçe olarak tarif edilen Blair Waldorf (Leighton Meester), Serena'nın uzun zamandır arkadaşı, zaman zamansa rakibidir. Hikâye aynı zamanda Yukarı Doğu Yakasındaki kötü çocuk Chuck Bass (Ed Westwick), çalkantılı Manhattan meydanının bir parçası haline gelen, Chuck'ın en iyi arkadaşı Nate Archibald (Chace Crawford), Nate'in arkadaşı ve Serena'nın tekrar tekrar eski sevgilisi olan Dan Humphrey (Penn Badgley), Dan'in en iyi arkadaşı Vanessa Abrams (Jessica Szohr) ve Dan'in kız kardeşi Jenny (Taylor Momsen)'nin hayatı hakkındadır.

Oyuncular & Karakterler
Gossip Girl 'ün dokuz önemli rolü Şubat'tan Nisan 2007'ye kadar bir araya getirildi.Televizyon uyarlaması için, yaratıcılar ilk olarak Serena van der Woodsen, Blair Waldorf, Dan Humphrey, Nate Archibald, Jenny Humphrey, Chuck Bass, Lily van der Woodsen, Rufus Humphrey 'i ana odak noktası olarak seçtiler.Blake Lively ve Leighton Meester, Serena van der Woodsen ve Blair Waldorf rolleri için Şubat'ta ilk olarak seçilen oyunculardır.Daha sonra Penn Badgley, Chace Crawford, Taylor Momsen, Kelly Rutherford, Connor Paolo ve Florencia Lozano ise Dan Humphrey, Nate Archibald, Jenny Humphrey, Lily van der Woodsen, Eric Van der Woodsen, ve orjinal Eleanor Waldorf rolleri için seçildiler.Nisan'da, Ed Westwick ve Matthew Settle 'da Chuck Bass ve Rufus Humphrey rolleriyle kadroya katıldı.17 Mayıs 2007'de, Kristen Bell 'in anlatıcı olarak kadroya katıldığı ortaya çıkmıştır.Jessica Szohr ise Vanessa Abrams karakteriyle yineleyen misafir oyuncu olarak Eylül 2007'de diziye katıldı.Daha sonra, sezonun ortasında ana kadroya katılmıştır.Georgina Sparks rolünde misafir oyuncu olarak Michelle Trachtenberg vardır.Trachtenberg, birinci sezonda dört bölüm ve ikinci sezonun sonu için geri dönmüştür.Yeni sezonda ise Georgina Sparks rolüyle üç bölüm daha oynayacakatır..Yeni sezonda Hilary Duff, Vanessa'nın üniversitede oda arkadaşı Olivia Burke rolünü oynayacaktır.Duff, toplam yedi bölüm oynayacaktır.

Aktör / Aktris Rolü Oynadığı Sezonlar
Blake Lively Serena van der Woodsen 1, 2, 3
Leighton Meester Blair Waldrof 1, 2, 3
Penn Badgley Dan Humphrey 1, 2, 3
Chace Crawford Nate Archibald 1, 2, 3
Ed Westwick Chuck Bass 1, 2, 3
Taylor Momsen Jenny Humphrey 1, 2, 3
Jessica Szohr Vanessa Abrams 1, 2, 3
Kelly Rutherford Lily van der Woodsen 1, 2, 3
Matthew Settle Rufus Humphrey 1, 2, 3
Michelle Trachtenberg Georgina Sparks 1, 2, 3
Kristen Bell Gossip Girl (ses) 1, 2,3

Gossip Girl Fan Club Gossip_girl400

Gossip Girl Fan Club Gossip-girl-preview

Gossip Girl Fan Club Gossipgirl2capsbycoolwahx3

Gossip Girl Fan Club Gossip-girl-cast-photo-2
umbrel.
Süper Yönetici
Süper Yönetici
umbrel.

Kadın <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2342
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 30/12/09
<b>Doğum tarihi</b> Doğum tarihi : 02/10/98
<b>Yaş</b> Yaş : 25
<b>Nerden</b> Nerden : İstanbul

MesajKonu: Geri: Gossip Girl Fan Club   Gossip Girl Fan Club Icon_minitimeC.tesi Mart 06, 2010 11:37 am

Kesinlikle ennn sevdiğim dizi
=)
Dan,Dan,Dan!
Nate,Nate,Nate!
=)
Chuck'ı pek beğenmiyorum ama olsun
=)

Özet

New York, Manhattan'da yaşayan bir grup gencin öyküsünü anlatan klasik bir gençlik-drama dizisi olan Gossip Girl, Cecily Von Ziegesar'in aynı isme sahip kitap serisinden uyarlanmış, The O.C.'nin de yapımcılığını yapan Josh Schwartz imzalı bir televizyon yapımıdır. The O.C. ile birçok benzer yöne sahip olan Gossip Girl'de klasik zengin - fakir, iyi - kötü ilişkileri işlenir. Arkadaşlığın ve aşkın sık sık vurgulandığı Gossip Girl'in konusu, dizi ile aynı isme sahip ve kendisini göremeyip yalnızca sessini duyduğumuz bir kızın bloguna yazdığı dedikodular ile şekillenir. The O.C. gibi müzikleriyle ön plana çıkan dizinin müzik tarzı diğer gençlik dizilerindeki gibi Emo müzik grupları yerine R&B'ye (Justin Timberlake ve Rihanna gibi starlar çalınmaktadır.) kaysa da kalitesinden ödün vermemektedir.Dzinin anlatıcılığını Kristen Bell yapmaktadır.

HK_Bgm
Kurucu
Kurucu
HK_Bgm

Kadın <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1701
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 26/08/09
<b>Doğum tarihi</b> Doğum tarihi : 10/01/93
<b>Yaş</b> Yaş : 31

MesajKonu: Geri: Gossip Girl Fan Club   Gossip Girl Fan Club Icon_minitimeC.tesi Mart 06, 2010 2:25 pm

Dan I love you
http://twilighturkey.net
kellan <3 mrs.lutz
Yönetici
Yönetici
kellan <3 mrs.lutz

Kadın <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2995
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 02/04/10
<b>Doğum tarihi</b> Doğum tarihi : 03/10/96
<b>Nerden</b> Nerden : KAderime razıyım artık; Antalya.. :)

MesajKonu: Geri: Gossip Girl Fan Club   Gossip Girl Fan Club Icon_minitimePerş. Mayıs 06, 2010 2:22 pm

Ya ben bu diziyi izleyemedim ama kitabını biliyorum. Sadece ilk kitabı okuduğum için yanlış bi şey söylüyosam düzeltin: ben Nate diyorum...
Isadora_Montgomery
Yardımcı Admin
Yardımcı Admin
Isadora_Montgomery

Kadın <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 6721
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 20/02/10
<b>Doğum tarihi</b> Doğum tarihi : 22/01/97
<b>Nerden</b> Nerden : Michigan

MesajKonu: Geri: Gossip Girl Fan Club   Gossip Girl Fan Club Icon_minitimePerş. Mayıs 06, 2010 5:43 pm

ben bii ara izliyodum sonra bişi anlamadım bıraktım Very Happy
https://twitter.com/#!/TDLittleDhampir
DreaMs.
Grafiker
Grafiker
DreaMs.

Kadın <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 3340
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 13/03/10
<b>Doğum tarihi</b> Doğum tarihi : 02/05/96
<b>Nerden</b> Nerden : BuRsa

MesajKonu: Geri: Gossip Girl Fan Club   Gossip Girl Fan Club Icon_minitimePtsi Ağus. 02, 2010 12:06 pm

bncede dan Gossip Girl Fan Club Icon_biggrin

Gossip Girl Fan Club
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» GÖÇEBE FAN CLUB
» Twillight fan club
» Selena Gomez Fan Club
» Taylor Swift Fan Club
» Pelin Karahan Fan Club.