Twilight Turkiye Fan Bilgi Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TwilighTurkey.Net

TwilighTurkeyAnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Aşk Ve Ölüm

+6
beLLa..edward
xxbellaxx
zeynep izel
robward_krisella
Isadora_Montgomery
R_Pattz
10 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sonraki
YazarMesaj
kellan <3 mrs.lutz
Yönetici
Yönetici
kellan <3 mrs.lutz

Kadın <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2995
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 02/04/10
<b>Doğum tarihi</b> Doğum tarihi : 03/10/96
<b>Yaş</b> Yaş : 27
<b>Nerden</b> Nerden : KAderime razıyım artık; Antalya.. :)

Aşk Ve Ölüm - Sayfa 5 Empty
MesajKonu: Geri: Aşk Ve Ölüm   Aşk Ve Ölüm - Sayfa 5 Icon_minitimeÇarş. Mayıs 05, 2010 7:21 pm

Saol canım... Eh ben bu gazla yazmaya başlıyorum o zaman (dilaraya söylemiştim) bence de yeni bölümünü biran önce yazmalısın Leyla da bu arada koycak...
Isadora_Montgomery
Yardımcı Admin
Yardımcı Admin
Isadora_Montgomery

Kadın <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 6721
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 20/02/10
<b>Doğum tarihi</b> Doğum tarihi : 22/01/97
<b>Nerden</b> Nerden : Michigan

MesajKonu: Geri: Aşk Ve Ölüm   Aşk Ve Ölüm - Sayfa 5 Icon_minitimeÇarş. Mayıs 05, 2010 7:40 pm

Koycam da yaz yaz bitmiyoo Very Happy geçirmem gereken tam 136 satır var böylee kocaman kocaman Very Happy yani toplam 3 buçuk sayfaa Very Happy

bu arada aklıma gelen isimleri yazdım
https://twitter.com/#!/TDLittleDhampir
kellan <3 mrs.lutz
Yönetici
Yönetici
kellan <3 mrs.lutz

MesajKonu: Geri: Aşk Ve Ölüm   Aşk Ve Ölüm - Sayfa 5 Icon_minitimeÇarş. Mayıs 05, 2010 7:46 pm

Ohooo 3,5 sayfa ne ki Aşk Ve Ölüm - Sayfa 5 Icon_rolleyes
Isadora_Montgomery
Yardımcı Admin
Yardımcı Admin
Isadora_Montgomery

MesajKonu: Geri: Aşk Ve Ölüm   Aşk Ve Ölüm - Sayfa 5 Icon_minitimeÇarş. Mayıs 05, 2010 7:53 pm

Yaa Very Happy ben orda çok ayrıntı verdim belki ondandır Very Happy ama sonunda mehtap için bir sürprizim var Very Happy neyse ben senin hikayeni merak ediyom Very Happy
robward_krisella
Süper Yönetici
Süper Yönetici
robward_krisella

Kadın <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2369
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 28/01/10
<b>Doğum tarihi</b> Doğum tarihi : 01/03/94
<b>Yaş</b> Yaş : 30
<b>Nerden</b> Nerden : ewden x)) :D ( L.A :D )

MesajKonu: Geri: Aşk Ve Ölüm   Aşk Ve Ölüm - Sayfa 5 Icon_minitimeÇarş. Mayıs 05, 2010 7:56 pm

ben ikinizinkini çok merak eidiorum onu bekliorum hee Very Happy

süprizide merak ettim canımcım Very Happy
Isadora_Montgomery
Yardımcı Admin
Yardımcı Admin
Isadora_Montgomery

MesajKonu: Geri: Aşk Ve Ölüm   Aşk Ve Ölüm - Sayfa 5 Icon_minitimeÇarş. Mayıs 05, 2010 7:58 pm

Çook beğenceksin Very Happy sanırım tahmin ettin Very Happy
robward_krisella
Süper Yönetici
Süper Yönetici
robward_krisella

Kadın <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2369
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 28/01/10
<b>Doğum tarihi</b> Doğum tarihi : 01/03/94
<b>Yaş</b> Yaş : 30
<b>Nerden</b> Nerden : ewden x)) :D ( L.A :D )

MesajKonu: Geri: Aşk Ve Ölüm   Aşk Ve Ölüm - Sayfa 5 Icon_minitimeÇarş. Mayıs 05, 2010 8:02 pm

ayhh ewttt Very Happy:D:D
Isadora_Montgomery
Yardımcı Admin
Yardımcı Admin
Isadora_Montgomery

MesajKonu: Geri: Aşk Ve Ölüm   Aşk Ve Ölüm - Sayfa 5 Icon_minitimeÇarş. Mayıs 05, 2010 8:03 pm

Hah işte doğru tahmin Very Happy Tam üstüne bastın Very Happy

Klavyeye bas bas ellerim kırılıcak yoruldumm Very Happy ama yazıcamm Very Happy Yıkılmadımm Very Happy Very Happy Very Happy
R_Pattz
Yarışma Sorumlusu
Yarışma Sorumlusu
R_Pattz

Kadın <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1695
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 26/03/10
<b>Doğum tarihi</b> Doğum tarihi : 15/07/98
<b>Yaş</b> Yaş : 25
<b>Nerden</b> Nerden : İstanbul

MesajKonu: Geri: Aşk Ve Ölüm   Aşk Ve Ölüm - Sayfa 5 Icon_minitimeÇarş. Mayıs 05, 2010 8:44 pm

tmm yazıyoruum;

HAYLEY (daniel)

''Sanırım söyledin ama duymadım.Özür dilerim.İsmini öğrenebilir miyim? ''Adım Hayley.Ve sanırım aynı şeyleri düşünüyoruz.''dedi güzel sesli meleğim.''Bilmem.Belki de öyledir..Yani ben sanırım..Sana mühürlendim.'' dedim ve nefesimi tuttum.Diyeceği şey benim için çok önemliydi.İlk defa böyle bir şey olmuştu.'' Evet,aynı şeyleri düşünüyormuşuz demekki.'' dedi şu kötü hayatımdaki en iyi ve en harika kişi.Ne diyeceğimi bilemedim.'' Biraz dolaşalım mı?'' diyebildim ancak.Kendimi bir odundan farksız hissediyordum.Böyle birine bu kadar saçma bir şey sorulur muydu? Fakat beklemediğim bir cevap aldım.''Tabiki.İstersen kumsalda biraz yürüyebiliriz.'' Ben de hemen Hayley'in elini tuttum ve deniz kenarında yürümeye başladık.Ne yaptığımın farkında değildim.''Senin arkadaşların mı? diye sordu Rob,Angel,Sydney ve Jennifer'ı göstererek.''Evet.İstersen tabışabilirsin.Seninle tanışmayı eminim çok istiyorlarlardır.Sonuçta mühürlendiğim kızsın.'' ''Senin için bir sakıncası yoksa ben de çok isterim.'' Tabi ben daha bir şey söylmeden onlar yanımıza gelmişti.Rob yine aklımı okumuştu.Teker teker tanıştılar ve Sydney,Angel ve Jennifer Hayley'i alıp gittiler.Her zamanki kız sohbetleri başlayacaktı galiba.Hayley arkasını dönüp bana baktı ve ben de ona gülümsedim.Mutluydu.Ben de mutluydum.O benim hayatımın aşkıydı...

HAYATIMIZ (Sydney) (yani been Very Happy)

Çok iyi bir kızdı.Ve Daniel'ı sevdiği her halinden belli oluyordu.'' Bana Daniel hakkında biraz bilgi verebilir misiniz? ''Mesela nelerden hoşlanır?'' Tabi ben hemen atladım.'' Fazla süslü ve yapmacık kızlardan pek hoşlanmaz.Sevdiğine değer veren ve ölene kadar yanında olacak,onu koruyacak biridir.Güllere bayılır.Sana da bayılıyor tabi dedim ve güldüm.Bir kızda aradığı ilk özellik dürüst olmasıdır.Ve birkaç ay önce de aradığı özelliklerden biri onu öldürmek istemeyen biri olarak değişti.'' Öldürmek? Kim onu öldürmek isteyebilirki? Diye sordu.''Eskiden aşık olduğu bir kız vardı.Sarah..Onu çok sevmişti.O da öyle gözüküyordu ama aslında onu öldürmek istiyordu.Amacına ulaşmak için herşeyi yaptı ve Daniel'a dünyanın en kötü günlerini yaşattı.En acı günlerini...''Peki sonra ne oldu? Şimdi nerede?''Diye sordu meraklı gözlerle. ''Öldü.Daniel öldürdü.Hiçbir zaman,asla yapmayacağı bir şeyi yaptı.Ama bunu yapmak zorundaydı.Sonuçta ikisinden biri ölecekti.Onlar da yıllardır süren hikayelere uydular.İyi olan kazandı.'' ''Bir insan mıydı?'' dedi. ''Hayır hayatım.Güzel bir vampirdi.Güzel ve kötü bir vampir.Ve bir vampir olduğu için de cesedi yakılmak zorundaydı.Ne yazık ki bu iş kız kardeşim olan Angel'a düştü.'' Şu okyanus gözlü muhteşem kıza mı?'' ''Evet canım.Eminim bu herkese normal birşeymiş gibi gelir ama onun için değildi.Bir ceset yaktığı için neredeyse ciddi şekilde bilincini kaybetti.Daniel tamamen mahvoldu.Rob da en az onlar kadar kötüydü.Bu arada Rob Angel'ın sevgilisi canım.Neyse..Kısaca o kız hepsinin hayatını mahvetti.Dedim acı gerçekleri hatırlayarak.Aslında ben olanları bilmiyordum ama Angel anlattığında yaşamış kadar olmuştum.''Hmm..Gerçekten çok üzüldüm.Daniel'ı üzen biri..Çok kötü.Ama kötü şeylerden konuşmayalım.Sizden bahsetsene biraz.'' dedi tatlı kurt. Bu sefer Jennifer konuşmaya başladı.'' Rob,Angel'ın sevgilisi.Sydney Angel'ın,ben de Rob'un kız kardeşiyim.Çok iyi arkadaşız.Özellikle Rob,Dan ve Ang'in çok güzel günleri oldu.O zamanlar biz daha küçük olduğumuz için ikimiz takılıyorduk.Yani Sydney ve ben.Ama sonra tekrar bir araya geldik ve süper yaşantımız devam etti.Daha çok kumsalda ya da ormanda takılırdık.Hayatımızın yarısı da su savaşlarıyla geçti.Hala da çok iyi arkadaşız hayatım.Ve artık 6 kişiyiz.'' diye özetle anlattı Jen.'' Evet,herşey Jen'in anlattığı gibi.Birbirimizi çok seviyoruz.Özellikle Sarah olayından sonra birbirimize çok bağlandık.Ben ve Jen 17 yaşında.Daniel 18 yaşında.Tabi Rob ve Angel'ı 100'den sonra saymayı bıraktım.Gidince sorarız dedim ve güldüm.Benim de 1 yıl önce Cody adında sevdiğim bir çocuk vardı.Sarışın ve kahverengi gözlü.Çok tatlı biriydi.Beni çok seviyordu.Ben de onu..Ama aramıza Sally girdi.Benim hakkımda saçma şeyler söyledi ve Cody ona inandı.Aslında gerçekten inanılacak şeyler söylemişti.Ama söylediği hiçbir şeyle alakam yoktu.Cody sonradan bana inandı ama birbirimize hiç güvenemedik.O yüzden ayrıldık.O günden sonra hayatımdan büyük bir parça gitmiş gibi hissediyorum.Onu çok özledim.Rüzgarda dalgalanan saçlarını,güneşte parlayan gözlerini çok özledim.Eğer onu bir daha görseydim ne kadar güzel olurdu.Herşeye yeniden başlardık belki..Ama bu imkansız tabi.Şimdi nerede olduğunu bile bilmiyorum.''diye anlattım uzun uzun.Aklıma gelmişti işte.Gerçi hiç çıkmıyordu ve bunu biriyle daha paylaşmak istemiştim. ''Umarım bir gün karşılaşırsın canım.Çok üzüldüm bende.Keşke Sally olmasaymış.'' Dedi Hayley. ''Umarım hayatım ya.Çok özledim onu.Ama neyse.Sen de biraz kendinden bahset bakalım. ''Açıkçası bende aşk konusunda fazla birşey yok.Geçen sene 12 kişi beni seviyordu ama ben hepsinden nefret ediyordum.Yani ilk ve son aşkım Daniel.Onu hep çok seveceğim.''

ayy yoruldum ya baya Very Happy Very Happy İlsucum bu bölümün devamı da senin hayatın hakkında olcak ama çok yoruldum o yüzden yarın yazarım belki..Bu arada diğer bölümde de Leyla ve Taylor hakkında çok şey var..Rob ve Angel hakkında da bişiler var.Ama diğer bölümü söyleme Smile (çünkü ben de bilmiyorum) ama aklımda çok güzel bişi var Sydney (ben) le ilgili...Neyse ya çok ipucu verdim Very Happy
R_Pattz
Yarışma Sorumlusu
Yarışma Sorumlusu
R_Pattz

MesajKonu: Geri: Aşk Ve Ölüm   Aşk Ve Ölüm - Sayfa 5 Icon_minitimeÇarş. Mayıs 05, 2010 8:44 pm

ikinci bölüm çok gzl oldu (=
Isadora_Montgomery
Yardımcı Admin
Yardımcı Admin
Isadora_Montgomery

MesajKonu: Geri: Aşk Ve Ölüm   Aşk Ve Ölüm - Sayfa 5 Icon_minitimeÇarş. Mayıs 05, 2010 8:55 pm

Aman Tanrım! 12 kişimiiii Very Happy naptın sennn giggle Her ay bir kişi mi geliyo ne işş giggle

1 ay o diğer ay o şeklinde mi yani ne Very Happy Very Happy: D: Very Happy

Ahh Danielll cheers Tipine öldüğümmm Very Happy Benimsin artıkk Very Happy

''Tabiki.İstersen kumsalda biraz yürüyebiliriz.'' Ben de hemen Hayley'in elini tuttum ve deniz kenarında yürümeye başladık.

Ahhh. Bana bir şeyler oluyorr. Galiba bayılıcamm... Taylor. Yani Daniel. Benim. Elimi. Tuttu.

Biri beni cimciklesin lütfennnn.

Ama ben hala 12 kişi olayına gülüyorum Very Happy nedir bu yani her ay için bana bi kişi mi ayarladın Very Happy böyle hani doktorlar der ya günde 3 öğün şu şu hapları iç diye Very Happy ayda bir öğün gibi oldu Very Happy Very Happy
R_Pattz
Yarışma Sorumlusu
Yarışma Sorumlusu
R_Pattz

MesajKonu: Geri: Aşk Ve Ölüm   Aşk Ve Ölüm - Sayfa 5 Icon_minitimeÇarş. Mayıs 05, 2010 9:00 pm

Very Happy Very Happy Very Happy hayatım napıyım ya senin gibi bi kızı 100 kişi bile sewer yanii Very Happy

beğenmene sevindim cnm bnm taylor seni çoook seviyoo gülücük kalp
Isadora_Montgomery
Yardımcı Admin
Yardımcı Admin
Isadora_Montgomery

MesajKonu: Geri: Aşk Ve Ölüm   Aşk Ve Ölüm - Sayfa 5 Icon_minitimeÇarş. Mayıs 05, 2010 9:04 pm

100 kişi ha Very Happy vay canına bne neymişimm bee Very Happy

Taylor sev benii Very Happy sevyomuş ha hemde çok sağol valla ne diyim Very Happy ama benim amacım bu lafı bideTaylordan duymak Cool neyse konu sapmasın
R_Pattz
Yarışma Sorumlusu
Yarışma Sorumlusu
R_Pattz

MesajKonu: Geri: Aşk Ve Ölüm   Aşk Ve Ölüm - Sayfa 5 Icon_minitimeÇarş. Mayıs 05, 2010 9:08 pm

Smile hayatım bigün taylordan da duyucaksın ben eminim buna Smile

neyse cnm beğenmene sevindim..
R_Pattz
Yarışma Sorumlusu
Yarışma Sorumlusu
R_Pattz

MesajKonu: Geri: Aşk Ve Ölüm   Aşk Ve Ölüm - Sayfa 5 Icon_minitimeÇarş. Mayıs 05, 2010 9:51 pm

ayyyyyyy muhteşem olmuş hayatım ya bayıldım resmen!!!! süper olmuuş
Isadora_Montgomery
Yardımcı Admin
Yardımcı Admin
Isadora_Montgomery

MesajKonu: Geri: Aşk Ve Ölüm   Aşk Ve Ölüm - Sayfa 5 Icon_minitimeÇarş. Mayıs 05, 2010 9:53 pm

Aman Tanrım çok sakarım naptımmm Very Happy yeni bölümümü Dilara cım senin hikayene koydum hemen siliyorumm Very Happy sakarım ben yaaaa
kellan <3 mrs.lutz
Yönetici
Yönetici
kellan <3 mrs.lutz

MesajKonu: Geri: Aşk Ve Ölüm   Aşk Ve Ölüm - Sayfa 5 Icon_minitimePerş. Mayıs 06, 2010 1:50 pm

Eveeet ikinizin hikayesini de okudummm veeee bayıldıııııımmmdiğer bölümü çok merak ediyorum Dilaracım... Ama malesef ben seni ilk bölümlere koyamadım Aşk Ve Ölüm - Sayfa 5 Icon_redface Ama mutlaka sen de olucaksınn... Aşk Ve Ölüm - Sayfa 5 862154
R_Pattz
Yarışma Sorumlusu
Yarışma Sorumlusu
R_Pattz

MesajKonu: Geri: Aşk Ve Ölüm   Aşk Ve Ölüm - Sayfa 5 Icon_minitimeCuma Mayıs 07, 2010 8:58 pm

saol hayatım ya Aşk Ve Ölüm - Sayfa 5 71939 önemli diil.. Aşk Ve Ölüm - Sayfa 5 Icon_smile çok sevindim Aşk Ve Ölüm - Sayfa 5 862154

beğenmene sevindim bu arada en yakın zamanda koyucam cnm..
Isadora_Montgomery
Yardımcı Admin
Yardımcı Admin
Isadora_Montgomery

MesajKonu: Geri: Aşk Ve Ölüm   Aşk Ve Ölüm - Sayfa 5 Icon_minitimeCuma Mayıs 07, 2010 8:58 pm

yaşasın Very Happy
kellan <3 mrs.lutz
Yönetici
Yönetici
kellan <3 mrs.lutz

MesajKonu: Geri: Aşk Ve Ölüm   Aşk Ve Ölüm - Sayfa 5 Icon_minitimeC.tesi Mayıs 08, 2010 3:57 pm

Evet bence de!! En kısa zamanda bekliyorum ellerine sağlık..
R_Pattz
Yarışma Sorumlusu
Yarışma Sorumlusu
R_Pattz

MesajKonu: Geri: Aşk Ve Ölüm   Aşk Ve Ölüm - Sayfa 5 Icon_minitimePerş. Mayıs 13, 2010 9:39 pm

ALIŞVERİŞ ÇILGINLIĞI (Sydney)

''Hmm..Bence bu elbise çok güzel..Hem rengini de çok sevdim.Bence bunu almalısın canım.'' Dedim Hayley'e. Fakat o daha birşey söyleyemeden Jennifer atladı ;
''Bence bu daha güzel.Gerçekten bayıldım ! Hem o kırmızı ayakkabılarla da süper olur !'' ''Hayır banane ! Mavi elbiseyi alıcak.Hem açık mavi babetler ve süper bi göz farım da var.Çok güzel bir parlatıcıyla- ''Hayır ! Kırmızı elbiseyi giyecek ve kırmızı ruj sürecek ! Bende de rimel ve harika bir düzleştirici var ona bakarsan!''Biz kıyafet kavgası yaparken Hayley geldi. ''Özür dilerim ama ben onları pek beğenmedim.Şu mor-siyah karışımı elbiseyi almayı düşünüyorum.Jen'in düzleştiricisini, senin de parlatıcını kullanırım.Böylece sorun çözülmüş olur.Ama elbiseye gerçekten bayıldım.'' Hayley elbiseyi gösterirken biz Jenle donakalmıştık.Elbise gerçekten muhteşemdi.Üçümüz birbirimize baktık ve elbisenin üstüne atladık.Belki saçma davranıyor olabilirdik ama o elbise için değerdi.Elbisenin uçlarından tuttuk ve etrafımıza baktık.Herkes bizi izliyordu.Kendimizi tutamadık ve gülmeye başladık.Çok komik bir durumdaydık.Jen ve ben kalkıp elbiseyi Hayley'e verdik.Onun için çıkmıştık dışarı..
Sonra eve gittik.Hayley biraz kötü kokuyordu.Onu kaldırıp kocaman köpük dolu küvetin içine attık.Kıyafetleriyle birlikte atmamız biraz garip olmuştu aslında ama işin eğlencesi burdaydı.Sonra Hayley gülmeye ve şakayla karışık intikam dolu gözlerle bize baktığında hemen kapıyı kilitleyip dışarı çıktık.Jennifer ve ben salona doğru ilerledik.Şu an Jennifer'ın muhteşem babaannesinin muhteşem evindeydik ama o yoktu.Ben mutfağa gittim ve Jennifer da eline bir dergi alıp okumaya başladı.Süper babaannenin kurabiyelerinden aldım ve elimde bir bardak sütle salona döndüm.Çizgili ve rahat bir eşofman,açık mavi bir tişört giymiştim.Ayağımda ise çok tatlı köpekli terliklerden vardı.Jennifer da benim gibi rahat giyinmişti.Gidip koltuğa yerleştim ve kurabiyeleri yemeye başladım.Jennifer da dayanamayıp kendine patlamış mısır yaptı.Bir film koyup izlemeye başladık.Hayley duştan çıktığında masum gözlerle ''hani banaa !'' dermişçesine bakıyordu.Onu da ortamıza aldık ve birlikte film izleyip güzel bir ziyafet yaptık.Fakat Daniel zamanı gelmişti.Jennifer'la önceden hazırladığımız balkonun kapısın açtık ve Hayley'e gösterdik.Gördüğünde anında boynumuza atladı.Onlar için mum ışığında harika bir ortam yaratmıştık.Hemen Hayley'i Jennifer'ın odasına sürükledik ve elbiseyi giydi.Gerçekten muhteşem gözüküyordu.Galiba ilk defa hayatımda birine bu kadar özenerek bakmıştım.İçimden güldüm ve Hayley'i makyaj masasının önüne oturttum.''Malesef sevgili Daniel'ımız fazla süslü olan kızları sevmez.Ama onun seveceği derecede seni süsleyebiliriz.'' dedim.İlk olarak benim parlatıcımı Hayley'in büyüleyici dudaklarına sürdüm.Sonra da Jen'in saç düzleştiricisini alıp Hayley'in saçlarını düzleştirdim.Mor bir far sürdüm ona.Gerçekten süper görünüyordu.Jennifer da ayakkabı seçmeye çalışıyordu.Sonunda muhteşem ama sade bir ayakkabı seçti ve Hayley'e gösterdi.Hayley ona sarıldı ve ikimize de teşekkür edip koridordaki aynaya koştu.''Birşey sorucam ama gülmeyin.Bu kim? Ben miyim?'' Tabiki biz güldük ve ardından Jennifer ''Evet sensin.Aşırı derecede güzeldin şimdi daha güzel oldun.Muhteşem görünüyorsun canım.'' Çook teşekkür ederim.İkinizi de çok seviyo- diyebildi ancak.Tam o sırada kapı çaldı.Canından çok sevdiği aşkı gelmişti.Biz hemen odaya gittik ve onları yanlız bıraktık..

MUHTEŞEM GECE (Hayley)

Derin bir nefes aldım ve kapıyı açtım.İşte aşkım karşımdaydı.Bir şey diyemedim.İçeri gelip elimden tuttu ve ''Çok..Çok güzel görnüyorsun.'' dedi.İçimden Jen ve Sydney'e teşekkür ediyordum.''Teşekkürler.'' diyebildim sadece.Bu nasıl bir cevaptı şimdi? Balkona geçtik.Çok heycanlıydım.Daniel'ın yüzüne baktım.O da bana baktı.Uzun uzun sohbet ettik.Saat 02.30 olmuştu.Sustuk.Ama sessizliği bozan o oldu.''Seni seviyorum.'' dedi bana.''İnan bana ben de seni herşeyden çok seviyorum Daniel.Karşıma çıktığın için çok mutluyum.İyki varsın.'' Sonunda doğru düzgün bi konuşma yapabilmiştim.Arkadan yüksek Rock müziğinin sesini duydum.Sanırım ben konuşmaya çabalarken Jennifer ve Sydney parti yapıyorlardı.Sonra yavaş bir müzik girdi ve Daniel beni dansa kaldırdı.Yaklaşık 15 dakika dans ettik.Onunlayken çok mutluydum..''Seninleyken çok mutluyum'' dedi Dan.Güldüm.''Ne oldu aşkım?'' ''Ben de aynı şeyi düşünüyordum..'' Sonra ikimizde yorulduk ve Rob Daniel'a mesaj attı.Sanırım onu çağırıyordu.Daniel elimi tuttu ve ''Gitmem lazım meleğim.Hep aklımda olduğunu unutma.'' dedi ve o tatlı gülüşünü gösterdi.''Sen de unutma..'' dedim ve onu kapıdan yolcu ettim.Hayatımın en güzel günüydü...
Isadora_Montgomery
Yardımcı Admin
Yardımcı Admin
Isadora_Montgomery

MesajKonu: Geri: Aşk Ve Ölüm   Aşk Ve Ölüm - Sayfa 5 Icon_minitimePerş. Mayıs 13, 2010 10:12 pm

Ah Tanrım bayılıcam....

Bikere o kötü kötü kokmuyoru mtamam mııı Exclamation giggle

Daniel li olan kısımları okurken yüzümde öyle bi gülücük oluştu ki anne miçeri girdiğinde noldu Taylor sana evlenme teklifi mi etti diye sordu gülücük beni o derece sevindirdin Very Happy

Çook güzel olmuş Very Happy demek daniel benim hikayemde olduğu gibi burda da meleğim diyo bana bu lakabu çook seviyorum Very Happy Very Happy Very Happy daha uzun bi yorum yapmak istiyorum ama bölüm çook kısa ben daha uzun bişiler istiyorum Very Happy
R_Pattz
Yarışma Sorumlusu
Yarışma Sorumlusu
R_Pattz

MesajKonu: Geri: Aşk Ve Ölüm   Aşk Ve Ölüm - Sayfa 5 Icon_minitimePerş. Mayıs 13, 2010 10:43 pm

cnm şimdi arkadasımdayım o yüzden uzun yazamadım Aşk Ve Ölüm - Sayfa 5 Icon_sad Dier bölümde de benimle ilgili bişiler bişiler olcak ve aramıza robert_fan_girl katılcak (daniel ın kankası olarak) Zaten şimdi onlardayım Very Happy Sizinle ilgili şeyler de olcak tabii Very Happy Ondan sonraki bölümde de dersimiz İlsu olcak Very Happy Neyse fazla ipucu verdim Very Happy Ama 1 dk liğine bakmak için girdim cnm çıkmak zorundayım bb Aşk Ve Ölüm - Sayfa 5 862154
robert_fan_girl
Forumkolik
Forumkolik
robert_fan_girl

Kadın <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 619
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 23/02/10
<b>Doğum tarihi</b> Doğum tarihi : 16/02/99

MesajKonu: Geri: Aşk Ve Ölüm   Aşk Ve Ölüm - Sayfa 5 Icon_minitimeCuma Mayıs 14, 2010 4:12 pm

spr cnm yhaa dewam et Very Happy kalp
kellan <3 mrs.lutz
Yönetici
Yönetici
kellan <3 mrs.lutz

MesajKonu: Geri: Aşk Ve Ölüm   Aşk Ve Ölüm - Sayfa 5 Icon_minitimeCuma Mayıs 14, 2010 5:43 pm

Dersimiz İlsu.. Ay çok heycanlandım yaa Aşk Ve Ölüm - Sayfa 5 Icon_biggrin Canım süpersin ya.. Bayıldım grçekteen.. Ama bişeyi atlamışsın. Ben birine -bu Leyla bile olsa Aşk Ve Ölüm - Sayfa 5 Icon_biggrin -elbise almaya çıktıysam, kendime hiçbişey almadan kessinlikle dönmem Aşk Ve Ölüm - Sayfa 5 Icon_razz Neyse çok beğendim yani.. Bi de dersimiz İlsunun içine şahsi arkadaşlarım veya bi erkek arkadaş giriyomu acaba Aşk Ve Ölüm - Sayfa 5 Icon_questionAşk Ve Ölüm - Sayfa 5 Icon_biggrin

Aşk Ve Ölüm
5 sayfadaki 10 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sonraki