Twilight Turkiye Fan Bilgi Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TwilighTurkey.Net

TwilighTurkeyAnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Aşk Ve Ölüm

+6
beLLa..edward
xxbellaxx
zeynep izel
robward_krisella
Isadora_Montgomery
R_Pattz
10 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sonraki
YazarMesaj
Isadora_Montgomery
Yardımcı Admin
Yardımcı Admin
Isadora_Montgomery

Kadın <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 6721
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 20/02/10
<b>Doğum tarihi</b> Doğum tarihi : 22/01/97
<b>Yaş</b> Yaş : 27
<b>Nerden</b> Nerden : Michigan

Aşk Ve Ölüm - Sayfa 6 Empty
MesajKonu: Geri: Aşk Ve Ölüm   Aşk Ve Ölüm - Sayfa 6 Icon_minitimeCuma Mayıs 14, 2010 5:50 pm

Komiksin yhaa Very Happy Very Happy Very Happy

Bide özel sipariş verseydin Very Happy
https://twitter.com/#!/TDLittleDhampir
kellan <3 mrs.lutz
Yönetici
Yönetici
kellan <3 mrs.lutz

Kadın <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2995
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 02/04/10
<b>Doğum tarihi</b> Doğum tarihi : 03/10/96
<b>Nerden</b> Nerden : KAderime razıyım artık; Antalya.. :)

MesajKonu: Geri: Aşk Ve Ölüm   Aşk Ve Ölüm - Sayfa 6 Icon_minitimeCuma Mayıs 14, 2010 5:53 pm

Aşk Ve Ölüm - Sayfa 6 Icon_razz Aşk Ve Ölüm - Sayfa 6 Icon_razz Ya ama insan istiyo bi yerde güzelim.. Yani öyle çok ön planda olmiim de ımm.. bak ne dicem: yalnızlık kötü şey azizim... Ay ne saçmalıyorum ben yaa unut sen bunu tamam mı? Diloş sen de içinden geleni yaz güzelim takma hiç beni Aşk Ve Ölüm - Sayfa 6 Icon_biggrin
Isadora_Montgomery
Yardımcı Admin
Yardımcı Admin
Isadora_Montgomery

MesajKonu: Geri: Aşk Ve Ölüm   Aşk Ve Ölüm - Sayfa 6 Icon_minitimeCuma Mayıs 14, 2010 5:56 pm

Yalnızlık kötü şey değil bence Very Happy bak bana ben 7 yıl yalnız olucam Very Happy o 7 yıl da tayloru beklicem kalp
kellan <3 mrs.lutz
Yönetici
Yönetici
kellan <3 mrs.lutz

MesajKonu: Geri: Aşk Ve Ölüm   Aşk Ve Ölüm - Sayfa 6 Icon_minitimeCuma Mayıs 14, 2010 5:59 pm

Eh senin bi hedefin var kızım.. Ayrıca madem gerçek hayatta yalnızım bari hikayede olmiim Aşk Ve Ölüm - Sayfa 6 Icon_biggrin Hem sadece erkek arkadaş diil ya bi arkadaşım falan olsun.. Okiim falan. Ay harbiden siparişe dönüştü Diloş istedii gibi yazsın en iyisi sustum ben Aşk Ve Ölüm - Sayfa 6 Icon_smile
Isadora_Montgomery
Yardımcı Admin
Yardımcı Admin
Isadora_Montgomery

MesajKonu: Geri: Aşk Ve Ölüm   Aşk Ve Ölüm - Sayfa 6 Icon_minitimeCuma Mayıs 14, 2010 6:00 pm

gülücük gülücük giggle gülücük gülücük
robward_krisella
Süper Yönetici
Süper Yönetici
robward_krisella

Kadın <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2369
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 28/01/10
<b>Doğum tarihi</b> Doğum tarihi : 01/03/94
<b>Yaş</b> Yaş : 30
<b>Nerden</b> Nerden : ewden x)) :D ( L.A :D )

MesajKonu: Geri: Aşk Ve Ölüm   Aşk Ve Ölüm - Sayfa 6 Icon_minitimeC.tesi Mayıs 15, 2010 5:29 pm

harikaydı canım benimm süperdi hee Very Happy tam leylalık bi bölümdü Very Happy ben yokum Very Happy süpersinn
R_Pattz
Yarışma Sorumlusu
Yarışma Sorumlusu
R_Pattz

Kadın <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1695
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 26/03/10
<b>Doğum tarihi</b> Doğum tarihi : 15/07/98
<b>Yaş</b> Yaş : 25
<b>Nerden</b> Nerden : İstanbul

MesajKonu: Geri: Aşk Ve Ölüm   Aşk Ve Ölüm - Sayfa 6 Icon_minitimeÇarş. Mayıs 19, 2010 12:15 pm

İlsu o zmn sana bi erkek arkadaş buluruz belki Very Happy Very Happy Ama dier bölümde olcak..Demiştim zaten..Ama o bölüm de gerçekten dersimiz İlsu olcak yani Very Happy Very Happy Ya ama sevgilinin kim olucağını bulamadım :S Sen karar ver istersen..Twilight oyuncularından biri olabilir yani..Sen bilirsin cnm..
Bu arada Mehtap seni çok özlüyorum..Ben yokum demene falan da çok üzüldüm..Sen her zaman varsın merak etme..Ama hikayede bu kadar çok kişi olunca hepsine yer ayırmak zorunda kalıyorum.Merak etme yani ilerleyen bölümlerde Rob ve seninle ilgili şeyler çok fazla olucak...Ama hangi birini yazıcağımı şaşırdım o yüzden Very Happy Neyse ben devam ediyorum..Yazıcam şimdi Aşk Ve Ölüm - Sayfa 6 862154
R_Pattz
Yarışma Sorumlusu
Yarışma Sorumlusu
R_Pattz

MesajKonu: Geri: Aşk Ve Ölüm   Aşk Ve Ölüm - Sayfa 6 Icon_minitimeÇarş. Mayıs 19, 2010 2:50 pm

Bu arada benim sevgilim olan Cody = Chuck Bass Very Happy Very Happy O benim eski aşkımdı da Very Happy
Ya salak hikayeyi yazdım yanlışlıkla kapadım çok üzgünüm yaa Sad Ama kendimi üzmiycem, tekrar yazıcam :

Cody...(Ben)

Kapı kapanır kapanmaz Hayley'in yanına gittik.Bütün geceyi baştan sona anlattı ve sonra masaya oturup sohbete başladık.''Sen Cody'den bahsetmiştin.Onu bir daha hiç gördün mü?'' diye sordu Hayley. ''Hayır.Hiç ama hiç görmedim.Ama görmeyi o kadar çok isterdim ki..Belki şimdi bir sevgilisi vardır.Hatta belki nişanlı falandır.Ama ben herşeyi göze alırdım, alıyorum da.Onunla konuşmak istediğim çok şey var.Onu hiç unutmadım.Fakat onu görmem gerçekten İmkansız.'' ''Hiçbirşey imkansız değildir Sydney.Bunu asla unutma.'' dedi Hayley. ''Umarım öyledir.'' dedim ve Cody'yi düşündüm.Asla aklımdan çıkmıyordu.Onu hep çok özlüyordum.Her gece onun hayalini kurarak yatıyordum ve rüyamda hep onu görüyordum.Kendimi hep gerçek olduğuna inandırıyordum ama uyandığımda sadece karanlık bir oda, karanlık bir gece görüyordum.Ağlıyordum hep...Fakat onu rüyada bile olsa görmek bana moral veriyordu.Eskisi gibi seni seviyorum demesi moral veriyordu bana.O benim herşeyimdi çünkü..Onu hiç unutamamıştım ve herşeyden çok seviyordum..O benim hayatımdı..Tekrar o karanlık odayı ve karanlık geceyi gözleriyle aydınlatması için hayal kurmak istedim ve uyumak istediğimi söyledim.''Tamam canım.Sen nasıl istersen.Tatlı rüyalar.'' dedi Jen.Çok tatlı ama bir o kadar da acımasız bir rüya olacağına emindim zaten.''İyi geceler hayatım.'' dedi Hayley de.''İyi geceler.'' dedim ve yavaş yavaş merdivenlerden çıktım.Işığı açma gereği duymuyordum.En üst kata çıktım ve o karanlık odaya girdim.Terliklerimi çıkartıp yatağa uzandım ve başımı yastığa koydum.Yine güzel bir hayal kurdum..

HİÇBİR ŞEY İMKANSIZ DEĞİLDİR (Ben)

''Seni seviyorum Sydney.Seni asla unutamadım.Hep yanında olmak istedim ve şimdi gerçekten yanındayım.Seni çok özledim aşkım..'' dedi Cody.''Ben de seni çok özledim.Ve gerçek olduğuna inanmak gerçekten çok zor.Ama bu sefer gerçeksin.Gerçekten gerçeksin..! ''Evet, gerçeğim bitanem.Yanındayım işte..'' dedi ve bana sarıldı.
Salak ambulans sesiyle muhteşem rüyadan uyandım.Yine karanlık bir oda, karanlık bir gece vardı.Su içmek için ayağa kalktım fakat gözlerim hala kapalıydı.Bir adım attım birşeye çarptım.Bir çığlık attım.Fakat evin en üst katında olduğum için sesin duyulması imkansızdı.Gözlerimi açtım.Karşımda Cody duruyordu.Yine bir çığlık attım.Gerçek olması da imkansızdı.Koşup ışığı açtım ve onu görünce yine bir çığlık daha..Gidip gerçek olduğuna emin olmak için ona dokundum ve son hatırladığım şey onun kahverengi tatlı gözleriydi...
Uyandığımda onun kollarındaydım.''Seni çok özledim.Beni asla bırakma.'' dedim.''Asla ama asla bırakmayacağım aşkım'' dedi Cody.

GÜZEL BİR SABAH (Angel)

Sabaha Robla başlamak çok güzeldi.Tatlı gülümsemesiyle bana baktı.''Bugünkü neşeni neye borçluyuz aşkım? '' diye sordum.''Her zamanki halim hayatım.Seni görünce hep böyle oluyor zaten.Ama haklısın.Farklı birşey daha var.Sydney'le ilgili.'' Ne olmuş bakalım manyak kardeşime? Yine ne manyaklık yapmış? ''Hayır canım.Bu sefer manyaklık değil.Çok sevineceğin birşey.Ama sürpriz.Söyleyemem.'' ''Hmm.Meraklandım.Ama doğru.Eğer bi manyaklık yapmış olsaydı sen onun yanında aferin diyor olurdun.''Haklısın aşkım.'' dedi ve gülüp beni sırtına aldı.Şimşek hızıyla Jen'in babaannesinin evine gittik.Kapıyı Cody açtı.Ne? Cody mi açtı? Hemen ona sarıldım.Tatlı kardeşimin aşkını çok özlemiştim.O da bana sarıldı.Kesinlikle Cody ve Sydney, Jennifer,Rob ve ben,Daniel ve Hayley için muhteşem bir gün olacaktı...

Bu arada İlsu sana kesinlikle bi erkek arkadaş bulucam merak etme Very Happy Ama kendin karar ver kim olucağına.Sen bilirsin yani Aşk Ve Ölüm - Sayfa 6 862154
kellan <3 mrs.lutz
Yönetici
Yönetici
kellan <3 mrs.lutz

MesajKonu: Geri: Aşk Ve Ölüm   Aşk Ve Ölüm - Sayfa 6 Icon_minitimeÇarş. Mayıs 19, 2010 4:03 pm

Ayyyy ya süper Cody ha.. Tamam ben biraz araştırma yapıp gelicem o zaman. Leylanınkinde Kellan olucaktı ama daha az iri seçeneklerim varsa.. Aşk Ve Ölüm - Sayfa 6 Icon_biggrin Aşk Ve Ölüm - Sayfa 6 Icon_biggrin Bi dakkaa
Hımm Tom Sturridge ya da Zac Efron olabilir.. Ya da istersen sen de Kellan ı yap.. Sen bilirsin canım istersen hiç yapmaya da bilirsin Bu arada bölüm süper ötesiydi bayıldım .. Aşk Ve Ölüm - Sayfa 6 Icon_cheers
R_Pattz
Yarışma Sorumlusu
Yarışma Sorumlusu
R_Pattz

MesajKonu: Geri: Aşk Ve Ölüm   Aşk Ve Ölüm - Sayfa 6 Icon_minitimeÇarş. Mayıs 19, 2010 5:14 pm

Ben de Zac Efron yapıcaktım ama vazgeçtim Chuck Bass aşkımDI çünkü Very Happy Tmm o zmn..Zac Efron olsun Very Happy Tabi sana uyarsa..?
Bu arada bölümü beğenmene sevindim cnm bnm Smile
kellan <3 mrs.lutz
Yönetici
Yönetici
kellan <3 mrs.lutz

MesajKonu: Geri: Aşk Ve Ölüm   Aşk Ve Ölüm - Sayfa 6 Icon_minitimeÇarş. Mayıs 19, 2010 6:18 pm

HAYIIIIIIIIIIR!! Dur Dilara lütfen yazmaya başlama! Vazgeçtimm Adam Lambert olsun lütfenn.. Bayılıyorum ona da şarkılarına da.. Senin için bi sakıncası yoksa onu yap tamam?? (çok heycan yaptım sanırım Aşk Ve Ölüm - Sayfa 6 Icon_redface Aşk Ve Ölüm - Sayfa 6 Icon_biggrin )
R_Pattz
Yarışma Sorumlusu
Yarışma Sorumlusu
R_Pattz

MesajKonu: Geri: Aşk Ve Ölüm   Aşk Ve Ölüm - Sayfa 6 Icon_minitimeÇarş. Mayıs 19, 2010 6:24 pm

tmm cnm bnm yazmaya başlamadım zaten Very Happy Başlasamda bişi olmazdı deiştirirdim no panic Very Happy
kellan <3 mrs.lutz
Yönetici
Yönetici
kellan <3 mrs.lutz

MesajKonu: Geri: Aşk Ve Ölüm   Aşk Ve Ölüm - Sayfa 6 Icon_minitimeÇarş. Mayıs 19, 2010 6:26 pm

Hım tamam o zaman. Yanlız en kısa zamanda bekliyorum tamam mı?? Çook merak ediyorum yeni bölümünü..
R_Pattz
Yarışma Sorumlusu
Yarışma Sorumlusu
R_Pattz

MesajKonu: Geri: Aşk Ve Ölüm   Aşk Ve Ölüm - Sayfa 6 Icon_minitimeÇarş. Mayıs 19, 2010 6:28 pm

Tmm cnm bnm en kısa zamanda yazıcam..Belki yarın bile koyabilirim..
ayy ama chuck çok tatlı ya Very Happy Very Happy baksana şu tipeee ;
Aşk Ve Ölüm - Sayfa 6 Edwestwich-chuck yerim ben onuuu Very Happy
Ama Rob ayrı tabi Very Happy
kellan <3 mrs.lutz
Yönetici
Yönetici
kellan <3 mrs.lutz

MesajKonu: Geri: Aşk Ve Ölüm   Aşk Ve Ölüm - Sayfa 6 Icon_minitimeÇarş. Mayıs 19, 2010 7:27 pm

Aşk Ve Ölüm - Sayfa 6 Icon_biggrin Evet canım tatlı ama benim gözümde Rob'a yaklaşamaz bile..
robert_fan_girl
Forumkolik
Forumkolik
robert_fan_girl

Kadın <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 619
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 23/02/10
<b>Doğum tarihi</b> Doğum tarihi : 16/02/99

MesajKonu: Geri: Aşk Ve Ölüm   Aşk Ve Ölüm - Sayfa 6 Icon_minitimeÇarş. Mayıs 19, 2010 8:30 pm

rob'un yeri ayrı Very Happy
robert_fan_girl
Forumkolik
Forumkolik
robert_fan_girl

MesajKonu: Geri: Aşk Ve Ölüm   Aşk Ve Ölüm - Sayfa 6 Icon_minitimeÇarş. Mayıs 19, 2010 8:31 pm

bu arada cnm bnm sprrr olmuşşş bayıldım bi dahaki bölüme beni de koyarmsn? Aşk Ve Ölüm - Sayfa 6 Icon_biggrin Aşk Ve Ölüm - Sayfa 6 Icon_biggrin
robert_fan_girl
Forumkolik
Forumkolik
robert_fan_girl

MesajKonu: Geri: Aşk Ve Ölüm   Aşk Ve Ölüm - Sayfa 6 Icon_minitimeÇarş. Mayıs 19, 2010 8:42 pm

bnde yazmak istiorum ama hiç aklıma geLmio yazsam da sizLrnkndn gzL oLmas heraLde Sad
R_Pattz
Yarışma Sorumlusu
Yarışma Sorumlusu
R_Pattz

MesajKonu: Geri: Aşk Ve Ölüm   Aşk Ve Ölüm - Sayfa 6 Icon_minitimeÇarş. Mayıs 19, 2010 8:57 pm

Canım ilk olarak 1.mesajınla ilgili ;

Tabiki Rob'un yeri her zaman için ayrı o benim en büyük aşkım.Ama eskiden (O zaman Rob hakkında pek bilgim yoktu) Chuck Bass benim çooooook sevdiğim biriydi.Hala çok severim ama Rob heeeer zaman ayrı..Siz de biliyorsunuz zaten..

2.mesajınla ilgili olarak ;

Zaten biliyorsun sana söz vermiştim.Seni mutlaka hikayeye koyacağım ama acele etmene gerek yok.Diğer bölüm İlsu'yla ilgili olacak.Kıza kaç gündür söz veriyorum bir türlü yazamadım Very Happy Ama deiğer bölümde Esra ve sen olacaksınız canım..

3.mesajınla ilgili olarak ;

Yarın veya başka bir gün buluşuruz.Ben sana o zaman fikir veririm.Ama önemli olan devamını getirebilmek.Fakat kendine güveniyorsan ve yazmak istiyorsan sana yardımcı olurum.Belki de çok güzel yazabilirsin.Fakat sen en baştan sizinki kadar güzel olmaz, yazamam diye düşünmeye başlamışsın Eda'cım.Böyle düşünürsen zaten yazamazsın.Ayrıca eğer yazacaksan da, inşallah onlarınki kadar güzel olur diye değil, inşallah onlarınkinden daha güzel olur diye düşün Wink İkisinin arasında inan bana gerçekten çok fark var..

4.mesajın yok ama ben bir şey eklemek istiyorum Very Happy ;

Canım ben seni hatırlarsan bir konuda uyarmıştım.Yazacaklarını bir mesaj halinde yazarsan daha iyi olur.Yani kurallara uymuş olursun.Eğer hepsi farklı zamanlarda aklına gelmiş olsa bile düzenle bölümünden yazacaklarını asıl mesajına ekleyebilirsin.Ve de şikayetler bölümüne bir göz at.Kısaltma kullanmamaya dikkat edebilirsin hayatım Wink

Biraz çok bilmiş gibi konuştum ama doğrular...
Neyse canım benim...
kellan <3 mrs.lutz
Yönetici
Yönetici
kellan <3 mrs.lutz

MesajKonu: Geri: Aşk Ve Ölüm   Aşk Ve Ölüm - Sayfa 6 Icon_minitimeÇarş. Mayıs 19, 2010 9:33 pm

Pff canım çıktı okurken Aşk Ve Ölüm - Sayfa 6 Icon_razz Neyse evet ben de yardım ederim canım. Bence ilk önce fikirlerini listele, sonra sana en uygun olanını seç. Ve içine sinöiş bi şekilde başlarsan emin ol gerisi gelir.. Zorlandığın konularda ikimiz de yardıma hazırız yani Aşk Ve Ölüm - Sayfa 6 Icon_wink
DreaMs.
Grafiker
Grafiker
DreaMs.

Kadın <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 3340
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 13/03/10
<b>Doğum tarihi</b> Doğum tarihi : 02/05/96
<b>Nerden</b> Nerden : BuRsa

MesajKonu: Geri: Aşk Ve Ölüm   Aşk Ve Ölüm - Sayfa 6 Icon_minitimeÇarş. Mayıs 19, 2010 9:39 pm

hiçte konuştuklarının bilmişlikle ilgisi yok bildiğin şeyleri söylemek en doğal hakkın tabiki söyliceksin hayatım
hikayene gelince bugün hepsini birden okudum hiç sıkılmadım okurken çok gzldi tebrik ederim hayatımm özellikle "UNUTULMAZ BİR GÜN,YILDIZLAR ve DELİRDİM" bölümlerine bayıldım hayatımm bu bölümleri harika anlatmışsın neden beğendiğimi açıklayacak olursam rob ve angeldan bahsetmişsin onların konuştukları okadar hoşuma gittiki çok gzl yazmışsın birbirlerine olan hisleri açıkça belli etmişsin bunu en derinden hissedebildim çok duygulandım beni roba dahada aşık ettin hayatım süperdi orası yaaa robla angel birbirlerin içok seviyorlar ve sn bunu çok gzl bi şekilde ifade etmişsinn zaten bu snn imzandada ikinci resimle örneklendirebiliriz bu imzanı gördüğüm ilk andada çok duygulandım kris robun gözünün içine nsl bakıo öle içimde bişeyler erio ona bakarken ouff yaa bana bunları hissettirdiğin için bir kez daha Rob'a beni aşık ettirdiğin için ve çok gzl yazdığın için çok teşekkür ediyorum ve tebrik ediorum cnm bnmm Aşk Ve Ölüm - Sayfa 6 862154

hikayeni geç okuduğum için çok özür dilerim hayatım hepsini bi günde okuyunca yorumda çok oluo doğal olarak tkrar tebrikler cnmm övülmeyi hakedenlerdensinn cnmm diğeride leyla ve daha bir çok kişi..Aşk Ve Ölüm - Sayfa 6 862154
R_Pattz
Yarışma Sorumlusu
Yarışma Sorumlusu
R_Pattz

MesajKonu: Geri: Aşk Ve Ölüm   Aşk Ve Ölüm - Sayfa 6 Icon_minitimeÇarş. Mayıs 19, 2010 9:47 pm

canım ya inanamıyacaksın ama yazdıklarını okurken gözümden yaş geldi neredeysee Very Happy Gerçekten çok ama çok sağol..Ya..Yani ne diyeceğimi nedense bilemiyorum Very Happy Very Happy Hayatımda aldığım (her konuda) en güzel yorumdu..Beni çok mutlu ettin yani..Ben de en çok o bölümleri seviyorum.Geç okuman falan da hiç ama hiç önemli değil.Bu yorumu gördükten sonra...Ya sağol canım benim yaa Aşk Ve Ölüm - Sayfa 6 Icon_sad Duygulandım bir an Very Happy
Birde gerçekten Rob ve Kris'in birbirlerine bakışlarına bitiyorum..Her zamanki gibi Katılıyorum sana Very Happy
DreaMs.
Grafiker
Grafiker
DreaMs.

MesajKonu: Geri: Aşk Ve Ölüm   Aşk Ve Ölüm - Sayfa 6 Icon_minitimeÇarş. Mayıs 19, 2010 9:49 pm

ah canım bnde öle hele şu imzan varyaaa Aşk Ve Ölüm - Sayfa 6 Icon_biggrin o dediğim resmi kaydettim pcme kızmassın dimi Aşk Ve Ölüm - Sayfa 6 Icon_biggrin Aşk Ve Ölüm - Sayfa 6 Icon_biggrin
R_Pattz
Yarışma Sorumlusu
Yarışma Sorumlusu
R_Pattz

MesajKonu: Geri: Aşk Ve Ölüm   Aşk Ve Ölüm - Sayfa 6 Icon_minitimeÇarş. Mayıs 19, 2010 9:52 pm

Niye kızıyım canım benim Very Happy İstersen imzana da koyabilirsin.Senin kararın yani..Very Happy Sormana gerek yok (:
DreaMs.
Grafiker
Grafiker
DreaMs.

MesajKonu: Geri: Aşk Ve Ölüm   Aşk Ve Ölüm - Sayfa 6 Icon_minitimeÇarş. Mayıs 19, 2010 9:55 pm

olsun izin almadan yapmıyım dedim çalıntı durumuna düşer soraa Aşk Ve Ölüm - Sayfa 6 Icon_biggrin

Aşk Ve Ölüm
6 sayfadaki 10 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sonraki
 Similar topics
-
» DOMUZ GRİBİNDEN İKİNCİ ÖLÜM
» harry potter ve olum yadigarları setinden....