Twilight Turkiye Fan Bilgi Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TwilighTurkey.Net

TwilighTurkeyAnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

yakın tarihteki saçmalıklar

5 posters
YazarMesaj
kellan <3 mrs.lutz
Yönetici
Yönetici
kellan <3 mrs.lutz

Kadın <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2995
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 02/04/10
<b>Doğum tarihi</b> Doğum tarihi : 03/10/96
<b>Yaş</b> Yaş : 27
<b>Nerden</b> Nerden : KAderime razıyım artık; Antalya.. :)

yakın tarihteki saçmalıklar Empty
MesajKonu: yakın tarihteki saçmalıklar   yakın tarihteki saçmalıklar Icon_minitimeCuma Nis. 09, 2010 9:31 pm

-Issız adaya düşme ihtimalini göz önüne alarak, yanına almayı planladığı üç şeyi belirleyen kişinin, dünyada artık ıssız ada diye birşey kalmadığını, kalsa bile oraya düşme ihtimalinin 5 milyarda bir olduğunu kavrayamamasının sebebi nedir?
-Düğünlerde neden "Dom Dom Kurşunu" diye göbek atılmaktadır? "Dom Dom" ne demektir*? "Dom Dom" çeşidi bir kurşun nasıl olur? "Bir avcı vurdu beni, bin avcı beni yedi" gibi sözler eşliğinde kendinden geçen başka bir millet var mıdır? (ülkemi aşağılamak hoşuma gitmiyor ama doğruya doğru)
-Alkışlama eylemini kim bulmuştur? Bulan kişi bu eylemi ellerini birbirine vurmak yerine dişlerini birbirine vurarak gerçekleştirseydi ne olurdu? Diş hekimleri bu eylemden nasıl bir kazanç sağlardı?
-"Parayla saadet olmaz" sözünün sahibi kimdir? Bu sözü bestelerken cebinde kaç para vardı?
-Türk filmlerinde gazinolarda şarkı söyleyen artistin ses ve ağız uyumunda neden zaman aşımı vardır?
-Özcan Deniz, Mahzun Kırmızıgül, Emrah gibi kişiler, hem tiz hem yanık sesleri ile ünlü oldukları halde, oynadıkları dizide neden sesleri bastır?Çekimlerden önce çiğ yumurta mı yemişlerdir?
-Toplu taşıma araçlarında sigara içilmesi yasak olduğu halde, şoför nedensigara içer?bu yasak onu kapsamamakta mıdır?
-Öğle kuşağında yayınlanan bir programatelefonla katılıp yakınına şarkı armağan eden kişiyi, o saatte yakınının duyma olasılığı nedir?
-Televizyona çıkan kişiler neden Türkiye'deki tüm insanların o an kendilerini izldiğini sanırlar? Ülkede tek bir kanal ve 70 milyonda da televizyon var mıdır?Örn:Şu anda 70 milyon kişi bizi izliyor!
-İnsanlar toplu taşıma araçlarında neden kendini görünmez sanırlar? Burun temizliği, diş arası artık toplama eylemleri için başka yer ve zaman yok mudur?
-Durakta otobüs yada dolmuş beklerken aracın geledeğiyöne neden bakılır?Bakılınca daha mı hızlı geldiği sanılır?
-Haber programları sunan spikerlere "Yunanlılar" diye bir milletin ezelden beri var olmadığınısöyleyen olmamışmıdır? Gerçeğin "Yunanlar olduğunu bilen kaç kişidir?
-Tartışma programlarına katılan kişiler neden boşta duran elleriyle değil de, mikrofonu tuttukları elleriylelaf anlatmak için çaba harcarlar?
-Kitle imha silahlarını yok etmek içinyüzlerce kişiyi imha etmenin anlamı nedir? Telef olan bu yüzlerce kişi kitle değil midir?Kitle kavramı ne demektir? Kitle olmak için en az kaç kişi gerekmektedir?
-Neden bilgisayar karşısındaki kişi sakin sakin yazı yazarken, "Enter" tuşuna kırıarcasına basar?Klavyede dövülmesi gereken tuş "Enter tuşu mudur?
-Neden bazı insanlar toplu yerlerde cep telefonları ile konuşurkenbas bas bağırma gereği duyar? Karşısındaki kişinin duyma engeli mi vardır? Yoksa bize de duyurarak yorum yapmamızı mı beklemektedirler?
-Neden "Kendine iyi bak..." gibi acayip bir ifade kullanırız?Karşıdaki kişi kendine iyi bak demediği sürece kendimize kötü mü bakarız?
-Neden "Gözlerinden öperim..." denir? Kimse kimseyi gözünden öpmüş müdür?
Vee...
Müdür müdür müdür??
Alıntıdır. Kaynak:Doruk Dergisi
nası buldunuz? Yorumlarınızı bekliyorum
Isadora_Montgomery
Yardımcı Admin
Yardımcı Admin
Isadora_Montgomery

Kadın <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 6721
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 20/02/10
<b>Doğum tarihi</b> Doğum tarihi : 22/01/97
<b>Nerden</b> Nerden : Michigan

MesajKonu: Geri: yakın tarihteki saçmalıklar   yakın tarihteki saçmalıklar Icon_minitimeCuma Nis. 09, 2010 9:42 pm

-Neden bilgisayar karşısındaki kişi sakin sakin yazı yazarken, "Enter" tuşuna kırıarcasına basar?Klavyede dövülmesi gereken tuş "Enter tuşu mudur?

tamam, artık enter'e daha nazik davranıyorum Very Happy

En son Salem_Witch tarafından Salı Ocak 25, 2011 1:10 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
https://twitter.com/#!/TDLittleDhampir
robward_krisella
Süper Yönetici
Süper Yönetici
robward_krisella

Kadın <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2369
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 28/01/10
<b>Doğum tarihi</b> Doğum tarihi : 01/03/94
<b>Yaş</b> Yaş : 30
<b>Nerden</b> Nerden : ewden x)) :D ( L.A :D )

MesajKonu: Geri: yakın tarihteki saçmalıklar   yakın tarihteki saçmalıklar Icon_minitimeCuma Nis. 09, 2010 11:53 pm

hahha süper cnm tsklerr +3
kellan <3 mrs.lutz
Yönetici
Yönetici
kellan <3 mrs.lutz

MesajKonu: Geri: yakın tarihteki saçmalıklar   yakın tarihteki saçmalıklar Icon_minitimeC.tesi Nis. 10, 2010 9:00 am

Benim çok ilgimi çekmişti size de yaziyim dedim Beğenmenize sevindim yakın tarihteki saçmalıklar Icon_smile
umbrel.
Süper Yönetici
Süper Yönetici
umbrel.

Kadın <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2342
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 30/12/09
<b>Doğum tarihi</b> Doğum tarihi : 02/10/98
<b>Yaş</b> Yaş : 25
<b>Nerden</b> Nerden : İstanbul

MesajKonu: Geri: yakın tarihteki saçmalıklar   yakın tarihteki saçmalıklar Icon_minitimeC.tesi Nis. 10, 2010 11:22 am

Hepsiini okudum güzeLmiş
=)
70 miLyonLu oLana ezeLden beri katıLıyorum zaten
=)
kellan <3 mrs.lutz
Yönetici
Yönetici
kellan <3 mrs.lutz

MesajKonu: Geri: yakın tarihteki saçmalıklar   yakın tarihteki saçmalıklar Icon_minitimeC.tesi Nis. 10, 2010 12:02 pm

Ben de ıssız ada olayını çk sevdim yakın tarihteki saçmalıklar Icon_smile
Blacktuce<3
Ayın Üyesi
Ayın Üyesi
Blacktuce<3

Kadın <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2656
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 01/01/10
<b>Doğum tarihi</b> Doğum tarihi : 31/12/96
<b>Nerden</b> Nerden : MARMARİS

MesajKonu: Geri: yakın tarihteki saçmalıklar   yakın tarihteki saçmalıklar Icon_minitimeC.tesi Nis. 10, 2010 8:47 pm

saol canım
kellan <3 mrs.lutz
Yönetici
Yönetici
kellan <3 mrs.lutz

MesajKonu: Geri: yakın tarihteki saçmalıklar   yakın tarihteki saçmalıklar Icon_minitimeC.tesi Nis. 10, 2010 8:47 pm

Ne demek yakın tarihteki saçmalıklar Icon_wink

yakın tarihteki saçmalıklar
1 sayfadaki 1 sayfası