Twilight Turkiye Fan Bilgi Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TwilighTurkey.Net

TwilighTurkeyAnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

İyi ki Doğdun Rob!

4 posters
YazarMesaj
Isadora_Montgomery
Yardımcı Admin
Yardımcı Admin
Isadora_Montgomery

Kadın <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 6721
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 20/02/10
<b>Doğum tarihi</b> Doğum tarihi : 22/01/97
<b>Yaş</b> Yaş : 27
<b>Nerden</b> Nerden : Michigan

İyi ki Doğdun Rob! Empty
MesajKonu: İyi ki Doğdun Rob!   İyi ki Doğdun Rob! Icon_minitimeÇarş. Mayıs 12, 2010 7:40 pm

Arkadşlar bildiğiniz gibi yarın Robert Pattinson'un doğum günü! Şimdiden kutlayalım!

İyi ki doğdun Rob!

cheers cheers
https://twitter.com/#!/TDLittleDhampir
R_Pattz
Yarışma Sorumlusu
Yarışma Sorumlusu
R_Pattz

Kadın <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1695
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 26/03/10
<b>Doğum tarihi</b> Doğum tarihi : 15/07/98
<b>Yaş</b> Yaş : 25
<b>Nerden</b> Nerden : İstanbul

İyi ki Doğdun Rob! Empty
MesajKonu: Geri: İyi ki Doğdun Rob!   İyi ki Doğdun Rob! Icon_minitimeÇarş. Mayıs 12, 2010 7:51 pm

iyiki doğdun Rob'umm ! İyki varsın..Seni çook seviyorumm İyi ki Doğdun Rob! Icon_sad Keşke yarın yanımda olabilseydin İyi ki Doğdun Rob! Icon_sad Ama yine de hep kalbimizdesin İyi ki Doğdun Rob! 71939 Asla da çıkmıycaksın..Sçs...

Yarın bi kere daha kutlarız artık..Bu sefer de Mehtap paylaşır.Onda çok güzel bi resim vardı Rob'un doğum günüyle ilgili Very Happy Ama yine de seni her zaman,ne olursa olsun çook seviyoruz Rob !!! İyi ki Doğdun Rob! 71939
Isadora_Montgomery
Yardımcı Admin
Yardımcı Admin
Isadora_Montgomery

İyi ki Doğdun Rob! Empty
MesajKonu: Geri: İyi ki Doğdun Rob!   İyi ki Doğdun Rob! Icon_minitimeÇarş. Mayıs 12, 2010 7:55 pm

Evet bende zaten Mehtapı beklicektim ama dayanamadım çok sabırsızım Very Happy

Ben ne kadar bir Taylorkolik olsam da , ne kadar Taylora bağımlı olsam da , Robu da her zaman sevip saymışımdır. Onu biricik aşkımın arkadaşı olduğu için ve en yakın arkadaşlarımın(sizlerin) aşkı olduğu için bende doğum gününü kutlamak istiyorum . İyi ki doğdun. Nİce yıllara Smile

Ne resmi konuştum öyle Very Happy
R_Pattz
Yarışma Sorumlusu
Yarışma Sorumlusu
R_Pattz

İyi ki Doğdun Rob! Empty
MesajKonu: Geri: İyi ki Doğdun Rob!   İyi ki Doğdun Rob! Icon_minitimeÇarş. Mayıs 12, 2010 8:08 pm

aynen ya ne kadar resmi konuştun Very Happy Very Happy

Rob adına sevinir,sevgi,saygı ve sonsuz teşekkürlerimizi arz ederiz sevgili Leyla Hanım.Robert'imizin doğum gününü kutlamanız bizim için bir onurdur.Onu sevip saymış olmanıza da çok mutlu olduk.Umuyoruz ki Rob da mutlu olmuştur.
Sevgi ve en çok da Rob dolu kalbimle..

Dilara...

Very Happy Very Happy İyi ki Doğdun Rob! 594908
Isadora_Montgomery
Yardımcı Admin
Yardımcı Admin
Isadora_Montgomery

İyi ki Doğdun Rob! Empty
MesajKonu: Geri: İyi ki Doğdun Rob!   İyi ki Doğdun Rob! Icon_minitimeÇarş. Mayıs 12, 2010 8:10 pm

Allahım yha ben buldum senin yeni lakabını= resmi kaçak Very Happy

Ben Li-Laut tan ne ara Leyla Hanım oldum Very Happy

Öhöm öhöm

Very Happy

Teşekkür ederim Dilara Hanım. Konuyu sohbete dönüştürmemeyi arz ediyorum Very Happy Very Happy

çok resmiyim Very Happy
R_Pattz
Yarışma Sorumlusu
Yarışma Sorumlusu
R_Pattz

İyi ki Doğdun Rob! Empty
MesajKonu: Geri: İyi ki Doğdun Rob!   İyi ki Doğdun Rob! Icon_minitimeÇarş. Mayıs 12, 2010 8:19 pm

Tabiki Leyla Hanım.Sohbete dönüşmesini istemeyiz.Buna neden olduğum ve sonsuz Rob sevgim için özür dilerim.Bana taktığınız yeni lakabı beğendim.Çok güzel.Teşekkür ederim.Msn'den devam edebiliriz bence.

Görüşmek üzere..
Dilara..(resmi kaçak)
robward_krisella
Süper Yönetici
Süper Yönetici
robward_krisella

Kadın <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2369
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 28/01/10
<b>Doğum tarihi</b> Doğum tarihi : 01/03/94
<b>Yaş</b> Yaş : 30
<b>Nerden</b> Nerden : ewden x)) :D ( L.A :D )

İyi ki Doğdun Rob! Empty
MesajKonu: Geri: İyi ki Doğdun Rob!   İyi ki Doğdun Rob! Icon_minitimePerş. Mayıs 13, 2010 3:09 pm

İyi ki Doğdun Rob! 2ahh9p4

Robert Thomas PATTİNSON İyi ki Doğdun Rob! Icon_biggrin fazla resmi İyi ki Doğdun Rob! Icon_biggrin

ROB'MM doğum günün kutlu olsun.Seni çok çok çok seviorum hemde ço...k İyi ki Doğdun Rob! 71939 Tanımadığın birini nasıl böyle gülümsetiyor,nasıl böyle kendine aşık edyorsun bilmiorum.Bugün senİn doğum günün yanında değilim belki -hiç olmam Sad- ama en azından umudum var.seni görmeyi çok isterdim ve istiyorum da.Sen benim en büyük şansımsın.Seni görmek ,bilmek mükemmel birşey.Sen hayatımda vazgeçemediğim en büyük parçamsın.Seninde dediğin gibi BENİ BÜYÜLÜYORSUN..!!! Seni bir gün görmek umuduyla... Şimdi uzakta da olsam doğum gününü kutluyorum.Doğduğun güne şükrediyorum. İYİKİ DOĞDUN ..!!! NİCE SENELERE UMARIM Bİ DAHAKİ DOĞUM GÜNÜNÜ BERABER KUTLARIZ İyi ki Doğdun Rob! Icon_biggrin İyi ki Doğdun Rob! Icon_cheers KAYNANAMA SLM SÖYLE İyi ki Doğdun Rob! Icon_biggrin İyi ki Doğdun Rob! 594908

umarım bugün arkadaşların,akrabaların ve kris seni yanlız bırakmazlar.Doğum gününde mutlu olmayı dile olur mu ?!

senin mutluluğun = benim mutluluğum İyi ki Doğdun Rob! Herz İyi ki Doğdun Rob! 71939
R_Pattz
Yarışma Sorumlusu
Yarışma Sorumlusu
R_Pattz

İyi ki Doğdun Rob! Empty
MesajKonu: Geri: İyi ki Doğdun Rob!   İyi ki Doğdun Rob! Icon_minitimePerş. Mayıs 13, 2010 4:16 pm

süpersin cnm Very Happy

Sevgili Rob..
Mehtap'ın da dediği gibi bir insanı görmeden bu kadar sevebilmek garip bir duygu.Ama sen o kadar mükemmelsin ki bunu başarabiliyorsun.Kendini bu kadar çabuk sevdirebiliyorsun.Sen bu kadar kusursuz ve harika birisin işte.Biz sana bu yüzden aşığız Rob..Seni gerçekten çok seviyoruz..
Evet..Bugün senin doğum günün.Yanında değilim.Ama emin ol kalbim hep seninle.Belki sen bunların hiçbirini bilmiyorsun veya beni tanımıyorsun bile..Ama ben seni tanımadan sevdim Rob'um..Sen benim herşeyimsin.Bugün benim hem en mutlu, hem de en kötü günüm.Yanımda olmadığın için çok üzgünüm.Fakat bunları umursamak istemiyorum Rob..Bugün sen doğdun ! Dünyanın en güzel gününü bu yüzden mahvedemem..Seni hep o tatlı gülüşünle,muhteşem gözlerinle ve büyüleyici görünümünle, çok güzel bi şekilde hatırlayacağım.Umarım seni bu kadar çok seven bir kızdan birgün haberin olur.Ne kadar geç olursa olsun ne olur böyle biri olduğunu bil İyi ki Doğdun Rob! Icon_sad .Seni gerçekten ama gerçekten çook seviyorum..

Dilara..
Isadora_Montgomery
Yardımcı Admin
Yardımcı Admin
Isadora_Montgomery

İyi ki Doğdun Rob! Empty
MesajKonu: Geri: İyi ki Doğdun Rob!   İyi ki Doğdun Rob! Icon_minitimePerş. Mayıs 13, 2010 7:26 pm

Oy Mehtap Dilara ağlattınız beni Sad

çok robkolik olmuşusnuz Very Happy

resim süperr Very Happy Very Happy Very Happy
R_Pattz
Yarışma Sorumlusu
Yarışma Sorumlusu
R_Pattz

İyi ki Doğdun Rob! Empty
MesajKonu: Geri: İyi ki Doğdun Rob!   İyi ki Doğdun Rob! Icon_minitimePerş. Mayıs 13, 2010 7:31 pm

cnm bm biz çok ilerlettik Rob işini ztn İyi ki Doğdun Rob! Icon_sad O hayatımız bizim yaa İyi ki Doğdun Rob! Icon_sad Bugün varya acayip kötü geçti...! Sohbete gelsene konuşalım İyi ki Doğdun Rob! Icon_sad
HK_Bgm
Kurucu
Kurucu
HK_Bgm

Kadın <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1701
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 26/08/09
<b>Doğum tarihi</b> Doğum tarihi : 10/01/93
<b>Yaş</b> Yaş : 31

İyi ki Doğdun Rob! Empty
MesajKonu: Geri: İyi ki Doğdun Rob!   İyi ki Doğdun Rob! Icon_minitimePerş. Mayıs 13, 2010 8:32 pm

İyiki doğmuş Rob Smile santa
http://twilighturkey.net

İyi ki Doğdun Rob!
1 sayfadaki 1 sayfası