Twilight Turkiye Fan Bilgi Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TwilighTurkey.Net

TwilighTurkeyAnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

ashley gogirl ropörtajı

2 posters
YazarMesaj
love bites back
Atılgan Üye
Atılgan Üye
love bites back

Kadın <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 153
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 01/04/10
<b>Doğum tarihi</b> Doğum tarihi : 20/03/97
<b>Yaş</b> Yaş : 27
<b>Nerden</b> Nerden : istanbul

ashley gogirl ropörtajı Empty
MesajKonu: ashley gogirl ropörtajı   ashley gogirl ropörtajı Icon_minitimeCuma Haz. 18, 2010 4:17 pm

ASHLEY GREENE KRISTEN'IN TAHTINI ALABİLİR Mİ?

Edward'ın üvey kardeşi Alice olarak bildiğimiz Ashley Greene, bir sene öncesine kadar kimse tarafından tanınmazken, şimdilerde neredeyse Kristen'a rakip olacak kadar çok hayrana sahip!Üstelik,"Tutulma"filminde rolünün diğer filmlerine göre daha fazla olmasu, hayran sayısını iki katına çıkardı.Bakalım,bu ün ona neler getirmiş?

Sen, filmin hayranlları tarafından diğer oyunculara göre çok daha çabuk sevilen bir karakter oldun.Herhalde, eskisinden daha çok kendine güveniyorsundur.
Filmin hayranları tarafından bana verilmiş harika bir hediye bu.Annem telefonda mutluluktan uçuyordu."Bu harika bir şey!Senden kimse nefret etmiyor ve herkes hakkında sadece güzel şeyler söylüyor!Müthiş!" diye bağırıyordu.Saçlarım yüzünden biraz eleştirildim, ama çoğu zaman hayranlarım beni destekledi.

Serini dört kitabından en çok hangisini sevdin?
En çok serinin ilk kitabını sevdim.Filmi ve karakterleri düşünürsek, ikinci filmi daha çok sevdim.Çünkü Alice'in rolü daha fazlaydı ve çekimler çok eğlenceli geçti.

Sence ünlü olmak nasıl bir şey?
Üne kimsenin hazır olduğunu, ya da alışabileceğini sanmıyorum.En küçük davranışımı bile kontrol altına almayı öğrendim.Çünkü hiçbir zaman yalnız kalamıyorsunuz.Örneğin;bir turneye çıkacağım zaman, arkadaşlarım "Önce bunu kutlamalıyız!" diyorlar ve ben de onlarla dışarı çıkıyorum.Ertesi gün annem arıyor, "Dün akşam yine dışarı çıkmışsın!" diyor.Sürekli takip ediliyorum.Sanki GPS'le dolaşıyorum gibiyim!

Seçme şansın olsa hangi rolde oynamak isterdin?
Aslında, her rolü denemek isterim.Özellikle tarihi bir filmde rol almak harika olurdu.Alacakaranlık Serisi'nde buna çok az yer verildi, ama eski dönemdeki kıyafetleri giymek isterim.

Film çekimlerinden, kendi özel hayatını yaşamaya zamanın kalıyor mu?
Benim aşkım,kariyerim.Bunun dışında her şey bekleyebilir.Herkes erkek rakadaşımın olmamasına şaşıyor.Belki dört-beş sene içerisinde bir erkek arkadaşım olabilir.Bir tane bulmak kolay, ama iyi birini bulmak zor.Kariyerimin en üst noktasındayım.Eskiden sunulmayan fırsatlar, artık benim için sırada bekliyor.Böyle yaşadığım için çok şanslıyım.

Alacakaranlık Serisi dışındaki projelerin neler?
"Alacakaranlık" ve "Tutulma" arasında, üç filmde daha rol almayı başardım.Sırada Emmett rolündeki Kellan Lutz ile aşık bir çifti canlandırdığımız "Savaşçılar (Warriors)" filmi var.Sanırım, ağustos gibi gösterimde olur.Bu yüzden çok heyecanlıyım.Bir kez daha Kellan'la birlikte aynı filmde oynamak çok güzeldi."Skateland" filminde yer aldım.80'lerde geçen bu filmde, beni kabarık saçlarım ve ilginç makyajımla gördüğünüzde çok şaşıracaksınız.

ALINTI DEĞİLDİR...
DreaMs.
Grafiker
Grafiker
DreaMs.

Kadın <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 3340
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 13/03/10
<b>Doğum tarihi</b> Doğum tarihi : 02/05/96
<b>Yaş</b> Yaş : 27
<b>Nerden</b> Nerden : BuRsa

ashley gogirl ropörtajı Empty
MesajKonu: Geri: ashley gogirl ropörtajı   ashley gogirl ropörtajı Icon_minitimePaz Haz. 20, 2010 4:36 pm

vayy ashleyi kabarık saçlı ve ilginç saçlı halini merak ettim [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] bu arada krisi rakip olarak yenebiliceğini pek sanmıorum açıkçası neyse saol cnm

ashley gogirl ropörtajı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» GOGİRL ALMAYAN KALMASINN!! (MAYIS)
» Robsten Röportajı-2
» Ashley :d
» Ashley Gif
» Ashley