Twilight Turkiye Fan Bilgi Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TwilighTurkey.Net

TwilighTurkeyAnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Tutulma Filmi Hakkındaki Yorumlarınız (izleyenler için)

5 posters
YazarMesaj
DreaMs.
Grafiker
Grafiker
DreaMs.

Kadın <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 3340
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 13/03/10
<b>Doğum tarihi</b> Doğum tarihi : 02/05/96
<b>Yaş</b> Yaş : 27
<b>Nerden</b> Nerden : BuRsa

Tutulma Filmi Hakkındaki Yorumlarınız (izleyenler için) Empty
MesajKonu: Tutulma Filmi Hakkındaki Yorumlarınız (izleyenler için)   Tutulma Filmi Hakkındaki Yorumlarınız (izleyenler için) Icon_minitimeÇarş. Haz. 30, 2010 11:31 am

arkadaşlar biliyosunuz ki tutulma bugün çoğu yerlerde vizyona girmiş durumda(burda girmemiş olsada Tutulma Filmi Hakkındaki Yorumlarınız (izleyenler için) Icon_sad )fİlmi izledikten sonra film hakkında herkesin bir görüşü olucaktır elbette bu görüşlerimizi alakası olmayan konularda dile getirmek yerine burda dilediğinizce ve rahatlıkla dile getirebilmeniz için bu konuyu açtım

bnde filmi izledikten sonra hemen buraya yorumumu yapıcam..

yorumlarınızı sabırsızlıkla bekliyorum sanırım filmi en geç ben izlicem Tutulma Filmi Hakkındaki Yorumlarınız (izleyenler için) Icon_sad
Broken_angel
Forumkolik
Forumkolik
Broken_angel

Kadın <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 709
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 15/03/10
<b>Doğum tarihi</b> Doğum tarihi : 14/03/88
<b>Yaş</b> Yaş : 36
<b>Nerden</b> Nerden : İstanbul

MesajKonu: Geri: Tutulma Filmi Hakkındaki Yorumlarınız (izleyenler için)   Tutulma Filmi Hakkındaki Yorumlarınız (izleyenler için) Icon_minitimePerş. Tem. 08, 2010 8:12 am

Ahh ahh hangi sahnesini anlatsamki tüm sahneler güzeldi Edward'ın Kıskançlık sahneleri,Victoria'nın Ölüm sahnesi,Jasper'ın Eğitme sahnesi,Mezubiyet Partisi Sahnesi,Bellanın Edward'ın Evinde kalma sahnesi. keşke bu sahnelerde Kitaba bağlı kalsalardı sayın yönetmen ve senarist.hiç olmazsa büyüsü bozulmazdı.üstelik yanlış o sahneler bana göre.çünkü kitaptaki büyü daha iyi filmde ise bu dediğim sahneleri bozmuşlar.ama herşeye rağmen güzeldi film.Smile
gitmeyenler çok şey kaçırır benden söylemesi.valla detay vermek istiyorum örneklerle karşılaştırmalarla anlatmak istiyorum ama izlemeyenler merak etsin diye anlatmıyorum:) yoksa benim bu konuda çenem açılınca susmam Smile) zaten zor tutuyorum kendimi Smile)
DreaMs.
Grafiker
Grafiker
DreaMs.

MesajKonu: Geri: Tutulma Filmi Hakkındaki Yorumlarınız (izleyenler için)   Tutulma Filmi Hakkındaki Yorumlarınız (izleyenler için) Icon_minitimePerş. Tem. 08, 2010 9:11 am

kendini tutmana gerek yok cnm zaten bu konu eclipse hakkında yorum yapmk için var Tutulma Filmi Hakkındaki Yorumlarınız (izleyenler için) Icon_wink Tutulma Filmi Hakkındaki Yorumlarınız (izleyenler için) Icon_biggrin

ahh ahhh burayada bi gelsede bnde bi gitsem yaww Tutulma Filmi Hakkındaki Yorumlarınız (izleyenler için) Icon_sad
Broken_angel
Forumkolik
Forumkolik
Broken_angel

MesajKonu: Geri: Tutulma Filmi Hakkındaki Yorumlarınız (izleyenler için)   Tutulma Filmi Hakkındaki Yorumlarınız (izleyenler için) Icon_minitimePerş. Tem. 08, 2010 9:50 am

oyy kıyamam sana ya:) inşallah bir an önce senin bulunduğun yerede gelir:)
Broken_angel
Forumkolik
Forumkolik
Broken_angel

MesajKonu: Geri: Tutulma Filmi Hakkındaki Yorumlarınız (izleyenler için)   Tutulma Filmi Hakkındaki Yorumlarınız (izleyenler için) Icon_minitimePerş. Tem. 08, 2010 9:51 am

tamam ozaman detaylı bir şekilde konuşabilirim hahahhaaaaa süper:))
DreaMs.
Grafiker
Grafiker
DreaMs.

MesajKonu: Geri: Tutulma Filmi Hakkındaki Yorumlarınız (izleyenler için)   Tutulma Filmi Hakkındaki Yorumlarınız (izleyenler için) Icon_minitimePerş. Tem. 08, 2010 10:46 am

inşşşşşşşşşşşşşşşş Tutulma Filmi Hakkındaki Yorumlarınız (izleyenler için) Icon_biggrin

konuş cnm konuş Tutulma Filmi Hakkındaki Yorumlarınız (izleyenler için) Icon_biggrin
Broken_angel
Forumkolik
Forumkolik
Broken_angel

MesajKonu: Geri: Tutulma Filmi Hakkındaki Yorumlarınız (izleyenler için)   Tutulma Filmi Hakkındaki Yorumlarınız (izleyenler için) Icon_minitimePerş. Tem. 08, 2010 10:52 am

Very Happy:D:D:D:D ahh bu serinin sevgisi yokmu ahh ahh varya gece evi serisini bukadar çok sevmedim.gerçi onu anlamadımda çünkü wampirleri biliyorlar insanlar felen bizim alacakaranlık serisi daha güzel ve gizemli:D ahh ahh Aşığım bu seriye:D içinde aksiyon var,romantik var,komedi var,korku var, gizem var yani herşey var her türden:D:D:D sen okumuşmuydun gece evi serisini?.ben gerçekten ilk kitabı yani işaret'i aldım ama cittiyim pek bişey anlamadım yarım bıraktım.
DreaMs.
Grafiker
Grafiker
DreaMs.

MesajKonu: Geri: Tutulma Filmi Hakkındaki Yorumlarınız (izleyenler için)   Tutulma Filmi Hakkındaki Yorumlarınız (izleyenler için) Icon_minitimePerş. Tem. 08, 2010 11:04 am

bnde aldım ama başlamadım alacakaranlık serisine başladım tekrar okumaya işaretide arkadaşım aldı öle işte Tutulma Filmi Hakkındaki Yorumlarınız (izleyenler için) Icon_biggrin ya bazıları alacakaranlıktan bile daha gzl diyolar işaret serisi için bnm için hiç bi kitap alacakaranlık serisini geçemezz hıh Tutulma Filmi Hakkındaki Yorumlarınız (izleyenler için) Icon_biggrin
umbrel.
Süper Yönetici
Süper Yönetici
umbrel.

Kadın <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2342
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 30/12/09
<b>Doğum tarihi</b> Doğum tarihi : 02/10/98
<b>Yaş</b> Yaş : 25

MesajKonu: Geri: Tutulma Filmi Hakkındaki Yorumlarınız (izleyenler için)   Tutulma Filmi Hakkındaki Yorumlarınız (izleyenler için) Icon_minitimePerş. Tem. 08, 2010 11:34 am

https://thetwilightfan.yetkin-forum.com/eclipse-tutulma-hakknda-f7/tutulma-nn-filmi-nasld-t2722.htm
Burada da war ama burası daha önce açmış diğerinde de baya yorum war ikiside kilt ya da çöp değl.. Very Happy
(bu.sır)Jacob ağlarken en kendimi tutmadım kuznim (13 yasında) bana baktı bende hemen gülüyomuş gibi yaptım...
Bell öp beni dediğinde ayyy bakamıcam dedim we arkamı döndüm--tam önümü döndüğümde öpüşüyorlardııııııı!!! :/
Allahııım yardım eeeeettt şu anda bile ağlamak üzereyim .d :/
Isadora_Montgomery
Yardımcı Admin
Yardımcı Admin
Isadora_Montgomery

Kadın <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 6721
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 20/02/10
<b>Doğum tarihi</b> Doğum tarihi : 22/01/97
<b>Nerden</b> Nerden : Michigan

MesajKonu: Geri: Tutulma Filmi Hakkındaki Yorumlarınız (izleyenler için)   Tutulma Filmi Hakkındaki Yorumlarınız (izleyenler için) Icon_minitimePerş. Tem. 08, 2010 1:31 pm

Bence film güzeldii.....

Öpüşme sahneleri; 1.si kısa sürdüğü için çok mutluyum Very Happy

Bella Razz Benim kurduma yumruk atmak neymiş gördün müüü giggle Oh oldu giggle

2.öpüşme sahnesi; Tam bakmadım Very Happy Taylorumun pamuk şekeri saçlarına odaklandım Very Happy

film çok ügzel gidiyodu...sonra...leah embesilini kurtartmak için jakeimin kemiklerinin kırıldığı sanhe.....o an çığlıklarını duyudğumda.... yüzünü gördüğümde..... onun acı çektiğini düşündüğümde....çığlık çığlığa ağlamaya başlamışım... salondan atılmaktan kıl payı kurtuldum....

filmin sonrasına tam odaklanamadım....bree ölmüş.. yazık oldu kızcağıza Very Happy

Aslında ben Victoria yı anlyıroum...yani sevdiği kişiyi kaybetti sonuçta....büyük bi acı çekiyo...ama savaş açması fln Very Happy ı-ıh Very Happy baya büyük bi acı çekiyomuş giggle öbür tarafta psikologa gitsin bence giggle gülücük

sonracığıma....

Ya bide filmin sonuna doğru; Jakeimin iyileşmesi için diğer kemiklerini de kırdı ya Carlisle...O çığlıkları duymaya dayanamadım...artık görevlilerden bi uyarı daha aldım Very Happy

bide film sonrası ordaki maceralarım var ama onlar da bana kalsın giggle

https://twitter.com/#!/TDLittleDhampir
DreaMs.
Grafiker
Grafiker
DreaMs.

MesajKonu: Geri: Tutulma Filmi Hakkındaki Yorumlarınız (izleyenler için)   Tutulma Filmi Hakkındaki Yorumlarınız (izleyenler için) Icon_minitimePerş. Tem. 08, 2010 1:39 pm

hehe ciddn görevliden uyarımı aldın ? Tutulma Filmi Hakkındaki Yorumlarınız (izleyenler için) 145296
Isadora_Montgomery
Yardımcı Admin
Yardımcı Admin
Isadora_Montgomery

MesajKonu: Geri: Tutulma Filmi Hakkındaki Yorumlarınız (izleyenler için)   Tutulma Filmi Hakkındaki Yorumlarınız (izleyenler için) Icon_minitimePerş. Tem. 08, 2010 1:42 pm

şeyy Very Happy evet Very Happy Embarassed Very Happy
Broken_angel
Forumkolik
Forumkolik
Broken_angel

MesajKonu: Geri: Tutulma Filmi Hakkındaki Yorumlarınız (izleyenler için)   Tutulma Filmi Hakkındaki Yorumlarınız (izleyenler için) Icon_minitimePerş. Tem. 08, 2010 3:06 pm

wolf_girl demiş ki:
Bence film güzeldii.....

Öpüşme sahneleri; 1.si kısa sürdüğü için çok mutluyum Very Happy

Bella Razz Benim kurduma yumruk atmak neymiş gördün müüü giggle Oh oldu giggle

2.öpüşme sahnesi; Tam bakmadım Very Happy Taylorumun pamuk şekeri saçlarına odaklandım Very Happy

film çok ügzel gidiyodu...sonra...leah embesilini kurtartmak için jakeimin kemiklerinin kırıldığı sanhe.....o an çığlıklarını duyudğumda.... yüzünü gördüğümde..... onun acı çektiğini düşündüğümde....çığlık çığlığa ağlamaya başlamışım... salondan atılmaktan kıl payı kurtuldum....

filmin sonrasına tam odaklanamadım....bree ölmüş.. yazık oldu kızcağıza Very Happy

Aslında ben Victoria yı anlyıroum...yani sevdiği kişiyi kaybetti sonuçta....büyük bi acı çekiyo...ama savaş açması fln Very Happy ı-ıh Very Happy baya büyük bi acı çekiyomuş giggle öbür tarafta psikologa gitsin bence giggle gülücük

sonracığıma....

Ya bide filmin sonuna doğru; Jakeimin iyileşmesi için diğer kemiklerini de kırdı ya Carlisle...O çığlıkları duymaya dayanamadım...artık görevlilerden bi uyarı daha aldım Very Happy

bide film sonrası ordaki maceralarım var ama onlar da bana kalsın giggle

Anam sende hep taylor'ın sahnelerini beğenmişsin ayol azcıkta Edward'ından onun sahnelerinden bahset:D:D:D hahahahaaaaaaa
Isadora_Montgomery
Yardımcı Admin
Yardımcı Admin
Isadora_Montgomery

MesajKonu: Geri: Tutulma Filmi Hakkındaki Yorumlarınız (izleyenler için)   Tutulma Filmi Hakkındaki Yorumlarınız (izleyenler için) Icon_minitimePerş. Tem. 08, 2010 3:17 pm

Ne? Edward mı ? O kim ben öyle birini tanımıyorum dil giggle Benim Tatlı Kurdumun olduğu yerde gözüm Edward görür mü ki giggle
DreaMs.
Grafiker
Grafiker
DreaMs.

MesajKonu: Geri: Tutulma Filmi Hakkındaki Yorumlarınız (izleyenler için)   Tutulma Filmi Hakkındaki Yorumlarınız (izleyenler için) Icon_minitimePerş. Tem. 08, 2010 6:52 pm

dmk öle robu tanımıyon haa sn bnm mehtabın diloşun sevdği kişiyi nsl tanımıomuşun bakyım biz taylora öylemi davrnıyz roba saygı duy bakıyimm Tutulma Filmi Hakkındaki Yorumlarınız (izleyenler için) Icon_biggrin aaaa ayıp ayıp rob duymasın bak Tutulma Filmi Hakkındaki Yorumlarınız (izleyenler için) Icon_biggrin
*Robkolikk*
Forumkolik
Forumkolik
*Robkolikk*

Kadın <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 958
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 23/05/10
<b>Doğum tarihi</b> Doğum tarihi : 11/09/97
<b>Yaş</b> Yaş : 26
<b>Nerden</b> Nerden : İzMir

MesajKonu: Geri: Tutulma Filmi Hakkındaki Yorumlarınız (izleyenler için)   Tutulma Filmi Hakkındaki Yorumlarınız (izleyenler için) Icon_minitimePerş. Tem. 08, 2010 7:16 pm

Aşk olsun kuzi yaaa ... Ben Taoylor u unutuyor muyum hiççç . Ayıp ettin haa...
DreaMs.
Grafiker
Grafiker
DreaMs.

MesajKonu: Geri: Tutulma Filmi Hakkındaki Yorumlarınız (izleyenler için)   Tutulma Filmi Hakkındaki Yorumlarınız (izleyenler için) Icon_minitimePerş. Tem. 08, 2010 7:31 pm

yanee Tutulma Filmi Hakkındaki Yorumlarınız (izleyenler için) Icon_biggrin
Isadora_Montgomery
Yardımcı Admin
Yardımcı Admin
Isadora_Montgomery

MesajKonu: Geri: Tutulma Filmi Hakkındaki Yorumlarınız (izleyenler için)   Tutulma Filmi Hakkındaki Yorumlarınız (izleyenler için) Icon_minitimePerş. Tem. 08, 2010 7:59 pm

RoB^^m demiş ki:
dmk öle robu tanımıyon haa sn bnm mehtabın diloşun sevdği kişiyi nsl tanımıomuşun bakyım biz taylora öylemi davrnıyz roba saygı duy bakıyimm Tutulma Filmi Hakkındaki Yorumlarınız (izleyenler için) Icon_biggrin aaaa ayıp ayıp rob duymasın bak Tutulma Filmi Hakkındaki Yorumlarınız (izleyenler için) Icon_biggrin

esroş ben hiç öyle bişi demek istemediiim Very Happy Very Happy yani taylor varken robdan niye bahsediyim o sizindir , sizin kalacak Very Happy o anlamda dedim yani giggle
umbrel.
Süper Yönetici
Süper Yönetici
umbrel.

Kadın <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2342
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 30/12/09
<b>Doğum tarihi</b> Doğum tarihi : 02/10/98
<b>Yaş</b> Yaş : 25

MesajKonu: Geri: Tutulma Filmi Hakkındaki Yorumlarınız (izleyenler için)   Tutulma Filmi Hakkındaki Yorumlarınız (izleyenler için) Icon_minitimeC.tesi Tem. 10, 2010 12:33 pm

Yani ya .d .d
İyiydi güzl. .d

Tutulma Filmi Hakkındaki Yorumlarınız (izleyenler için)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Hayranı olduğu Alacakaranlık Efsanesi’nin son filmi ‘Tutulma’yı izlemek için gittiği sinemada ölü bulundu.
» Yönetmen David Slade'in Eclipse(Tutulma)hakkındaki Notları
» Eclipse (Tutulma) Filmi Müzikleri (Soundtrack Albümü)
» Eclipse-Tutulma Filmi Müzikleri (Nerede Hangi Şarkı Çalıyor)
»  Şafak Vakti (Breaking Dawn) Filmi için yeşil ışık!