Twilight Turkiye Fan Bilgi Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TwilighTurkey.Net

TwilighTurkeyAnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Göçebe Gelecek Yıl Filme Çekilebilir!

+5
jbdun
DreaMs.
Isadora_Montgomery
HK_Bgm
kellan <3 mrs.lutz
9 posters
YazarMesaj
kellan <3 mrs.lutz
Yönetici
Yönetici
kellan <3 mrs.lutz

Kadın <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2995
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 02/04/10
<b>Doğum tarihi</b> Doğum tarihi : 03/10/96
<b>Yaş</b> Yaş : 27
<b>Nerden</b> Nerden : KAderime razıyım artık; Antalya.. :)

Göçebe Gelecek Yıl Filme Çekilebilir! Empty
MesajKonu: Göçebe Gelecek Yıl Filme Çekilebilir!   Göçebe Gelecek Yıl Filme Çekilebilir! Icon_minitimeÇarş. Ağus. 11, 2010 11:53 am

Benim Favori kitaplarımdan Step'in Göçebe'si. Okumayanlar mutlaka okusun derim. Filmi de eminim müthiş olur. Umarım karar kesinleşir..

Göçebe Gelecek Yıl Filme Çekilebilir! Clip_image001
Stephenie Mayer’ın “Göçebe” Adlı Kitabı Gelecek Yıl Filme Çekilebilir

MTV: “Alacakaranlık” beyazperdede iyi bir yolda ilerliyor.

“Alacakaranlık” henüz tamamlanmış değil ancak Stephenie Mayer çoktan bir sonraki film projesi için çalışmaya başladı. Deadline.com’un haberine göre yazarın ilk yetişkin romanı “Göçebe” geelcek yıldan önce izleyiciyle buluşabilir.

2008 yılında yayımlanan kitap, dünya üzerindeki hemen hemen bütün insanların kafasına yerleşen hayırsever parazitlerin hayatlarını konu alıyor. Piyasaya göre Mayer’i değerlendiren Mtv News, “Beden İstilacıları”nın zafer kazanacağını düşünüyor.

Finansal imkanlar henüz filmi çekmek için yeterli değil ama yapımcı Steve Schwartz korku sahneleri için planlanan üçüncü senaryo üzerinde çalışıyor Ayrıca “Thuruman Show” Oscar adayı olan Andrew Niccol ile film çekimi için antlaşma imzalanması gündemde olan konular arasında.

Schwartz, filmi kimin çekeceğinin henüz belli olmamasından dolayı yardımcı prodüktörler Paula Mae Schwartz ve Nick Wechsler ile çalışıyor, Mayer yönetmenlik için istediği ismi tekrar not düşüyor çünkü Niccol’ün ilk filmi “Gattaca” O’nun favori sahnelerini içeriyor. Ancak, O’nun işi hemen başlamayacak.

Schwartz, “Andrew ile çok vakit harcıyoruz.” Diyor. “Stephenie Andrew’in planlarını ve sorularını dinledi, O’na samimi cevaplar verdi. Bu grupta çok iyi bir kimya var. Stephenie çok akıllı bir ortak ve O’nun kafasındaki sezgisel güç Andrew’in doğru adam olduğunu söylüyor. Açıkçası ekranda gördüklerimize dayanarak, O’nun haklı olduğunu düşünüyorum.”
Hayranlar bekleyecek ve Stephenie’nin rüyasında gördüğü kadroyla ilgili düşüncelerini değerlendirecekler. Öyleki Stephenie 2008’de Mtv News’a bu kadronun Robert Redford, Matt Damon ve Ben-Casey Affleck olduğunu söylemişti. Bu konuda başka bir belirsizlik olursa veya olduğunda Mayer “Göçebe” için oluşturduğu iki planı da bitirmiş olacak.

Ne olursa olsun iki film arasında karşılaştırma olamaz, yani “Twilight” bitmeden önce “Göçebe”yi sahneye koyabilirsiniz. Filmin uyarlanması ancak “Şafak Vakti”nin iki film olup olmayacağına bağlı olacak gibi görünüyor.

Ayrıca, Mayer’in “The Short Second Life of Bree Tanner”da “Eclipse” ile ilgili yaptığı açıklama şöyleydi: “Bu artık Summit Entertainment için bir alay. Öyleki bu seksi vampir efsanesini beş parçadan sonra da genişletebilirler.”

Heyecanla kesin kararı ve yorumlarınızı bekliyorumm Göçebe Gelecek Yıl Filme Çekilebilir! Icon_biggrin
HK_Bgm
Kurucu
Kurucu
HK_Bgm

Kadın <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1701
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 26/08/09
<b>Doğum tarihi</b> Doğum tarihi : 10/01/93
<b>Yaş</b> Yaş : 31

MesajKonu: Geri: Göçebe Gelecek Yıl Filme Çekilebilir!   Göçebe Gelecek Yıl Filme Çekilebilir! Icon_minitimeCuma Ağus. 13, 2010 10:00 pm

Kitabını okuyamadım henüz. En kısa zamanda okuyacağıma inanıyorum son bir yıldır Smile

Ama filmini mutlaka izlerim. Teşekkürler paylaşımın için. +3
http://twilighturkey.net
kellan <3 mrs.lutz
Yönetici
Yönetici
kellan <3 mrs.lutz

MesajKonu: Geri: Göçebe Gelecek Yıl Filme Çekilebilir!   Göçebe Gelecek Yıl Filme Çekilebilir! Icon_minitimeCuma Ağus. 13, 2010 10:05 pm

Rica ederim.. Bence acilen okumalısın benim top 5imde kesinlikle Göçebe de var Göçebe Gelecek Yıl Filme Çekilebilir! Icon_biggrin Eminim müthiş olucak filmi de..
Isadora_Montgomery
Yardımcı Admin
Yardımcı Admin
Isadora_Montgomery

Kadın <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 6721
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 20/02/10
<b>Doğum tarihi</b> Doğum tarihi : 22/01/97
<b>Nerden</b> Nerden : Michigan

MesajKonu: Geri: Göçebe Gelecek Yıl Filme Çekilebilir!   Göçebe Gelecek Yıl Filme Çekilebilir! Icon_minitimeCuma Ağus. 13, 2010 10:08 pm

"Öyleki bu seksi vampir efsanesini beş parçadan sonra da genişletebilirler.”

nasıl yaniii Very Happy burda devamı da olabilir mi diyo yoksa ben mi yanlış anladım Very Happy

neyse konuya döniyim Very Happy

kitabıı okudum ve hayran kaldım, çok uzun bi süre etkisindeydim Very Happy

tekrar okumayı düşünüyorum Very Happy harika bi şeydii Very Happy

filminin çıkması beni çok sevindirdi Very Happy

acaba melanie yi ve göçebeyi kim oynicak Very Happy ve de ıan ı Very Happy benim aklımda hep ıan somerhalder var Very Happy

bu süper bi haber Very Happy çok teşekkürler ikiz Very Happy +3 Very Happy
https://twitter.com/#!/TDLittleDhampir
kellan <3 mrs.lutz
Yönetici
Yönetici
kellan <3 mrs.lutz

MesajKonu: Geri: Göçebe Gelecek Yıl Filme Çekilebilir!   Göçebe Gelecek Yıl Filme Çekilebilir! Icon_minitimeCuma Ağus. 13, 2010 11:01 pm

Vampir olayını anlamadım canım..

Melanie yi ben hep Leah gibi bi kız olarak hayal ettim. Daha güzel ama Göçebe Gelecek Yıl Filme Çekilebilir! Icon_biggrin Zaten Göçer i kimsenin oynaması gerekmiyo sonuna kadar nerdeyse..

Ian i been, çok daha kaslı düşünmüştüm aslında. Mesela Kellan oynayabilirdi ya da ımm Ian Taylor olsa, abisi Kellan olsa süper olurdu Göçebe Gelecek Yıl Filme Çekilebilir! Icon_biggrin
Isadora_Montgomery
Yardımcı Admin
Yardımcı Admin
Isadora_Montgomery

MesajKonu: Geri: Göçebe Gelecek Yıl Filme Çekilebilir!   Göçebe Gelecek Yıl Filme Çekilebilir! Icon_minitimeCuma Ağus. 13, 2010 11:12 pm

ah hayır hayır hayıır Very Happy o öpüşme sahnelerine dayanamam ikizcim Very Happy Very Happy olmaz giggle
DreaMs.
Grafiker
Grafiker
DreaMs.

Kadın <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 3340
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 13/03/10
<b>Doğum tarihi</b> Doğum tarihi : 02/05/96
<b>Yaş</b> Yaş : 28
<b>Nerden</b> Nerden : BuRsa

MesajKonu: Geri: Göçebe Gelecek Yıl Filme Çekilebilir!   Göçebe Gelecek Yıl Filme Çekilebilir! Icon_minitimeC.tesi Ağus. 14, 2010 11:28 am

bnde elimdeki 13 kitabı bitirdikten sonra ilk olarak göçebeyi alıcam Göçebe Gelecek Yıl Filme Çekilebilir! Icon_biggrin kitabın gzl olduğuna eminim bu yüzdn filmide süper olur Göçebe Gelecek Yıl Filme Çekilebilir! Icon_smile paylaşm içinn saol cnm Göçebe Gelecek Yıl Filme Çekilebilir! Icon_smile
Isadora_Montgomery
Yardımcı Admin
Yardımcı Admin
Isadora_Montgomery

MesajKonu: Geri: Göçebe Gelecek Yıl Filme Çekilebilir!   Göçebe Gelecek Yıl Filme Çekilebilir! Icon_minitimeC.tesi Ağus. 14, 2010 4:05 pm

Tay&Lee demiş ki:
ah hayır hayır hayıır Very Happy o öpüşme sahnelerine dayanamam ikizcim Very Happy Very Happy olmaz giggle

ayrıca yeni hatırladım Very Happy ıan'ın abisi ve göçer arasında büyük bi kavga oluyodu Very Happy orda da Ian'ın abisi yaralanıyodu Very Happy kellanın oynamasını pek istemiyorum bn giggle

jbdun
Yükselen Üye
Yükselen Üye
jbdun

Kadın <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 398
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 06/07/10
<b>Doğum tarihi</b> Doğum tarihi : 30/07/94
<b>Yaş</b> Yaş : 29
<b>Nerden</b> Nerden : istanbul

MesajKonu: Geri: Göçebe Gelecek Yıl Filme Çekilebilir!   Göçebe Gelecek Yıl Filme Çekilebilir! Icon_minitimeC.tesi Ağus. 14, 2010 11:10 pm

gerçekten çok severek okuduğum kitaplardan biriydi filmi olursa çok sevinirim ve kesinlikle izlerim Very Happy bu arada oyuncu kadrosunu çok merak ediyorum ( eğer kesin çekilecekse)
p. için teşekkürler Very Happy
kellan <3 mrs.lutz
Yönetici
Yönetici
kellan <3 mrs.lutz

MesajKonu: Geri: Göçebe Gelecek Yıl Filme Çekilebilir!   Göçebe Gelecek Yıl Filme Çekilebilir! Icon_minitimePaz Ağus. 15, 2010 3:23 pm

Rica ederim kızlar. İkiz yaa evet haklısın hem Ian kellan ımı öldürmeyi filan isticek hem kellan Melanie'yi öldürmeye çalışmamalı hem de Kellan ıma kötü rol yakışmazz Göçebe Gelecek Yıl Filme Çekilebilir! Icon_biggrin
umbrel.
Süper Yönetici
Süper Yönetici
umbrel.

Kadın <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2342
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 30/12/09
<b>Doğum tarihi</b> Doğum tarihi : 02/10/98
<b>Yaş</b> Yaş : 25
<b>Nerden</b> Nerden : İstanbul

MesajKonu: Geri: Göçebe Gelecek Yıl Filme Çekilebilir!   Göçebe Gelecek Yıl Filme Çekilebilir! Icon_minitimePerş. Ağus. 26, 2010 10:23 pm

Buu gün bana 3 ay yetecek kadar kitap aldım keşke sabah görseydm bu konuyu Very Happy neyse sağol
kellan <3 mrs.lutz
Yönetici
Yönetici
kellan <3 mrs.lutz

MesajKonu: Geri: Göçebe Gelecek Yıl Filme Çekilebilir!   Göçebe Gelecek Yıl Filme Çekilebilir! Icon_minitimeCuma Ağus. 27, 2010 3:46 pm

Evet kesinlikle bunu da almalıydın canım Smile Rica ederim
Broken_angel
Forumkolik
Forumkolik
Broken_angel

Kadın <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 709
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 15/03/10
<b>Doğum tarihi</b> Doğum tarihi : 14/03/88
<b>Yaş</b> Yaş : 36

MesajKonu: Geri: Göçebe Gelecek Yıl Filme Çekilebilir!   Göçebe Gelecek Yıl Filme Çekilebilir! Icon_minitimePerş. Ara. 23, 2010 10:21 pm

ay keşke göçebe de çekilse ne güzel olurdu:d
xxbellaxx
Alışan Üye
Alışan Üye

Kadın <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 74
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 28/02/10
<b>Doğum tarihi</b> Doğum tarihi : 14/10/97
<b>Yaş</b> Yaş : 26
<b>Nerden</b> Nerden : istanbul

MesajKonu: Geri: Göçebe Gelecek Yıl Filme Çekilebilir!   Göçebe Gelecek Yıl Filme Çekilebilir! Icon_minitimeCuma Ara. 24, 2010 7:45 pm

ben kitabı okumadım ama arkadaşlar güzel diyo
filmi çıkarsa iyi olur Very Happy
R_Pattz
Yarışma Sorumlusu
Yarışma Sorumlusu
R_Pattz

Kadın <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1695
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 26/03/10
<b>Doğum tarihi</b> Doğum tarihi : 15/07/98
<b>Yaş</b> Yaş : 25

MesajKonu: Geri: Göçebe Gelecek Yıl Filme Çekilebilir!   Göçebe Gelecek Yıl Filme Çekilebilir! Icon_minitimeCuma Ara. 31, 2010 5:29 pm

filmi çekilirse çok iyi olur gerçekten (: Ben de kitabı en yakın zamanda okumayı düşünüyorum Very Happy
teşekkürler .
Broken_angel
Forumkolik
Forumkolik
Broken_angel

Kadın <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 709
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 15/03/10
<b>Doğum tarihi</b> Doğum tarihi : 14/03/88
<b>Yaş</b> Yaş : 36

MesajKonu: Geri: Göçebe Gelecek Yıl Filme Çekilebilir!   Göçebe Gelecek Yıl Filme Çekilebilir! Icon_minitimeCuma Ara. 31, 2010 6:09 pm

ben okudum gerçektende güzel:))

Göçebe Gelecek Yıl Filme Çekilebilir!
1 sayfadaki 1 sayfası