Twilight Turkiye Fan Bilgi Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TwilighTurkey.Net

TwilighTurkeyAnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Omg :D korktum :D Swift'in makyajsız hali :D hassas olanlar bakmasın, gece kabus görebilirler :D

+3
R_Pattz
kellan <3 mrs.lutz
Isadora_Montgomery
7 posters
YazarMesaj
Isadora_Montgomery
Yardımcı Admin
Yardımcı Admin
Isadora_Montgomery

Kadın <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 6721
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 20/02/10
<b>Doğum tarihi</b> Doğum tarihi : 22/01/97
<b>Yaş</b> Yaş : 27
<b>Nerden</b> Nerden : Michigan

Omg :D korktum :D Swift'in makyajsız hali :D hassas olanlar bakmasın, gece kabus görebilirler :D  Empty
MesajKonu: Omg :D korktum :D Swift'in makyajsız hali :D hassas olanlar bakmasın, gece kabus görebilirler :D    Omg :D korktum :D Swift'in makyajsız hali :D hassas olanlar bakmasın, gece kabus görebilirler :D  Icon_minitimeC.tesi Eyl. 04, 2010 4:45 pm

Omg :D korktum :D Swift'in makyajsız hali :D hassas olanlar bakmasın, gece kabus görebilirler :D  Dnnkeg

affraid

Very Happy Very Happy korku filmi izlemek istiyodum bugün Very Happy swifte teşekkür ediyorum, sayesinde izlemiş kadar oldum Very Happy Very Happy

Swiiift giggle kangi korku filmine başvurdun söyle bakiiim gülücük bak seni kesin alırlar filme, korkunç, iğrenç bi hale sokmak için makyaj yapmalarına gerek yok çünküü gülücük giggle gülücük
https://twitter.com/#!/TDLittleDhampir
kellan <3 mrs.lutz
Yönetici
Yönetici
kellan <3 mrs.lutz

Kadın <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2995
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 02/04/10
<b>Doğum tarihi</b> Doğum tarihi : 03/10/96
<b>Nerden</b> Nerden : KAderime razıyım artık; Antalya.. :)

Omg :D korktum :D Swift'in makyajsız hali :D hassas olanlar bakmasın, gece kabus görebilirler :D  Empty
MesajKonu: Geri: Omg :D korktum :D Swift'in makyajsız hali :D hassas olanlar bakmasın, gece kabus görebilirler :D    Omg :D korktum :D Swift'in makyajsız hali :D hassas olanlar bakmasın, gece kabus görebilirler :D  Icon_minitimeC.tesi Eyl. 04, 2010 7:06 pm

Very Happy Very Happy Katılıyorum ikiz yaa iğrençç Very Happy Saol bi tanem süper paylaşım demeye dilim varmıyo ama bu gerçekleri herkes görmeli Very Happy Very Happy
R_Pattz
Yarışma Sorumlusu
Yarışma Sorumlusu
R_Pattz

Kadın <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1695
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 26/03/10
<b>Doğum tarihi</b> Doğum tarihi : 15/07/98
<b>Yaş</b> Yaş : 25
<b>Nerden</b> Nerden : İstanbul

MesajKonu: Geri: Omg :D korktum :D Swift'in makyajsız hali :D hassas olanlar bakmasın, gece kabus görebilirler :D    Omg :D korktum :D Swift'in makyajsız hali :D hassas olanlar bakmasın, gece kabus görebilirler :D  Icon_minitimeC.tesi Eyl. 04, 2010 8:19 pm

Bence O Kadar Da Çirkin Değil :S
Alpcemos
Kurucu
Kurucu
Alpcemos

Erkek <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 237
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 25/08/09
<b>Doğum tarihi</b> Doğum tarihi : 13/06/95
<b>Yaş</b> Yaş : 28
<b>Nerden</b> Nerden : Adana

MesajKonu: Geri: Omg :D korktum :D Swift'in makyajsız hali :D hassas olanlar bakmasın, gece kabus görebilirler :D    Omg :D korktum :D Swift'in makyajsız hali :D hassas olanlar bakmasın, gece kabus görebilirler :D  Icon_minitimePaz Eyl. 05, 2010 9:23 pm

ooo kadının resmi görür görmez pc kapandı Very Happy
https://thetwilightfan.yetkin-forum.com
kellan <3 mrs.lutz
Yönetici
Yönetici
kellan <3 mrs.lutz

Kadın <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2995
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 02/04/10
<b>Doğum tarihi</b> Doğum tarihi : 03/10/96
<b>Nerden</b> Nerden : KAderime razıyım artık; Antalya.. :)

MesajKonu: Geri: Omg :D korktum :D Swift'in makyajsız hali :D hassas olanlar bakmasın, gece kabus görebilirler :D    Omg :D korktum :D Swift'in makyajsız hali :D hassas olanlar bakmasın, gece kabus görebilirler :D  Icon_minitimePaz Eyl. 05, 2010 10:11 pm

Vay canınaa ikiiz bak bizi sinir ettiği yetmedi elektronik aletleri bozmaya başladı bi de. gülücük gülücük gülücük
Isadora_Montgomery
Yardımcı Admin
Yardımcı Admin
Isadora_Montgomery

MesajKonu: Geri: Omg :D korktum :D Swift'in makyajsız hali :D hassas olanlar bakmasın, gece kabus görebilirler :D    Omg :D korktum :D Swift'in makyajsız hali :D hassas olanlar bakmasın, gece kabus görebilirler :D  Icon_minitimePaz Eyl. 05, 2010 10:26 pm

aynn aynn giggle bnimde net gitmişti gülücük

Team_Robsel
Yönetici
Yönetici
Team_Robsel

Kadın <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1182
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 17/05/10
<b>Doğum tarihi</b> Doğum tarihi : 10/06/97
<b>Yaş</b> Yaş : 26
<b>Nerden</b> Nerden : İzMir

MesajKonu: Geri: Omg :D korktum :D Swift'in makyajsız hali :D hassas olanlar bakmasın, gece kabus görebilirler :D    Omg :D korktum :D Swift'in makyajsız hali :D hassas olanlar bakmasın, gece kabus görebilirler :D  Icon_minitimePaz Eyl. 05, 2010 10:32 pm

anne anne bu ne?giggle
ya bune hep makyaj yüzünden oluyo bi ton makyaj yapıyolar yapmasınlar fazla giggle
jbdun
Yükselen Üye
Yükselen Üye
jbdun

Kadın <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 398
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 06/07/10
<b>Doğum tarihi</b> Doğum tarihi : 30/07/94
<b>Yaş</b> Yaş : 29
<b>Nerden</b> Nerden : istanbul

MesajKonu: Geri: Omg :D korktum :D Swift'in makyajsız hali :D hassas olanlar bakmasın, gece kabus görebilirler :D    Omg :D korktum :D Swift'in makyajsız hali :D hassas olanlar bakmasın, gece kabus görebilirler :D  Icon_minitimeÇarş. Eyl. 08, 2010 12:41 am

ayyy ölü gibi o ne öleee gülücük
*Robkolikk*
Forumkolik
Forumkolik
*Robkolikk*

Kadın <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 958
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 23/05/10
<b>Doğum tarihi</b> Doğum tarihi : 11/09/97
<b>Yaş</b> Yaş : 26
<b>Nerden</b> Nerden : İzMir

MesajKonu: Geri: Omg :D korktum :D Swift'in makyajsız hali :D hassas olanlar bakmasın, gece kabus görebilirler :D    Omg :D korktum :D Swift'in makyajsız hali :D hassas olanlar bakmasın, gece kabus görebilirler :D  Icon_minitimeÇarş. Eyl. 08, 2010 10:05 am

Gerçektende yaa ... Makyajsız çok çirkin ......
Isadora_Montgomery
Yardımcı Admin
Yardımcı Admin
Isadora_Montgomery

MesajKonu: Geri: Omg :D korktum :D Swift'in makyajsız hali :D hassas olanlar bakmasın, gece kabus görebilirler :D    Omg :D korktum :D Swift'in makyajsız hali :D hassas olanlar bakmasın, gece kabus görebilirler :D  Icon_minitimeÇarş. Eyl. 08, 2010 2:50 pm

bence makyajlı da çirkin giggle

Omg :D korktum :D Swift'in makyajsız hali :D hassas olanlar bakmasın, gece kabus görebilirler :D
1 sayfadaki 1 sayfası