Twilight Turkiye Fan Bilgi Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TwilighTurkey.Net

TwilighTurkeyAnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Nikki: Breaking Dawn ve Rosali'nin Anne Olma İsteği

2 posters
YazarMesaj
*Robkolikk*
Forumkolik
Forumkolik
*Robkolikk*

Kadın <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 958
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 23/05/10
<b>Doğum tarihi</b> Doğum tarihi : 11/09/97
<b>Yaş</b> Yaş : 26
<b>Nerden</b> Nerden : İzMir

Nikki: Breaking Dawn ve Rosali'nin Anne Olma İsteği  Empty
MesajKonu: Nikki: Breaking Dawn ve Rosali'nin Anne Olma İsteği    Nikki: Breaking Dawn ve Rosali'nin Anne Olma İsteği  Icon_minitimePtsi Eyl. 06, 2010 10:05 pm

Nikki Reed MTV Haber’e karakteri Rosalie’nin “anne olmak onun en büyük arzusu ve ihtiyacı” dedi ve Bella ile olan bebek kavgasından bahsetti.

Twilight hayranlarının çok iyi bildiği üzere Stephenie Meyer’in çok satan serisinin son kitabından uyarlanacak olan Breaking Dawn’da çok sayıda tartışmalı ve rahatsız edici sahne bulunuyor. Son iki filme doğru yol alırken hayranların kafasındaki en büyük iki soru doğum sahnesi ve mühürlenme sahnesi.

Doğum sahnesinin kilit isimlerinden birisi Rosalie Cullen. Bella’nın Edward’ın bebeğini doğurmasına öylesine kafayı takmış durumda ki; çocuğun doğmasına engel olacak hiçbir şeye Bella’nın hayatını tehlikeye atmak pahasına izin vermiyor.

MTV Haber kameralarına yakında çıkacak olan bağımsız filmi “Last Days of Summer” hakkında konuşan Nikki Reed’e Rosalie karakterinin bu konu hakkındaki düşüncelerine katılıp katılmadığı ve bu sahneleri çekmenin zorluklarıyla nasıl başa çıkacağını sorduk.

“Benim bu konuya bakış açım şöyle. Ben çok fazla dik kafalı ve çok konuşkan olmamaya çalışıyorum. Çünkü Hollywood’da bu tarz tavırlar senin ancak yanlış yollara sapmana sebep oluyor. Bu fikirlerimi Rosalie’nin bu durumuna da uygulamaya ve bu sahnelerin metamorfik ya da sembolik olarak hiçbir şeyi temsil etmemesini sağlamaya çalışacağım.”

Nikki ; Rosalie’nin bebeklere karşı bu kadar güçlü duygularının olmasının sebebinin insan yaşamına dayandığını ve kendisinin anne olma şansının bulunmaması olduğunu belirtiyor .“Bende Rosalie her zaman bir anne olmak istedi. Bunun önceki yaşamıyla falan alakası yok. Bu onun isteği. Anne olmaya ihtiyacı var ve bu onun sahip olabileceği tek ihtimal. Bu yüzden Bella’nın ölmesini ve kendi arzusunu yerine getirmek istiyor. Bu konuya benim yaklaşımım böyle. Bunlar tamamen kişisel arzularının sonucu. ”

Not : Breaking Dawn’ın senaristi Melissa Rosenberg meşhur doğum sahnesi ile ilgili planları hakkında şunları söyledi. “Bu deneyimin tüm dehşetini göstermek istiyorum. Hem korkusunu hem de acısını sonuna kadar yaşatmak istiyorum. Herkesin bu acıyı hissetmesini istiyorum” diyor.

Alıntı : Facebook
kellan <3 mrs.lutz
Yönetici
Yönetici
kellan <3 mrs.lutz

Kadın <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2995
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 02/04/10
<b>Doğum tarihi</b> Doğum tarihi : 03/10/96
<b>Yaş</b> Yaş : 27
<b>Nerden</b> Nerden : KAderime razıyım artık; Antalya.. :)

MesajKonu: Geri: Nikki: Breaking Dawn ve Rosali'nin Anne Olma İsteği    Nikki: Breaking Dawn ve Rosali'nin Anne Olma İsteği  Icon_minitimeSalı Eyl. 07, 2010 3:02 am

Melissa Rosenberg e sinir oluyorum!! UZatıcak, hissettiricek başka sahne mi bulamamış sanki Mad Neyse saol canım +3
*Robkolikk*
Forumkolik
Forumkolik
*Robkolikk*

Kadın <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 958
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 23/05/10
<b>Doğum tarihi</b> Doğum tarihi : 11/09/97
<b>Yaş</b> Yaş : 26
<b>Nerden</b> Nerden : İzMir

MesajKonu: Geri: Nikki: Breaking Dawn ve Rosali'nin Anne Olma İsteği    Nikki: Breaking Dawn ve Rosali'nin Anne Olma İsteği  Icon_minitimeSalı Eyl. 07, 2010 5:26 pm

Önemli deil teorik kuzim ....

Nikki: Breaking Dawn ve Rosali'nin Anne Olma İsteği
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Breaking Dawn Playlist:)
» Breaking Dawn'a Gün Sayalım..
» Eğer Breaking Dawn da Oynama Şansı Verilse...
» Fanlara Göre Breaking Dawn'da Olması Gereken 5 Sahne !
» Bella'nın Breaking Dawn(Şafak Vakti) filmindeki arabası