Twilight Turkiye Fan Bilgi Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TwilighTurkey.Net

TwilighTurkeyAnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Nikki'nin BD Hazırlıkları

3 posters
YazarMesaj
Isadora_Montgomery
Yardımcı Admin
Yardımcı Admin
Isadora_Montgomery

Kadın <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 6721
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 20/02/10
<b>Doğum tarihi</b> Doğum tarihi : 22/01/97
<b>Yaş</b> Yaş : 27
<b>Nerden</b> Nerden : Michigan

Nikki'nin BD Hazırlıkları Empty
MesajKonu: Nikki'nin BD Hazırlıkları   Nikki'nin BD Hazırlıkları Icon_minitimePaz Ekim 17, 2010 8:41 pm

Twilight Saga'nın yeni bölümü için hazır olun! Yıldız oyuncu ekibin Breaking Dawn çekimleri için iki hafta içinde yine birlikte olacağını söyledi ve Rosalie rolü için yeniden nasıl hazırlandığını anlattı!

Nikki Reed'i NYC Gansevoort Park Avenue'de Swatch New Gents Collection yemeğinde yakaladık, ve o bize tüm ekibin tam zamanında New Orleans'daki Breaking Dawn Setinde toplanacağını söyledi.

Twilight ve Eclipse Vancouver'da çekilmişti, yıldız oyuncu Breaking Dawn için güneye gideceğini söyledi.

"Bir hafta içinde orada (New Orleans) olacağım."

Yolculuk boyunca oyuncunun başka bir rolü daha var - Öğrencilik! "Beş derse yazıldım fakat ikisini alamayacağım." Boş zamanında Dil Bilimi, İngilizce ve Pisikoloji dersleri alacağını anlattı.

Yani Rosalie'den neler beklemeliyiz? Nikki hayranlardan onun vampir karakterinin sempatik yönünü görmelerini istedi, ve onu insallaştırmayı umduğunu söyledi. "Bunu yapabileceğime inanıyorum." Karakterine geri dönmek için Breaking Dawn kitabını yeniden okuyor ve gelecek hafta New Orleans'a gidene kadar oyunculuk derslerini yeniden planladı ve böylece rolüne hazırlanabilecek.

"Hiçbir şeyi unutmadığıma emin olmak için, senaryoyu alır almaz her şeyi ayarlad
ım.
" diyor.
https://twitter.com/#!/TDLittleDhampir
kellan <3 mrs.lutz
Yönetici
Yönetici
kellan <3 mrs.lutz

Kadın <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2995
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 02/04/10
<b>Doğum tarihi</b> Doğum tarihi : 03/10/96
<b>Nerden</b> Nerden : KAderime razıyım artık; Antalya.. :)

MesajKonu: Geri: Nikki'nin BD Hazırlıkları   Nikki'nin BD Hazırlıkları Icon_minitimePtsi Ekim 18, 2010 1:53 pm

Aferin sana. Kellan ımın yanına yakışmak o kadar kolay diil. Very Happy Very Happy O kıza bi türlü ısınamadım yaa. Yanlış anlamayın Kellan dan hoşlanmıyoken de ısınamamıştım Very Happy Kendini ne kadar insallaştırabilir bilemiyorum... Very Happy Saol ikiztanem +3
Isadora_Montgomery
Yardımcı Admin
Yardımcı Admin
Isadora_Montgomery

Kadın <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 6721
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 20/02/10
<b>Doğum tarihi</b> Doğum tarihi : 22/01/97
<b>Nerden</b> Nerden : Michigan

MesajKonu: Geri: Nikki'nin BD Hazırlıkları   Nikki'nin BD Hazırlıkları Icon_minitimePtsi Ekim 18, 2010 6:17 pm

Very Happy bişi diil ikiztanem Very Happy
https://twitter.com/#!/TDLittleDhampir
Team_Robsel
Yönetici
Yönetici
Team_Robsel

Kadın <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1182
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 17/05/10
<b>Doğum tarihi</b> Doğum tarihi : 10/06/97
<b>Yaş</b> Yaş : 26
<b>Nerden</b> Nerden : İzMir

MesajKonu: Geri: Nikki'nin BD Hazırlıkları   Nikki'nin BD Hazırlıkları Icon_minitimePaz Ekim 24, 2010 5:56 pm

süper ya saol kuziş Smile Smile +3

Nikki'nin BD Hazırlıkları
1 sayfadaki 1 sayfası