Twilight Turkiye Fan Bilgi Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TwilighTurkey.Net

TwilighTurkeyAnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Kellan Lutz Omlet Makinesi İcat Ederse...

2 posters
YazarMesaj
robward_krisella
Süper Yönetici
Süper Yönetici
robward_krisella

Kadın <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2369
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 28/01/10
<b>Doğum tarihi</b> Doğum tarihi : 01/03/94
<b>Yaş</b> Yaş : 30
<b>Nerden</b> Nerden : ewden x)) :D ( L.A :D )

Kellan Lutz Omlet Makinesi İcat Ederse... Empty
MesajKonu: Kellan Lutz Omlet Makinesi İcat Ederse...   Kellan Lutz Omlet Makinesi İcat Ederse... Icon_minitimePerş. Ekim 28, 2010 3:21 pm

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Alacakaranlık yakışıklısının kendini şöhret dünyasına kaptırmadan önce üniversitede bir süre Kimya Mühendisliği bölümüne gittiğini biliyorduk.

Bu yüzden birşeyler yaratmaya bir tutkusu varmış. Zeki aktörümüz yoğun hayatını kolaylaştıracak birşeyler icat ederek zaman kazanmaya çalıştığını söylüyor. Yıldızımızın son icadı çok amaçlı omlet makinasıymış.

“Kısa süre içinde güzel omletler yapmasını sağlamak için. Bir Omlet makinası icat etmeye çalıştım.Herhangi bir markette bulabileceğiniz türden birşey ama ben kendim yapmak istedim.” diyor.

Avustralia’nın Kyle ve Jackie O radyo şovuna. Bu icadın detaylarını düşünüp marketteki omlet yapıcılarının daha pratik olabileceğini kabullenmiş. ”Değişik ünitelerle marketteki kadar iyi olmasa da birşeyler yapabilen bir makinem oldu.” diyor gururla.

Kellan her zaman dizayn etmeye ve icatlara ilgili bir insan olmuş.Mekanikle ilgili tüm konulara ilgiliymiş. ”Değişik icatlar yapmak gibi bir deliliğim var.Hayatımı kolaylaştırmayı severim. Mutfakta ya da Arabadaki gereçleri değiştiririm.”diyor.”İcat yapmakla ilgili sorunum var.”

Alıntı
kellan <3 mrs.lutz
Yönetici
Yönetici
kellan <3 mrs.lutz

Kadın <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2995
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 02/04/10
<b>Doğum tarihi</b> Doğum tarihi : 03/10/96
<b>Yaş</b> Yaş : 27
<b>Nerden</b> Nerden : KAderime razıyım artık; Antalya.. :)

Kellan Lutz Omlet Makinesi İcat Ederse... Empty
MesajKonu: Geri: Kellan Lutz Omlet Makinesi İcat Ederse...   Kellan Lutz Omlet Makinesi İcat Ederse... Icon_minitimeÇarş. Şub. 23, 2011 4:47 pm

Dha önce paylaşılmış... Yine de teşekkürler Mehtap cım Very Happy kilit.

Kellan Lutz Omlet Makinesi İcat Ederse...
1 sayfadaki 1 sayfası