Twilight Turkiye Fan Bilgi Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TwilighTurkey.Net

TwilighTurkeyAnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Cullen_ adlı kullanıcımız ile röportajımız

5 posters
YazarMesaj
Lion & Lamb
Yönetici
Yönetici
Lion & Lamb

Kadın <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1931
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 21/06/10
<b>Doğum tarihi</b> Doğum tarihi : 10/01/98
<b>Yaş</b> Yaş : 26
<b>Nerden</b> Nerden : ıspαЯ†α

Cullen_  adlı kullanıcımız ile röportajımız Empty
MesajKonu: Cullen_ adlı kullanıcımız ile röportajımız   Cullen_  adlı kullanıcımız ile röportajımız Icon_minitimeSalı Şub. 01, 2011 12:39 pm

1 - 7 Şubat Arası Cullen_ Adlı kullanıcımza sormak istediğiniz soruları bu başlığın altından sorabilirsiniz..
http://melankolia.com.tr/
kellan <3 mrs.lutz
Yönetici
Yönetici
kellan <3 mrs.lutz

Kadın <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2995
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 02/04/10
<b>Doğum tarihi</b> Doğum tarihi : 03/10/96
<b>Yaş</b> Yaş : 27
<b>Nerden</b> Nerden : KAderime razıyım artık; Antalya.. :)

MesajKonu: Geri: Cullen_ adlı kullanıcımız ile röportajımız   Cullen_  adlı kullanıcımız ile röportajımız Icon_minitimeSalı Şub. 01, 2011 9:53 pm

Balıyoruuuuz,

-Twilight la ne zaman tanıştın? Kitapları okuman ne kadar sürdü? İlk kitapları mı okudun filmleri mi izledin?

-Kris hakkındaki düşüncelerin, ilk twilight günlerinden bu yana nasıl değişti?

-Seni Twilight a bağlayan en önemli faktör nedir?

-Kitaplar mı, filmler mi?

-Serinin hangi kitabını daha çok seviyosun?

-Filmlerde seni en çok etkileyen saneler ve kitaplarda en çok etkilendiğin replikler neler?
Broken_angel
Forumkolik
Forumkolik
Broken_angel

Kadın <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 709
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 15/03/10
<b>Doğum tarihi</b> Doğum tarihi : 14/03/88
<b>Yaş</b> Yaş : 36
<b>Nerden</b> Nerden : İstanbul

MesajKonu: Geri: Cullen_ adlı kullanıcımız ile röportajımız   Cullen_  adlı kullanıcımız ile röportajımız Icon_minitimeÇarş. Şub. 02, 2011 4:46 pm

-İlk Kitabı Okumadım Direk Filmi İzledim ve sinemada kararımı verdim ben bu serinin hastası olacağım ve daha o gün gittim ve new moon'u aldım ve gece gündüz okuyarak 2 günde bitirdim,ben seriyi okurken sanki kendim yaşıyormuşum gibi okuyordum ve her okuduğumda her sahnesinde heycanlanıyordum ve çoğunlukla jecob ile kavga ediyordum stephanie meyer ile kavga ediyordum şu şahneyi söyle yapsaydın felen diye kadının işine karışıyordum,seriyi okurken Annem " bu kız yine kendi kendine gülüyor manyadımı ne" diyip duruyordu Smile)
New Moon,Eclipse,Breaking Dawn kitaplarını okuduktan sonra (ki kaç kere okudum sayısını bile unuttum canım sıkıldıkca okurum bu seri beni mutlu ediyor) filimlerini izliyorum ki filmdeki eksikleri hataları ilk izlemede anlayabiliyorum:)

-Kristen hakkında Alacakaranlık filminde başarılı buluyorum hatta ben onun oynadığı başka filimleride izledim ama biz onu alacakaranlık filminde tanıdığımız için başka filmdeki roller yakışmamış ben Kristen'ı Alacakaranlık filminde seviyorum:)

-Beni Alacakaranlık filmine bağlayan Doğruyu Söylemek gerekirse stephanie meyer abla çok güzel yazmış ve içinde bol bol Aşk var ve Robert'ın Oyunculuğu çok Etkiledi beni İlk Filmde:) sonra devamı geldi işte:)

-İlk Önce Kitaplar çünkü tüm ayrıntılar kitaplarda gizli,sonrada filmler:)

-New Moon Ve Breaking Dawn En sevdiğim İki Serinin KitabıSmile

-Her sahneleri Beni Etkiliyor Ama En Çok Aşk Sahnelerinde etkilenirim
new moon'da Aro'nun bir adamın kafasını kopartma sahnesine hem çok gülmüştüm hemde bitmiştim.valla okadar çok sahne ve relikler varki hangisini söyliyeceğimi bilemiyorum hepsi bir harika ya anlatılmaz yaşanır derlerya çok doğru:)
HK_Bgm
Kurucu
Kurucu
HK_Bgm

Kadın <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1701
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 26/08/09
<b>Doğum tarihi</b> Doğum tarihi : 10/01/93
<b>Yaş</b> Yaş : 31

MesajKonu: Geri: Cullen_ adlı kullanıcımız ile röportajımız   Cullen_  adlı kullanıcımız ile röportajımız Icon_minitimeÇarş. Şub. 02, 2011 8:22 pm

1- güzel bi adın vardı ama unuttum neydi Very Happy

2- hangi bölümde okuyodun?

3- Forumu nasıl keşfettin?

4- Forumdan beklentilerin neler Very Happy
http://twilighturkey.net
legendary
Çevirmen
Çevirmen
legendary

Kadın <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 735
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 25/11/09
<b>Doğum tarihi</b> Doğum tarihi : 15/05/90
<b>Yaş</b> Yaş : 33

MesajKonu: Geri: Cullen_ adlı kullanıcımız ile röportajımız   Cullen_  adlı kullanıcımız ile röportajımız Icon_minitimePerş. Şub. 03, 2011 4:06 am

1 twilight derecesinde büyük diğer ilgi alanların ( sen anladın onu;)
2 ve ne zaman nasıl başladı o diğer ilgi alanı xDDD
Broken_angel
Forumkolik
Forumkolik
Broken_angel

MesajKonu: Geri: Cullen_ adlı kullanıcımız ile röportajımız   Cullen_  adlı kullanıcımız ile röportajımız Icon_minitimePerş. Şub. 03, 2011 9:09 am

-Adım Asya Ama Arkadaşlarım genelde takma adımı kullanırlar yani Arıza Smile

-Açık öğretim lisesinde okuyorum,zamanında okumak istemedim kafaya sonradan dank edince işte şimdi okuyorum:)

-Forumu, ben çokk araştırma yapmayı seven biriyim birtane alacakaranlık fan sitesine üye olmuştum ama hangisi olduğunu hatırlamıyordum o gün yine alacakaranlıkla haberler felen'le ilgili araştırma yaparken bu site karşıma çıktı ve tesadüfen üye oldum,aslında öyle her siteye üye falan olmam ama hatta ben bundan sonra her önüme geleni sevmicem mesafeli olucam çünkü başıma ne geliyorsa bu sevgiden geliyor demiştim ama burdaki dosluğu,sıcaklığı görünce yine kendim olmaktan kaçamadım yani anlıyacağın haala sevgi pıtırcığıyım:) bu forum ikinci ailem gibi diyebilirim yani:)

-Forum'dan beklentim, garip ama forumdan bir beklentim yok sadece bu forum'u seviyorum, gerçek'ten burdaki kızları seviyorum hepsi cana yakın, bu forumda yine her zamanki gibi kendimim ve ben asla yalan'ı sevmem yalan söyliyenide sevmem:)

Broken_angel
Forumkolik
Forumkolik
Broken_angel

MesajKonu: Geri: Cullen_ adlı kullanıcımız ile röportajımız   Cullen_  adlı kullanıcımız ile röportajımız Icon_minitimePerş. Şub. 03, 2011 9:25 am

legendary demiş ki:
1 twilight derecesinde büyük diğer ilgi alanların ( sen anladın onu;)
2 ve ne zaman nasıl başladı o diğer ilgi alanı xDDD

- Smile Tatlım benim en büğük ilgi alanım zaten sen biliyorsun geçende öğrendin, benim çekik gözlüler(Kore,Japon) Küçüklüğümden beğri en büyük ilgi alanımdır:)
Çinlileride seviyordum hatta laf bile ettirmiyordum ama çinliler uygur Türklerine yaptıklarından sonra Vampirella isyan bilir çünkü asya sitesinde çinlilerin filimleri olsun haberleri olsun elimi bile kıpırdatmadım onlarla ilgili hiç bir şey yapmadım yapmıyorumda Umrumda Bile Değil Çinliler.
ama asya sevgimi kimse vaz geçiremez:)

-Dediğim gibi Korelilere japonlara ilgi alanım Küçüklükten beri var onlara sevgim azalmıyor bilakis artıyor,Alacakaranlık serisinden bile Önce geliyor bu sevgi:)
Devamlı (şimdi site adı vermiyeyim belki yasaktır) bizim asyalılarla ilgili sitemizin filim ve dizi sitesi de vardı sürekli ordaydım hergün bir dizi bitirirdim şimdi 3 günde anca bitiriyorum bazen 1 haftada sürüyor çünkü malum sınavlarım var sıkı çalışmam gerekiyor okadar çok seviyorum yani kore ve japonlarıSmile bizim evde çekik gözlüleri seven bir ben varım, kardeşim koreliler japonlar herşeyi yiyiyor diye nefret ediyor
Annem Oda Böcek felen yiyiyorlar diye sevmiyor
Yani Anlıyacağın Evde bir ben varım çekik gözlüler manyağıSmile
legendary
Çevirmen
Çevirmen
legendary

Kadın <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 735
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 25/11/09
<b>Doğum tarihi</b> Doğum tarihi : 15/05/90
<b>Yaş</b> Yaş : 33

MesajKonu: Geri: Cullen_ adlı kullanıcımız ile röportajımız   Cullen_  adlı kullanıcımız ile röportajımız Icon_minitimeCuma Şub. 04, 2011 2:36 am

neyse biliyrm ama bu sitedeki ortaklarımdan biri olduğunu duyurmak için yaptım ayrıca çinlilerden nefret ederim doğru tarihten gelen bir nefrettir ama dünyada Türklerin kore ve japonya kadar sevildiği başka bir ülke yok soydaşlarımız Azeriler flan hariç tabikiiii ayrıca yine çinlilerin herşeyi yediği doğru ama kore ve japonyanın kendine has bi mutfağı var koreliler de biraz daha rahat gerçi ama japon mutfağına laf ettrmyrm pek Smile bunu da buraya yazmam ne kadar doğruu kiii acaba ama içimde kalcaktııııı xDDDD özür dilerim CULLEN AJA AJA FİGHTİNG !!! XDDD
Broken_angel
Forumkolik
Forumkolik
Broken_angel

MesajKonu: Geri: Cullen_ adlı kullanıcımız ile röportajımız   Cullen_  adlı kullanıcımız ile röportajımız Icon_minitimeCuma Şub. 04, 2011 1:33 pm

:)Tatlım korelilerin yada japonların herşey yediğini söyleyen ben değilim bizim evdekiler sevmiyor Annemde Abimde sevmiyor ama ben korelilerin japonların delisiyim:) Aja Aja fighting canım:)
Lion & Lamb
Yönetici
Yönetici
Lion & Lamb

Kadın <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1931
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 21/06/10
<b>Doğum tarihi</b> Doğum tarihi : 10/01/98
<b>Yaş</b> Yaş : 26
<b>Nerden</b> Nerden : ıspαЯ†α

MesajKonu: Geri: Cullen_ adlı kullanıcımız ile röportajımız   Cullen_  adlı kullanıcımız ile röportajımız Icon_minitimeSalı Şub. 08, 2011 10:19 am

Soruları yanıtladığın için teşekkür ederiz.. Very Happy
http://melankolia.com.tr/

Cullen_ adlı kullanıcımız ile röportajımız
1 sayfadaki 1 sayfası