Twilight Turkiye Fan Bilgi Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TwilighTurkey.Net

TwilighTurkeyAnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Vampirella Yorumları

5 posters
YazarMesaj
Broken_angel
Forumkolik
Forumkolik
Broken_angel

Kadın <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 709
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 15/03/10
<b>Doğum tarihi</b> Doğum tarihi : 14/03/88
<b>Yaş</b> Yaş : 36
<b>Nerden</b> Nerden : İstanbul

Vampirella Yorumları Empty
MesajKonu: Vampirella Yorumları   Vampirella Yorumları Icon_minitimeSalı Şub. 01, 2011 5:52 pm

Arkadaşlar Vampirella adlı Hikayem hakkında Yorumlarınızı buraya yazabilirsiniz
Eleştiriye Açığım ve Şurası şöyle Olsaydı daha güzel olurdu diyip fikirlerinizide sörlerseniz çok sevinirim:))

Not: vampir Hikayesi yazmak bana göre değilmiş bir yerde tıkanıyorsun çünkü biyere kadar Romantik,Drama,Komedi(pek yok kabul ediyorum:) ), vahşileşmek(kan içmek vs.). benim yeteneğim Romantik Komedi üzerineymiş bu hikayeyi yazarkan bunu daha iyi anladım kendi yazdığım hikayemi kendim beğenmedim
bakalım sizler ne düşünüyorsunuz.Eleştiriye Tamamen açığım:)
Broken_angel
Forumkolik
Forumkolik
Broken_angel

MesajKonu: Geri: Vampirella Yorumları   Vampirella Yorumları Icon_minitimeSalı Şub. 01, 2011 5:54 pm

Buarada Yeni Romantik Komedi Hikayesine başladım Bitince sizlere Sunucam İnşallah Smile)
umbrel.
Süper Yönetici
Süper Yönetici
umbrel.

Kadın <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2342
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 30/12/09
<b>Doğum tarihi</b> Doğum tarihi : 02/10/98
<b>Yaş</b> Yaş : 25

MesajKonu: Geri: Vampirella Yorumları   Vampirella Yorumları Icon_minitimeSalı Şub. 01, 2011 8:36 pm

1. bölüm bence daha güzel olmuş.Sürükleyici.Yemeğe geç kaldım yani Very Happy O yüzden yoruma sonra devam Very Happy
kellan <3 mrs.lutz
Yönetici
Yönetici
kellan <3 mrs.lutz

Kadın <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2995
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 02/04/10
<b>Doğum tarihi</b> Doğum tarihi : 03/10/96
<b>Yaş</b> Yaş : 27
<b>Nerden</b> Nerden : KAderime razıyım artık; Antalya.. :)

MesajKonu: Geri: Vampirella Yorumları   Vampirella Yorumları Icon_minitimeSalı Şub. 01, 2011 9:28 pm

İmla kurallarına dikkat etmelisin. Yorum yazarken falan her ne kadar sorun olmicaksa da, yayınlatmasan da bi kkitap yazıyosun. mesela yapıcaz yerine yapacağız demelisin. Onun dışında, her karakter için aynı konuşma tarzını kullanmayabilirsin. ya da baş karakterlere kendilerine özgü hareketler yazabilirsin.. Yine de konun güzele benziyo, gelecek bölümü bekliyorum ((:
Broken_angel
Forumkolik
Forumkolik
Broken_angel

MesajKonu: Geri: Vampirella Yorumları   Vampirella Yorumları Icon_minitimeÇarş. Şub. 02, 2011 12:18 pm

sağ olun kızlar, Elimden Geldiğince Türkeçe Kurallarına Uymaya Çalışıyorum,ben bunu geçen hafta gece yazdım 10.bölüm'den Oluşan bir hikaye,daha fazla devam ettiremedim çünkü kendim beğenmedim kendi yazdığım hikayeyi,ama benim önceki hikayemi okuyan arkadaşlarım çok ısrar edince hadi yayınlayayım dedim hatta onlarda sırf benim için bu siteye üye olucaklardı,kendileri istedi. ama sizlerin düşüncesine hep önem veririm eleştirin lütfen Smile)
Broken_angel
Forumkolik
Forumkolik
Broken_angel

MesajKonu: Geri: Vampirella Yorumları   Vampirella Yorumları Icon_minitimeÇarş. Şub. 02, 2011 12:27 pm

Birde Şunu Söyliyeyim bu seferki hikayede roman tarzı olsun demiştim ama yok anacım ben roman felen yazmam bana göre değil bana romantik Komedi hikaye lazım stephanie abla yazsın ben okuyayım vampir romanlarınıSmile)
bakın bu vampirella bitince arkasından romantik komedi bir hikaye daha geliyor ilk 2 bölüm'ü yazdım:))

Not: Stal İsmi Aslında Stan Olucaktı ama İsimde bir hata olmuş onu mazur görün ilerki bölümlerde düzelterek koyarım siteye inşallah:))
vampirella_isyan
Yeni Üye
Yeni Üye

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 02/02/11
<b>Doğum tarihi</b> Doğum tarihi : 05/04/94
<b>Yaş</b> Yaş : 30

MesajKonu: Geri: Vampirella Yorumları   Vampirella Yorumları Icon_minitimeÇarş. Şub. 02, 2011 5:50 pm

Nezaketli dediğin kişiye bakar mısın arızacığım...O hiç nezaketli değildir zaten sürekli yurt dışında Bao beyefendi...Neyse japonumu geçiyorumm gelelim senaryoya harika bir senaryo ben çok beğendim böceğim harika olmuşş vayss ben her zaman bir vampir gelsinde boynumu ısırsın diye yanıp tutuşmuşumdur o zevki hiç yaşamasamda sonuçta vampirim başkalarına yaşatırım değil mi? Laughing Bu arada bak noktalamaya dikkatt ettim..Bu site sayesinde türkçem düzelecek ingilizce yüzünden mahvoldu ya kim dedi git japon sevgili bul diye neyse...büyük bir merakla bekliyorum şu Stal ve Ella ne olacak Stal da vampir ahhh ahhh ellerine sağlık arızammm I love you I love you I love you
Broken_angel
Forumkolik
Forumkolik
Broken_angel

MesajKonu: Geri: Vampirella Yorumları   Vampirella Yorumları Icon_minitimeÇarş. Şub. 02, 2011 6:01 pm

İsyanımmmm Bitanemmm bak sen beni çok çok iyi tanırsın yıllardır:) ilk yazdığım yeni bir aşkmı doğuyor? senaryomuda okumuş birisin:) sırf benim için bile bu siteye üye olman beni çok mutlu etti hayatım ama seni uyarayım vampirella ilerki bölümlerde iyice saçmalıyorum Smile
buarada stal değil kız aaa stan çoğuğun adını yanlış yazmışım zaten rezillik:) eee bao enişte ile umarım evlenirsin ne diyeyim ya ama bak ona söyle seni üzerse Ariza kafasını kırar hee valla senaryomda mahfederim onu hee okadar...Smile buarada vampirellayı ben yazdım ama kendim bile beğenmedim tatlım ama valla beğendiysen bravo Smile Smile) Bişey değil isyanımmm beni biliyorsun bu senaryo tam bir faso:) sen daha iyi olan senaryomu okudun:)
Broken_angel
Forumkolik
Forumkolik
Broken_angel

MesajKonu: Geri: Vampirella Yorumları   Vampirella Yorumları Icon_minitimeÇarş. Şub. 02, 2011 6:04 pm

Eleştirin anacım beni aaaa yani beni değilde vampirella'yı Amaaann benide eleştirin yaw pehh:))
Broken_angel
Forumkolik
Forumkolik
Broken_angel

MesajKonu: Geri: Vampirella Yorumları   Vampirella Yorumları Icon_minitimeÇarş. Şub. 16, 2011 12:05 pm

Legendary Tatlım şuna emin olabilirsin hiç birşeyi kafamda tasarlayıp yapmam(Hikaye Yazacağım Zaman),canım nasıl yazmak isterse alırım kalemi kağıdı elime yada pc boşsa alırım pc kucağıma içimden nasıl yazmak geliyorsa aklımda olmayan bişeyi bile yazarım yani:) Öncedende 35 bölümlük felen Romantik komedi tadında çok güzel hikaye yazmıştım Yeni Bir Aşkmı Doğuyor? Adlı Hikaye,
Vampirella_İsyan Çok iyi bilir o hikayeyi:)Smile
Hikaye Yazarken kendi yazdığıma kahka ile güldüğüm bile çoktur yani:)

Yakında Love Adlı Hikayeyide koyucam siteye,hikaye bitsin 4 bölüm yazdım daha ,bitsin Sizlere sunucam ve gerçekten çok komik oluyor:)

Benim Elim Romantik Komedi'ye yatkın Smile)

legendary
Çevirmen
Çevirmen
legendary

Kadın <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 735
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 25/11/09
<b>Doğum tarihi</b> Doğum tarihi : 15/05/90
<b>Yaş</b> Yaş : 33

MesajKonu: Geri: Vampirella Yorumları   Vampirella Yorumları Icon_minitimePerş. Şub. 17, 2011 12:08 am

merakla bekliyorum:)
Broken_angel
Forumkolik
Forumkolik
Broken_angel

MesajKonu: Geri: Vampirella Yorumları   Vampirella Yorumları Icon_minitimePerş. Şub. 17, 2011 11:40 am

Smile Tamam Canım İlerde İnşallah Koyacağım Hele Bir Bitsinde:)
Belkide dayanamam yazdığım Bölümlerin Bir Kaçını Koyarım:))

Vampirella Yorumları
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Vampirella
» Tears Senaryo Yorumları