Twilight Turkiye Fan Bilgi Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TwilighTurkey.Net

TwilighTurkeyAnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

On aylık bebek açlıktan bir deri bir kemik kaldı

2 posters
YazarMesaj
HK_Bgm
Kurucu
Kurucu
HK_Bgm

Kadın <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1701
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 26/08/09
<b>Doğum tarihi</b> Doğum tarihi : 10/01/93
<b>Yaş</b> Yaş : 31

On aylık bebek açlıktan bir deri bir kemik kaldı Empty
MesajKonu: On aylık bebek açlıktan bir deri bir kemik kaldı   On aylık bebek açlıktan bir deri bir kemik kaldı Icon_minitimeÇarş. Eyl. 16, 2009 1:16 pm

Mersin’de sokaklarda dilencilik yapan bir kadının Afrika ülkelerindeki aç çocukların görünümünü andıran on aylık oğlu, polis tarafından alınıp ambulansla gönderildiği hastanede tedavi edildi.

İşlek caddelerde dilencilik yapan üç aylık hamile Emine Balkar’ın (30) kucağındaki bebeğin aşırı zayıf ve bitkin olduğunu fark eden bir kişi, durumu polise bildirdi. Bunun üzerine Balkar’ı bulan polis, besinsizlikten kemikleri sayılan on aylık İbrahim için ambulans çağırdı. Balkar, çocuğunun elinden alınacağı korkusuna kapılarak ağlamaya başladı ve bebeğini sağlık ekiplerine vermek istemedi. Bu sırada fenalaşan Balkar’ın tansiyonunu yine olay yerinde bulunan ekipler ölçtü. Sağlık ekibinin sorduğu sorulara güçlükle cevap veren ve oğluna yardım eli uzatılmasını isteyen Balkar da tedavi için ambulansa alındı.

Götürüldüğü Toros Devlet Hastanesi’nde beş saat gözetim altında tutulan İbrahim’in aç ve hasta olduğunu belirten Emine Balkar, “Eşim çöplerde kâğıt ve naylon toplayarak geçimimizi sağlamaya çalışıyor.

Her zaman iş olmuyor, açlıktan ölmemek için ben de dilenmeye başladım. Başka çarem yok” dedi. Tedavinin ardından İbrahim, annesi Emine Balkar’a teslim edildi.
http://twilighturkey.net
DreaMs.
Grafiker
Grafiker
DreaMs.

Kadın <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 3340
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 13/03/10
<b>Doğum tarihi</b> Doğum tarihi : 02/05/96
<b>Yaş</b> Yaş : 27
<b>Nerden</b> Nerden : BuRsa

On aylık bebek açlıktan bir deri bir kemik kaldı Empty
MesajKonu: Geri: On aylık bebek açlıktan bir deri bir kemik kaldı   On aylık bebek açlıktan bir deri bir kemik kaldı Icon_minitimePtsi Ağus. 02, 2010 11:20 am

paylaşım için teşekkürler

On aylık bebek açlıktan bir deri bir kemik kaldı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kim De KaLdı??
» Windows XP takılı kaldı!
» Yıldız çiftin aşkı uzatmalara kaldı