Twilight Turkiye Fan Bilgi Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TwilighTurkey.Net

TwilighTurkeyAnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Kurtlar Vadisi Filistin

YazarMesaj
Broken_angel
Forumkolik
Forumkolik
Broken_angel

Kadın <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 709
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 15/03/10
<b>Doğum tarihi</b> Doğum tarihi : 14/03/88
<b>Yaş</b> Yaş : 36
<b>Nerden</b> Nerden : İstanbul

Kurtlar Vadisi Filistin Empty
MesajKonu: Kurtlar Vadisi Filistin   Kurtlar Vadisi Filistin Icon_minitimeSalı Şub. 08, 2011 4:10 pm

Yapım:2010 ~ Türkiye Tür:Aksiyon, Dram, Politik Yönetmen:Zübeyr Şaşmaz Oyuncular:Necati Şaşmaz, Erdal Beşikçioğlu, Gürkan Uygun, Nur Aysan, Kenan Çoban, Ayten Uncuoğlu, Umut Karadağ, Mustafa Jasar, Erkan Sever, Linda çandır, Mustafa Yaşar, Tuğçe Tanış, Zafer Diper Senaryo:Raci Şaşmaz, Bahadır Özdener, Cüneyt Aysan Yapımcı:Necati Şaşmaz, Raci Şaşmaz, Zübeyr Şaşmaz

Konusu:Gazze’ye insani yardım malzemeleri götürmeye çalışan gemilere yapılan kanlı baskın üzerine Polat Alemdar ve arkadaşları Filistin’e gitmiştir. Yapılacaklar bellidir: Bu baskının askeri planlayıcısı ve yürütücüsü olan İsrailli komutan ele geçirilmelidir.

Filistinlilerle kurulan ilk temaslar sayesinde hedefine adım adım yaklaşmaya çalışan Polat Alemdar’ı bazı sürprizler beklemektedir. Hedeflerindeki kişi olan Moşe Ben Eliezer’in kural tanımaz gaddarlığı ve teknolojik imkânları işleri zorlaştırmaktadır. Polat, Moşe’ye ulaşmaya çalışırken, Filistin’de masum insanların nasıl öldürüldüklerini görür. Moşe, köyleri yıkmakta, çocukları öldürmekte ve Polat’a yardım eden herkesi hapse atmaktadır. Ancak teknolojik imkânlar ve kural tanımazlık, Moşe’yi kurtarmaya yetmeyecektir.

Alıntıdır...

Mutlaka izlenmesi gereken bir film Mutlaka İzlemelisiniz Herkese Tavsiye ederim.

Kurtlar Vadisi Filistin
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kurtlar Vadisi Pusu Dizisinde Sizce Daha Neler Olur?