Twilight Turkiye Fan Bilgi Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TwilighTurkey.Net

TwilighTurkeyAnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Ronaldo 'Kurtarıcı' değil!

2 posters
YazarMesaj
HK_Bgm
Kurucu
Kurucu
HK_Bgm

Kadın <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1701
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 26/08/09
<b>Doğum tarihi</b> Doğum tarihi : 10/01/93
<b>Yaş</b> Yaş : 31

Ronaldo 'Kurtarıcı' değil! Empty
MesajKonu: Ronaldo 'Kurtarıcı' değil!   Ronaldo 'Kurtarıcı' değil! Icon_minitimePerş. Ekim 29, 2009 7:45 pm

İspanyol spor gazetesi ''Sport'' Real Madrid kulübünün teknik direktör Manuel Pellegrini'nin görevine son vermesi halinde 11 milyon Avro tazminat ödeyeceğini iddia etti.

Villarreal kulübüne 4 milyon euro ödenerek Real Madrid'e getirilen Pellegrini'nin sezon başına 5.5 milyon eurodan iki yıllık sözleşmesi olduğu hatırlatılrıken, görevine son verilmesi halinde bu paranın hepsinin ödenmesi gerektiği ileri sürüldü.

Bu arada Real Madridli futbolculardan Esteban Granero, basına, ''Sonuna kadar teknik direktörümüzle beraberiz. Bu olanların takıma hiçbir iyiliği yok ve kulübün imajına da zarar veriyor. Soyunma odasında olan orada kalır ama asla teknik direktöre saygısızlık olmadı'' şeklinde açıklamada bulundu.

Öte yandan sakatlığından dolayı oynayamayan ve İspanyol basınınca ''Real Madrid'in oyununu değiştirecek futbolcu'' olarak gösterilen Cristiano Ronaldo, ''Ben kurtarıcı değilim. Bir takıma çok fazla beklentiler etki eder, sadece bir futbolcu değil. Ben oynamayı ve takım arkadaşlarıma yardımcı olmayı arzu ediyorum. Herşeyin daha iyi olacağına eminim'' dedi.

A.A.
http://twilighturkey.net
DreaMs.
Grafiker
Grafiker
DreaMs.

Kadın <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 3340
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 13/03/10
<b>Doğum tarihi</b> Doğum tarihi : 02/05/96
<b>Yaş</b> Yaş : 28
<b>Nerden</b> Nerden : BuRsa

Ronaldo 'Kurtarıcı' değil! Empty
MesajKonu: Geri: Ronaldo 'Kurtarıcı' değil!   Ronaldo 'Kurtarıcı' değil! Icon_minitimePerş. Tem. 22, 2010 3:33 pm

teşekkürler cnm

Ronaldo 'Kurtarıcı' değil!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Artık Sevimli Kız Değil
» Teoman - Anlıyorsun Değil Mi?
» Miley: 'Liam Hiç Romantik Değil!'
» Doğum Günü DeğiL Ama 2010'unuzu KutLuyorum!