Twilight Turkiye Fan Bilgi Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TwilighTurkey.Net

TwilighTurkeyAnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

'Parmağım kanadığı zmn ilk aklıma gelen kişi"Edward'' dienler xD '

+10
nursena-krmn
robert_fan_girl
zeynep izel
twLqht
Isadora_Montgomery
Blacktuce<3
robward_krisella
legendary
HK_Bgm
umbrel.
14 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
Isadora_Montgomery
Yardımcı Admin
Yardımcı Admin
Isadora_Montgomery

Kadın <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 6721
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 20/02/10
<b>Doğum tarihi</b> Doğum tarihi : 22/01/97
<b>Yaş</b> Yaş : 27
<b>Nerden</b> Nerden : Michigan

'Parmağım kanadığı zmn ilk aklıma gelen kişi"Edward'' dienler xD ' - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: 'Parmağım kanadığı zmn ilk aklıma gelen kişi"Edward'' dienler xD '   'Parmağım kanadığı zmn ilk aklıma gelen kişi"Edward'' dienler xD ' - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Mart 14, 2010 12:39 am

seni çok iyi anlıyorum bende kurt-kız olmayı çoook isterdimm kalp
https://twitter.com/#!/TDLittleDhampir
twLqht
Atılgan Üye
Atılgan Üye
twLqht

Kadın <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 201
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 15/02/10
<b>Doğum tarihi</b> Doğum tarihi : 15/07/98
<b>Yaş</b> Yaş : 25
<b>Nerden</b> Nerden : istanbuL

'Parmağım kanadığı zmn ilk aklıma gelen kişi"Edward'' dienler xD ' - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: 'Parmağım kanadığı zmn ilk aklıma gelen kişi"Edward'' dienler xD '   'Parmağım kanadığı zmn ilk aklıma gelen kişi"Edward'' dienler xD ' - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Mart 14, 2010 12:45 pm

'Parmağım kanadığı zmn ilk aklıma gelen kişi"Edward'' dienler xD ' - Sayfa 2 Icon_biggrin eminim herkes bigün hayaLLerine uLaşır diycem ama biraz uLaşıLması zor hayaLLer kuruyoruz 'Parmağım kanadığı zmn ilk aklıma gelen kişi"Edward'' dienler xD ' - Sayfa 2 Icon_biggrin 'Parmağım kanadığı zmn ilk aklıma gelen kişi"Edward'' dienler xD ' - Sayfa 2 Icon_biggrin
zeynep izel
Forum Üstadı
Forum Üstadı
zeynep izel

Kadın <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1352
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 30/08/09
<b>Doğum tarihi</b> Doğum tarihi : 24/08/93
<b>Yaş</b> Yaş : 30
<b>Nerden</b> Nerden : manisa

MesajKonu: Geri: 'Parmağım kanadığı zmn ilk aklıma gelen kişi"Edward'' dienler xD '   'Parmağım kanadığı zmn ilk aklıma gelen kişi"Edward'' dienler xD ' - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Mart 14, 2010 4:13 pm

legendary demiş ki:
aaa kaçamıyorum sararıp yeşerip morarıp bayılıyorum 'Parmağım kanadığı zmn ilk aklıma gelen kişi"Edward'' dienler xD ' - Sayfa 2 Icon_biggrin

sanırım burnum kanadığında da sana aynı şey olmuştuuu:D Very Happy Very Happy
benim aklıma daha çok bella geliyo ama bella benden çok daha hassa yaklaşık 4-5 yaşımdan beri burnumun kanamsıyla bizzat ilgileniyorum

eer mideniz bulanıyosa üzgünüö.. Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
legendary
Çevirmen
Çevirmen
legendary

Kadın <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 735
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 25/11/09
<b>Doğum tarihi</b> Doğum tarihi : 15/05/90
<b>Yaş</b> Yaş : 33

MesajKonu: Geri: 'Parmağım kanadığı zmn ilk aklıma gelen kişi"Edward'' dienler xD '   'Parmağım kanadığı zmn ilk aklıma gelen kişi"Edward'' dienler xD ' - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Mart 14, 2010 5:17 pm

leylacullen demiş ki:
legendary demiş ki:
aslında tam edward geliyor diyemem...bella belki.. kan..görünce...ııı şeyy bayılanlardanım daaa kandan kaçarım hep :)kokusu bile kötü paslı demir gibi...ya da ekşi yoğurt 'Parmağım kanadığı zmn ilk aklıma gelen kişi"Edward'' dienler xD ' - Sayfa 2 Icon_pale

evet aynısı bana oluyo desem inanırmısınııız hep bu yüzden fen derslerine girmiyorumm miden bulantısı

fen lazım ama labortvara bulaşma pek:) bayanlarda kan tutması çok nadir raslanan bi durum genelde erkekler bunu cekiyormşSmile bzler az rastlanan turlerdn oluyrz:D
legendary
Çevirmen
Çevirmen
legendary

Kadın <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 735
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 25/11/09
<b>Doğum tarihi</b> Doğum tarihi : 15/05/90
<b>Yaş</b> Yaş : 33

MesajKonu: Geri: 'Parmağım kanadığı zmn ilk aklıma gelen kişi"Edward'' dienler xD '   'Parmağım kanadığı zmn ilk aklıma gelen kişi"Edward'' dienler xD ' - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Mart 14, 2010 5:18 pm

zeynep izel demiş ki:
legendary demiş ki:
aaa kaçamıyorum sararıp yeşerip morarıp bayılıyorum 'Parmağım kanadığı zmn ilk aklıma gelen kişi"Edward'' dienler xD ' - Sayfa 2 Icon_biggrin

sanırım burnum kanadığında da sana aynı şey olmuştuuu:D Very Happy Very Happy
benim aklıma daha çok bella geliyo ama bella benden çok daha hassa yaklaşık 4-5 yaşımdan beri burnumun kanamsıyla bizzat ilgileniyorum

eer mideniz bulanıyosa üzgünüö.. Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

yok bundan da bulanmıyr da o gece korkunçtu yardm da edemedm ustne bayılcktım nerdyse gercektn üzgnm vicdan azabını hala cekyrm tatlım:( flod oldu sanırım ama iki alıntı yapmam gerekti
robert_fan_girl
Forumkolik
Forumkolik
robert_fan_girl

Kadın <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 619
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 23/02/10
<b>Doğum tarihi</b> Doğum tarihi : 16/02/99
<b>Nerden</b> Nerden : İstanbul

MesajKonu: Geri: 'Parmağım kanadığı zmn ilk aklıma gelen kişi"Edward'' dienler xD '   'Parmağım kanadığı zmn ilk aklıma gelen kişi"Edward'' dienler xD ' - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Mart 15, 2010 10:32 pm

ßenim de akLıma geLioo keşke roßert'ı gerçekten hayaL etmeyip de görsem ne gzLL oLurdu ama dimi kızLarr Smile
Isadora_Montgomery
Yardımcı Admin
Yardımcı Admin
Isadora_Montgomery

MesajKonu: Geri: 'Parmağım kanadığı zmn ilk aklıma gelen kişi"Edward'' dienler xD '   'Parmağım kanadığı zmn ilk aklıma gelen kişi"Edward'' dienler xD ' - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Mart 16, 2010 7:11 pm

evet cnm aynı şekilde tayloru sırf hayallerimde değil gerçekte de görsem ama az kaldı evden kaçmama Very Happy
twLqht
Atılgan Üye
Atılgan Üye
twLqht

MesajKonu: Geri: 'Parmağım kanadığı zmn ilk aklıma gelen kişi"Edward'' dienler xD '   'Parmağım kanadığı zmn ilk aklıma gelen kişi"Edward'' dienler xD ' - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Mart 16, 2010 7:12 pm

leylacullen demiş ki:
evet cnm aynı şekilde tayloru sırf hayallerimde değil gerçekte de görsem ama az kaldı evden kaçmama Very Happy

'Parmağım kanadığı zmn ilk aklıma gelen kişi"Edward'' dienler xD ' - Sayfa 2 Icon_biggrin 'Parmağım kanadığı zmn ilk aklıma gelen kişi"Edward'' dienler xD ' - Sayfa 2 Icon_biggrin 'Parmağım kanadığı zmn ilk aklıma gelen kişi"Edward'' dienler xD ' - Sayfa 2 Icon_biggrin 'Parmağım kanadığı zmn ilk aklıma gelen kişi"Edward'' dienler xD ' - Sayfa 2 Icon_biggrin
Isadora_Montgomery
Yardımcı Admin
Yardımcı Admin
Isadora_Montgomery

MesajKonu: Geri: 'Parmağım kanadığı zmn ilk aklıma gelen kişi"Edward'' dienler xD '   'Parmağım kanadığı zmn ilk aklıma gelen kişi"Edward'' dienler xD ' - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Mart 16, 2010 7:13 pm

hiç gülme valla ciddiyim ben
twLqht
Atılgan Üye
Atılgan Üye
twLqht

MesajKonu: Geri: 'Parmağım kanadığı zmn ilk aklıma gelen kişi"Edward'' dienler xD '   'Parmağım kanadığı zmn ilk aklıma gelen kişi"Edward'' dienler xD ' - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Mart 16, 2010 7:17 pm

hakLısın asLında ne kadar cok sevdiin beLLi oLuyo o yüzden senden bu tayLor konusunda herşeyi bekLerim 'Parmağım kanadığı zmn ilk aklıma gelen kişi"Edward'' dienler xD ' - Sayfa 2 Icon_biggrin bende onLarı senin kadar cok seviyorum ve onLarı görmek icin resmen çatLıyorum yha 'Parmağım kanadığı zmn ilk aklıma gelen kişi"Edward'' dienler xD ' - Sayfa 2 Icon_biggrin
Isadora_Montgomery
Yardımcı Admin
Yardımcı Admin
Isadora_Montgomery

MesajKonu: Geri: 'Parmağım kanadığı zmn ilk aklıma gelen kişi"Edward'' dienler xD '   'Parmağım kanadığı zmn ilk aklıma gelen kişi"Edward'' dienler xD ' - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Mart 16, 2010 7:19 pm

aa gel birlikte kaçalım o zamaan Very Happy
twLqht
Atılgan Üye
Atılgan Üye
twLqht

MesajKonu: Geri: 'Parmağım kanadığı zmn ilk aklıma gelen kişi"Edward'' dienler xD '   'Parmağım kanadığı zmn ilk aklıma gelen kişi"Edward'' dienler xD ' - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Mart 16, 2010 7:19 pm

aa evet süper oLuur 'Parmağım kanadığı zmn ilk aklıma gelen kişi"Edward'' dienler xD ' - Sayfa 2 Icon_biggrin 'Parmağım kanadığı zmn ilk aklıma gelen kişi"Edward'' dienler xD ' - Sayfa 2 Icon_biggrin
Isadora_Montgomery
Yardımcı Admin
Yardımcı Admin
Isadora_Montgomery

MesajKonu: Geri: 'Parmağım kanadığı zmn ilk aklıma gelen kişi"Edward'' dienler xD '   'Parmağım kanadığı zmn ilk aklıma gelen kişi"Edward'' dienler xD ' - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Mart 16, 2010 7:23 pm

hem bak anlaşırız tayloru ben alırım robertı sen alırsın çifte düğün yaparızz Very Happy
twLqht
Atılgan Üye
Atılgan Üye
twLqht

MesajKonu: Geri: 'Parmağım kanadığı zmn ilk aklıma gelen kişi"Edward'' dienler xD '   'Parmağım kanadığı zmn ilk aklıma gelen kişi"Edward'' dienler xD ' - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Mart 16, 2010 7:24 pm

'Parmağım kanadığı zmn ilk aklıma gelen kişi"Edward'' dienler xD ' - Sayfa 2 Icon_biggrin 'Parmağım kanadığı zmn ilk aklıma gelen kişi"Edward'' dienler xD ' - Sayfa 2 Icon_biggrin 'Parmağım kanadığı zmn ilk aklıma gelen kişi"Edward'' dienler xD ' - Sayfa 2 Icon_biggrin
twLqht
Atılgan Üye
Atılgan Üye
twLqht

MesajKonu: Geri: 'Parmağım kanadığı zmn ilk aklıma gelen kişi"Edward'' dienler xD '   'Parmağım kanadığı zmn ilk aklıma gelen kişi"Edward'' dienler xD ' - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Mart 16, 2010 7:25 pm

neyse ama konuyu dağıtmayaLım bunu sohbet böLümnde konuşsak daha ii oLur xD ama benim cıkmam Lazım cnm yha 'Parmağım kanadığı zmn ilk aklıma gelen kişi"Edward'' dienler xD ' - Sayfa 2 Icon_sad sonra görüşürz bye
Isadora_Montgomery
Yardımcı Admin
Yardımcı Admin
Isadora_Montgomery

MesajKonu: Geri: 'Parmağım kanadığı zmn ilk aklıma gelen kişi"Edward'' dienler xD '   'Parmağım kanadığı zmn ilk aklıma gelen kişi"Edward'' dienler xD ' - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Mart 16, 2010 7:26 pm

bye cnm
nursena-krmn
Alışan Üye
Alışan Üye
nursena-krmn

Kadın <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 76
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 14/02/10
<b>Doğum tarihi</b> Doğum tarihi : 16/07/97
<b>Yaş</b> Yaş : 26
<b>Nerden</b> Nerden : istanbul

MesajKonu: Geri: 'Parmağım kanadığı zmn ilk aklıma gelen kişi"Edward'' dienler xD '   'Parmağım kanadığı zmn ilk aklıma gelen kişi"Edward'' dienler xD ' - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Mart 16, 2010 8:17 pm

benn bide bi gün annem parmağını bıçakla yardı.o ara anneme yardım etcektim ama kanın akışını görünce başım döndü ve kendimi yatağa attım.yani ben bu filmi izlemeden önce hiç böle sorunum yoktu ama film izledikten sonra kitaplarını okuduktan sonra bu hale geldim Wink Very Happy
http://twilightsaga-robsten.twilightlegend.net
DreaMs.
Grafiker
Grafiker
DreaMs.

Kadın <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 3340
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 13/03/10
<b>Doğum tarihi</b> Doğum tarihi : 02/05/96
<b>Nerden</b> Nerden : BuRsa

MesajKonu: Geri: 'Parmağım kanadığı zmn ilk aklıma gelen kişi"Edward'' dienler xD '   'Parmağım kanadığı zmn ilk aklıma gelen kişi"Edward'' dienler xD ' - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Nis. 29, 2010 8:30 pm

yapmayın yaw daha siz insanken kanı görünce ayılıp bayılıyonuz ya edward napsın o sürekli kanın içinde 'Parmağım kanadığı zmn ilk aklıma gelen kişi"Edward'' dienler xD ' - Sayfa 2 Icon_biggrin 'Parmağım kanadığı zmn ilk aklıma gelen kişi"Edward'' dienler xD ' - Sayfa 2 Icon_biggrin
DreaMs.
Grafiker
Grafiker
DreaMs.

Kadın <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 3340
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 13/03/10
<b>Doğum tarihi</b> Doğum tarihi : 02/05/96
<b>Nerden</b> Nerden : BuRsa

MesajKonu: Geri: 'Parmağım kanadığı zmn ilk aklıma gelen kişi"Edward'' dienler xD '   'Parmağım kanadığı zmn ilk aklıma gelen kişi"Edward'' dienler xD ' - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Nis. 29, 2010 8:31 pm

bu arada burası sohbete dönmüş resmen 'Parmağım kanadığı zmn ilk aklıma gelen kişi"Edward'' dienler xD ' - Sayfa 2 Icon_biggrin
R_Pattz
Yarışma Sorumlusu
Yarışma Sorumlusu
R_Pattz

Kadın <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1695
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 26/03/10
<b>Nerden</b> Nerden : İstanbul

MesajKonu: Geri: 'Parmağım kanadığı zmn ilk aklıma gelen kişi"Edward'' dienler xD '   'Parmağım kanadığı zmn ilk aklıma gelen kişi"Edward'' dienler xD ' - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Nis. 29, 2010 8:34 pm

bencede 'Parmağım kanadığı zmn ilk aklıma gelen kişi"Edward'' dienler xD ' - Sayfa 2 Icon_biggrin
kellan <3 mrs.lutz
Yönetici
Yönetici
kellan <3 mrs.lutz

Kadın <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2995
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 02/04/10
<b>Doğum tarihi</b> Doğum tarihi : 03/10/96
<b>Nerden</b> Nerden : KAderime razıyım artık; Antalya.. :)

MesajKonu: Geri: 'Parmağım kanadığı zmn ilk aklıma gelen kişi"Edward'' dienler xD '   'Parmağım kanadığı zmn ilk aklıma gelen kişi"Edward'' dienler xD ' - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Mayıs 06, 2010 2:17 pm

robert_fan_girl demiş ki:
ßenim de akLıma geLioo keşke roßert'ı gerçekten hayaL etmeyip de görsem ne gzLL oLurdu ama dimi kızLarr 'Parmağım kanadığı zmn ilk aklıma gelen kişi"Edward'' dienler xD ' - Sayfa 2 Icon_smile
Ya var ya ben her parmağım kanadığında edwardı görcek olsam şuan hiçbi parmağım olmazdı 'Parmağım kanadığı zmn ilk aklıma gelen kişi"Edward'' dienler xD ' - Sayfa 2 Icon_razz Gerçekten sohbete dönmüş ama söylemeden geçmiyim dedim..
Edward<3
Atılgan Üye
Atılgan Üye
Edward<3

Kadın <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 215
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 09/03/13
<b>Doğum tarihi</b> Doğum tarihi : 26/12/96
<b>Nerden</b> Nerden : Gizemli diyardan:)))

MesajKonu: Geri: 'Parmağım kanadığı zmn ilk aklıma gelen kişi"Edward'' dienler xD '   'Parmağım kanadığı zmn ilk aklıma gelen kişi"Edward'' dienler xD ' - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Mart 16, 2013 9:15 pm

evet ya yanimda olsa da diyorum Very Happy

'Parmağım kanadığı zmn ilk aklıma gelen kişi"Edward'' dienler xD '
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2
 Similar topics
-
» legandary ve diğer 7 kişi :)
» msn'inizde kaç kişi açık?
» Türkiye'yi Eurovision'da Temsil Edecek Kişi Açıklandı
» 2008 Cadılar Bayramından Gelen Görüntüler
» On The Road vasıtasıyla gelen şooook robsten fotoları !!!