Twilight Turkiye Fan Bilgi Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TwilighTurkey.Net

TwilighTurkeyAnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

BLUE JEAN İÇİN MAKALE HAZIRLIKLARI BURDAN!!

5 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3  Sonraki
YazarMesaj
R_Pattz
Yarışma Sorumlusu
Yarışma Sorumlusu
R_Pattz

Kadın <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1695
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 26/03/10
<b>Doğum tarihi</b> Doğum tarihi : 15/07/98
<b>Yaş</b> Yaş : 25
<b>Nerden</b> Nerden : İstanbul

BLUE JEAN İÇİN MAKALE HAZIRLIKLARI BURDAN!! - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: BLUE JEAN İÇİN MAKALE HAZIRLIKLARI BURDAN!!   BLUE JEAN İÇİN MAKALE HAZIRLIKLARI BURDAN!! - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Nis. 30, 2010 6:34 pm

bişi dicem hayatım ikimizin şarkı sözlerini ekliycekmisin? (benimkilere gerek yok seninkiler daha güzel ztn eklersen kendininkilerden seçebilrsin cnm)
R_Pattz
Yarışma Sorumlusu
Yarışma Sorumlusu
R_Pattz

MesajKonu: Geri: BLUE JEAN İÇİN MAKALE HAZIRLIKLARI BURDAN!!   BLUE JEAN İÇİN MAKALE HAZIRLIKLARI BURDAN!! - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Nis. 30, 2010 6:53 pm

bide ben bişi daha yazdım:

Bunu bi şarkıdan bakarak yazmadım;

Senin gülüşün yeter uğruna ölmek için
Senin ise bir Rob demen yeter kendini sevdirmen için
Siz mutlu olun yeter bizim mutlu olmamız için

Hiçbişey sizi düşünmemizi engellemez
Anlayın derdimizi tükenmeyen sevgimizi

Siz birlikte olun yeter
Ayrılmayın hiç robsten
Biz sizi böyle seviyoruz
Anlayın derdimizi özledik sizi
R_Pattz
Yarışma Sorumlusu
Yarışma Sorumlusu
R_Pattz

MesajKonu: Geri: BLUE JEAN İÇİN MAKALE HAZIRLIKLARI BURDAN!!   BLUE JEAN İÇİN MAKALE HAZIRLIKLARI BURDAN!! - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Nis. 30, 2010 6:56 pm

ama bazı sözleri oğuzhan koçun gül ki sevgilim şarkısını andırıyo BLUE JEAN İÇİN MAKALE HAZIRLIKLARI BURDAN!! - Sayfa 2 Icon_question
kellan <3 mrs.lutz
Yönetici
Yönetici
kellan <3 mrs.lutz

Kadın <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2995
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 02/04/10
<b>Doğum tarihi</b> Doğum tarihi : 03/10/96
<b>Yaş</b> Yaş : 27
<b>Nerden</b> Nerden : KAderime razıyım artık; Antalya.. :)

MesajKonu: Geri: BLUE JEAN İÇİN MAKALE HAZIRLIKLARI BURDAN!!   BLUE JEAN İÇİN MAKALE HAZIRLIKLARI BURDAN!! - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Nis. 30, 2010 6:57 pm

Ay canım bunlar da süper olmuuş. Bak ne dicem.. Biz bunları el birliğiyle besteleyelim, sonra devamını da getireelim hatta BLUE JEAN İÇİN MAKALE HAZIRLIKLARI BURDAN!! - Sayfa 2 Icon_biggrin Sen sözleri yaz, Leyla söylesin, ben de arkadan gitar çalarım nası BLUE JEAN İÇİN MAKALE HAZIRLIKLARI BURDAN!! - Sayfa 2 922560
Isadora_Montgomery
Yardımcı Admin
Yardımcı Admin
Isadora_Montgomery

Kadın <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 6721
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 20/02/10
<b>Doğum tarihi</b> Doğum tarihi : 22/01/97
<b>Nerden</b> Nerden : Michigan

MesajKonu: Geri: BLUE JEAN İÇİN MAKALE HAZIRLIKLARI BURDAN!!   BLUE JEAN İÇİN MAKALE HAZIRLIKLARI BURDAN!! - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Nis. 30, 2010 6:59 pm

Aaa tamam ben solerim ama gül ki sevigilm oğuzhan koç un değil ferkat göçerin :d bence benzemiyo ben beğendim
https://twitter.com/#!/TDLittleDhampir
kellan <3 mrs.lutz
Yönetici
Yönetici
kellan <3 mrs.lutz

MesajKonu: Geri: BLUE JEAN İÇİN MAKALE HAZIRLIKLARI BURDAN!!   BLUE JEAN İÇİN MAKALE HAZIRLIKLARI BURDAN!! - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Nis. 30, 2010 7:02 pm

Ben de çk beğendim. Neyse bikaç dakka sonra dönerim ben size. Şuan güya ingilizce çalşıyourm BLUE JEAN İÇİN MAKALE HAZIRLIKLARI BURDAN!! - Sayfa 2 Icon_twisted Hadi bb
R_Pattz
Yarışma Sorumlusu
Yarışma Sorumlusu
R_Pattz

MesajKonu: Geri: BLUE JEAN İÇİN MAKALE HAZIRLIKLARI BURDAN!!   BLUE JEAN İÇİN MAKALE HAZIRLIKLARI BURDAN!! - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Nis. 30, 2010 7:14 pm

cnm bnm biliorum ferhat göçerin olduunu Very Happy Ama ben o şarkıyı oğuzhandan dinlemeyi daha çok seviyorum alışmışım öyle demeye Very Happy pardon BLUE JEAN İÇİN MAKALE HAZIRLIKLARI BURDAN!! - Sayfa 2 Icon_redface
Isadora_Montgomery
Yardımcı Admin
Yardımcı Admin
Isadora_Montgomery

MesajKonu: Geri: BLUE JEAN İÇİN MAKALE HAZIRLIKLARI BURDAN!!   BLUE JEAN İÇİN MAKALE HAZIRLIKLARI BURDAN!! - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Nis. 30, 2010 7:17 pm

yani oğuzhan koç da mı soluyo bu şarkıyı Very Happy hala kapasitemiy yettiremiyorum beynimini bi kızmını taylor yerine diğer şeylere harcamalıyım Very Happy
R_Pattz
Yarışma Sorumlusu
Yarışma Sorumlusu
R_Pattz

MesajKonu: Geri: BLUE JEAN İÇİN MAKALE HAZIRLIKLARI BURDAN!!   BLUE JEAN İÇİN MAKALE HAZIRLIKLARI BURDAN!! - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Nis. 30, 2010 7:20 pm

evet cnm oğuzhan koç da söylüyo Very Happy Ama bazıları söz ve müziğin oğuzhana ait olduğunu da söylüyolar.Neyse benim için farketmez ikisede söylüyo ama ben oğuzhanı dinliyorum Very Happy
kellan <3 mrs.lutz
Yönetici
Yönetici
kellan <3 mrs.lutz

MesajKonu: Geri: BLUE JEAN İÇİN MAKALE HAZIRLIKLARI BURDAN!!   BLUE JEAN İÇİN MAKALE HAZIRLIKLARI BURDAN!! - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Nis. 30, 2010 7:35 pm

Evet canım ben ikisinden de dinlemeyi seviyorum ama sohbete dönmesin dergi hakkında bişiler bekliyorumm BLUE JEAN İÇİN MAKALE HAZIRLIKLARI BURDAN!! - Sayfa 2 862154
R_Pattz
Yarışma Sorumlusu
Yarışma Sorumlusu
R_Pattz

MesajKonu: Geri: BLUE JEAN İÇİN MAKALE HAZIRLIKLARI BURDAN!!   BLUE JEAN İÇİN MAKALE HAZIRLIKLARI BURDAN!! - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Nis. 30, 2010 7:41 pm

tmm cnm ben nikki veya kellan hakkında bişiler daha bulcam
R_Pattz
Yarışma Sorumlusu
Yarışma Sorumlusu
R_Pattz

MesajKonu: Geri: BLUE JEAN İÇİN MAKALE HAZIRLIKLARI BURDAN!!   BLUE JEAN İÇİN MAKALE HAZIRLIKLARI BURDAN!! - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Nis. 30, 2010 7:52 pm

kellan hakkında bilinmeyenler:

* 7'i erkek 1'i kız 8 kaRdeşleR (:

*Annesi her zaman ikinci el mağazaLarından alışveriş yapmayı çocukLarına güzel birşey oLarak göstermiş ve onLara ikinci el mağazalarını sevdirmiştir (:

*Çocukluğunu trambon çalarak geçirmiş ve bu yüzden dudakLarı çok kalın ve biçimsiz bir hale gelmiştir (:
*İlk öpüşmesi 7 yaşındayken gerçekleşmiş ve o yaşlarda en iyi öpüşen çocuk olarak anılmaya başlamış. Çünkü öpüşürken kızLara sarılması gerektiğini öğrenmiş (:

*Rescue 911'i izLemeye bayıLır (:

*Champon'a futbol bursuyla gelmiş (:

*Kimyayı çok seviyoR , bunda Kimya öğretmenini çok sevmesininde etkisi olduğunu düşünüyoR (:

*Bir gün kimya dersindeyken Ashleyle beraber yaptıkları kök boyası deneyinde ashley'in elindeki deney tüpü patlamış ve ashLeyin boynuna zarar vermiş.Ashleyin boynunun şakır şakır kanadığın gören hocaları ikisinide revire göndermiş (:

* People dergisinde En güzel dudakLı erkek seçilmiş (: dudakLarının şeklinide çocukken çaldığı trambona bağLıyoR (:

Bunlar da ashley nin kellan hakkında söyledikleri: (sanırım forumda var zaten)

*Akıcı İspanyolca konuşabilir,ama biraz paslanmış da olabilir; derediyse,uzun zamandır kullanmadı çünkü.

*Aynı zamanda İspanyolca anlayabilir de.

*Dominik Cumhuriyeti’nde bir kaç hafta geçirdi, çocuklar için bir gençlik merkezi inşaa ettiler Genç Yaşam için.

*Sugar Loaf adında bir kar leoparı var-çocukluğunun favori oyuncağı-hala onunla,L.A. deki odasında duruyor.

*”WILD AT HEART” favori kitabı

*Emmet Cullen rolü için vücut geliştirirken, kahvaltısında 16 yumurta olan günlük bir protein diyeti uyguladı.

*Sette Playstation PSP ve EA Spor oyunlarıyla meşgul olur.

*Dokunmatik ekran cep telefonlarını tercih eder, nihayetinde bakarsanız bir Samsung Instinct sahibi.

*Bir keresinde Sir-Mix-A-Lot’un “Baby Got Back” şarkısı telefonunun zil sesiydi.

*Vaftiz törenindeyken,cep telefonu en yüksek tonunda çaldı ve 15 saniye boyunca telefonu parolayı kabul etmeyip açılamadı.

*Eğer bir adada mahsur kalırsa, hangi aleti yanına alırdı? Microsoft Zune’unu.

*Çalışırken motive edici müzik dinlemekten hoşlanır, mesela Eminem ve 50 cent Zune’unda en çok çalınanlar listesinde.

*Pokerden zevk alır. Ünlü yüzlerin yer aldığı HollywoodPoker.com’da boy gösterir.

*Favori cheeseburger markası annesinin yaptıklarıdır.

*Mexico’da amatör derecesinde boks yaptı.

*Eğer MTV VMA da sunucu olsaydı, Timbaland ile birlikte sunmayı çok isterdi.”O çok zeki bir adam.”

*Ünlü aşkı: Jessica Biel.

*Havuca bayılır! Bir galon suyun yanında bile onları yer, röportajlara sebep olmuştur.

kellan <3 mrs.lutz
Yönetici
Yönetici
kellan <3 mrs.lutz

MesajKonu: Geri: BLUE JEAN İÇİN MAKALE HAZIRLIKLARI BURDAN!!   BLUE JEAN İÇİN MAKALE HAZIRLIKLARI BURDAN!! - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Nis. 30, 2010 8:09 pm

Ay canım süpersin yaa BLUE JEAN İÇİN MAKALE HAZIRLIKLARI BURDAN!! - Sayfa 2 Icon_cheers BLUE JEAN İÇİN MAKALE HAZIRLIKLARI BURDAN!! - Sayfa 2 Icon_cheers valla çk saol çk işimize yariicak. Imm şimdi Kristen, Nikki, Jackson kaldı.. Süper. Ben yarın dergideki ilginç bulduğum şeyleri de yazarım size. BLUE JEAN İÇİN MAKALE HAZIRLIKLARI BURDAN!! - Sayfa 2 862154 çk çk teşekkür ederim.
R_Pattz
Yarışma Sorumlusu
Yarışma Sorumlusu
R_Pattz

MesajKonu: Geri: BLUE JEAN İÇİN MAKALE HAZIRLIKLARI BURDAN!!   BLUE JEAN İÇİN MAKALE HAZIRLIKLARI BURDAN!! - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Nis. 30, 2010 8:32 pm

cnm ben kris için de yazarım.Diğerlerini de bulursam koyarım cnm
R_Pattz
Yarışma Sorumlusu
Yarışma Sorumlusu
R_Pattz

MesajKonu: Geri: BLUE JEAN İÇİN MAKALE HAZIRLIKLARI BURDAN!!   BLUE JEAN İÇİN MAKALE HAZIRLIKLARI BURDAN!! - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Nis. 30, 2010 8:37 pm

cnm ben yarın girebilirsem kesin yazıcam ama şimdi çıkmam lazım cnm bb BLUE JEAN İÇİN MAKALE HAZIRLIKLARI BURDAN!! - Sayfa 2 862154
R_Pattz
Yarışma Sorumlusu
Yarışma Sorumlusu
R_Pattz

MesajKonu: Geri: BLUE JEAN İÇİN MAKALE HAZIRLIKLARI BURDAN!!   BLUE JEAN İÇİN MAKALE HAZIRLIKLARI BURDAN!! - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Mayıs 01, 2010 9:23 am

cnm bnm dünden beri arıyorum ama onlar hakkında bilinmeyen şeyleri bulamadım BLUE JEAN İÇİN MAKALE HAZIRLIKLARI BURDAN!! - Sayfa 2 Icon_sad Yine de hayatlarından garip bilgiler çıkabilir diye bi göz attım Jackson Hakkında şunları buldum:

Singapur'da doğdu.

100 Monkeys grubunda yer aldı.

Hilary Duff ve Aly & AJ gibi ünlülerin röpörtajlarında bulundu.

O.C. dizisine konuk oldu.

Jackson'ın asıl amacı İskoç Kraliyet Akademisine gitmekti ! Fakat o Los Angeles'ta Disney seçmelerine katılarak başarılı oldu ve Beatiful People adlı Şovda 2005 sonbaharı ve 2006 baharı arasında rol aldı.

Asıl adı Monroe Jackson Rathbone'dur.

Dedesi,Standard Oil New Jersey 'in başkanı olmuştu.

Filmdeki meşhur beyzbol sahnesi için önce sol el ile nasıl beyzbol oynanacağını öğrenmişdir.

Toplam 23 filmde oynadı.

Boyu 1.71'dir.

ya cnm ben bu kadar bulabildim.Yani bulmak demeyelim hayatına bakarak bişiler yazdım işte.Biraz kısa oldu ama yine de idare eder belki BLUE JEAN İÇİN MAKALE HAZIRLIKLARI BURDAN!! - Sayfa 2 Icon_redface

Bunlar da Krisle ilgili:

Ona ''Lolita Vampir'' diyorlarmış.

Kris de Rob gibi Twilight kitaplarından en çok Yeni Ay'ı seviyor.

Yeni Ay çekimleri sırasında omzunu ciddi şekilde incitmiş.

Filmde kahverengi lens kullanmıştır.

Network.nationalpost.com sitesinin Temmuz ayında yönetmen Catherine Hardwicke ile gerçekleştirdiği röportaja göre Kristen Stewart,Bella Swan rolüne Emile Hirsch tarafından önerilmişti.

Filmde saç tokaları takmıştır.Saçının yapılması ile doğacak zaman kaybını önlemiş,böylelikle çekim için daha fazla zaman yaratmıştır.

Kristen Stewart filmin çekimleri esnasında 18 yaşına basmış ve kendisine tüm gece süren bir çekimin ardından bir doğum günü pastası hediye edilmiştir.

Kristen Stewart'ın dublorü Katie Powers,aynı zamanda Twilight filminde restorandaki garson kızdı.

Balo sahnesi için,Kristen Stewart çalınan şarkıları beğenmedi ve "Flightless Bird,American Mouth - Iron & Wine" şarkısını önerdi.Daha sonra filmde de bu şarkı kullanıldı.

cnm bunları da farklı sitelerden bulup yazdım.Bazılarını bilmiyoduk aslında.Umarım bişi becerebilmişimdir..

Bunlar Nikki'yle ilgili bilinmeyenler:

Nikki Reed, yapımcıları Robert Pattinson'ın şarkılarının filme dahil edilmesi için ikna eden isimdi.Reed dizüstü bilgisayarından gizlice şarkıları ve gitarla çaldığı parçaları kaydedip yapımcılara dinletti.Onlar da bunu çok beğenip Robert'a OST için söyleyip söyleyemeyeceğini sordular ve "Evet" cevabını aldılar.

Nikki Reed'in saçının sarıya boyatılması tam 36 saat sürdü.

California'da doğdu.

Boyu 1.66

Nathan adında bir erkek kardeşi var.

13(thirteen) filminden sonra(2003) yılında ünlü oldu. Bu filmi o yazmıştı!

Toplam 6 filmde oynadı.

Cheryl Houston ve Seth Reed in kızı olarak dünyaya geldi.

O da O.C 'ye konuk olmuştu.

7 dalda ödüle aday oldu ve 3 tane ödülü var.

Vampir olmak için epey uğraşmıştı...

Herkes onun sarışın halinin daha güzel olduğunu söylüyor.Fakat Reed,boyayı sevmiyor.

bide bence şu resimde çok tatlı çıkmış:
BLUE JEAN İÇİN MAKALE HAZIRLIKLARI BURDAN!! - Sayfa 2 Nikki-Reed-31

BLUE JEAN İÇİN MAKALE HAZIRLIKLARI BURDAN!! - Sayfa 2 Nikki-Reed-32(ve onu hiç böyle görmemiştim Very Happy)

Taylor Leylanın görevi ama ben yinede bilinmeyenlerini koymak istedim;

Dövüş sporundan sonra oyunculuğa kapılan Taylor'a hocası denemesini söyledi.

Favori aktörleri Tom Cruise ve Mike Myers.

Roxy adında bir köpeği var.

Taylor: Fransalı,Hollandalı,Alman ve Yerel Amerikan soyundan. ( bu neee )

11 yaşındayken NASKA's Black Belt Open Forms, Musical Weapons, Traditional Weapons ve Traditional Forms alanlarında dünyada bir numara mertebesine geldi.
1 yıl sonra Çocuk Dünya Şampiyonasını kazandı.

Taylor,New Moon'a hazırlanmak için Edi Gathegi ile birlikte spor salonunda her gün antreman yaptı.

Taylor'ın en yakın arkadaşı bir dansçı ve hokkabaz.

Yaşlandığında film çekmeyi arzu ediyor.

Taylor'ın diğer adı DANIEL (:

Kısıtlı zamanlarında da basketbol ve futbol oynamayı seviyor.

Taylor daha 18 yaşını doldurmadığı için setde yaninda hep babasıda bulunuyormuş..

umarım bi katkım olmuştur hayatım..Pek güzel şeyler bulamadım ama olsun BLUE JEAN İÇİN MAKALE HAZIRLIKLARI BURDAN!! - Sayfa 2 Icon_redface
Isadora_Montgomery
Yardımcı Admin
Yardımcı Admin
Isadora_Montgomery

MesajKonu: Geri: BLUE JEAN İÇİN MAKALE HAZIRLIKLARI BURDAN!!   BLUE JEAN İÇİN MAKALE HAZIRLIKLARI BURDAN!! - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Mayıs 01, 2010 10:46 am

Cnm Taylor konusunda teşekkrüler bunları bende bulmuştum ama zaten herkes biliyo bunları o yüzden olmaz demiştim.
R_Pattz
Yarışma Sorumlusu
Yarışma Sorumlusu
R_Pattz

MesajKonu: Geri: BLUE JEAN İÇİN MAKALE HAZIRLIKLARI BURDAN!!   BLUE JEAN İÇİN MAKALE HAZIRLIKLARI BURDAN!! - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Mayıs 01, 2010 10:50 am

cnm bnm tabiki sen biliosun taylorla ilgili herşeyi ama hayranı olup gerçek adını bilmeyen bile çıkıyo Very Happy Very Happy tabi zaten bunu dergiye koymayız gerek yok zaten sen resim falan bulmuşsun hayatım.Öylesine koydum.Ama dierleri için çok ugrastım BLUE JEAN İÇİN MAKALE HAZIRLIKLARI BURDAN!! - Sayfa 2 Icon_smile
Isadora_Montgomery
Yardımcı Admin
Yardımcı Admin
Isadora_Montgomery

MesajKonu: Geri: BLUE JEAN İÇİN MAKALE HAZIRLIKLARI BURDAN!!   BLUE JEAN İÇİN MAKALE HAZIRLIKLARI BURDAN!! - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Mayıs 01, 2010 11:16 am

Bi saniye yaa Very Happy Bunları bilmyenler de mi varrr ben ezbere biliyorum beee Very Happy
Isadora_Montgomery
Yardımcı Admin
Yardımcı Admin
Isadora_Montgomery

MesajKonu: Geri: BLUE JEAN İÇİN MAKALE HAZIRLIKLARI BURDAN!!   BLUE JEAN İÇİN MAKALE HAZIRLIKLARI BURDAN!! - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Mayıs 01, 2010 11:40 am

BLUE JEAN İÇİN MAKALE HAZIRLIKLARI BURDAN!! - Sayfa 2 242a1sm
Acaba arkadaşları ile bir boya savaşı mı yapmış Very Happy

BLUE JEAN İÇİN MAKALE HAZIRLIKLARI BURDAN!! - Sayfa 2 33abcc2
Kardeşini çoook seviyor! kalp

BLUE JEAN İÇİN MAKALE HAZIRLIKLARI BURDAN!! - Sayfa 2 6pmio1

BLUE JEAN İÇİN MAKALE HAZIRLIKLARI BURDAN!! - Sayfa 2 3129zwx
Joel yazılı tişörtü olan Taylor.

BLUE JEAN İÇİN MAKALE HAZIRLIKLARI BURDAN!! - Sayfa 2 1euwlf

BLUE JEAN İÇİN MAKALE HAZIRLIKLARI BURDAN!! - Sayfa 2 Bgbsi9

BLUE JEAN İÇİN MAKALE HAZIRLIKLARI BURDAN!! - Sayfa 2 2nbgf1y

BLUE JEAN İÇİN MAKALE HAZIRLIKLARI BURDAN!! - Sayfa 2 2rc51t3

BLUE JEAN İÇİN MAKALE HAZIRLIKLARI BURDAN!! - Sayfa 2 2iwam2s

BLUE JEAN İÇİN MAKALE HAZIRLIKLARI BURDAN!! - Sayfa 2 14ucego
İşte tam ortada duraan!

BLUE JEAN İÇİN MAKALE HAZIRLIKLARI BURDAN!! - Sayfa 2 Qxw7mb

BLUE JEAN İÇİN MAKALE HAZIRLIKLARI BURDAN!! - Sayfa 2 2h5p3c2

Naılll umarım beğenmişsinizdir. Ve umarım işimize yarar.
kellan <3 mrs.lutz
Yönetici
Yönetici
kellan <3 mrs.lutz

MesajKonu: Geri: BLUE JEAN İÇİN MAKALE HAZIRLIKLARI BURDAN!!   BLUE JEAN İÇİN MAKALE HAZIRLIKLARI BURDAN!! - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Mayıs 01, 2010 1:14 pm

BLUE JEAN İÇİN MAKALE HAZIRLIKLARI BURDAN!! - Sayfa 2 Icon_razz BLUE JEAN İÇİN MAKALE HAZIRLIKLARI BURDAN!! - Sayfa 2 Icon_razz Ay süperler ya.. Ama şimdi bunları gönderirsek taylor farklı diğerleri farklı olucak. O yüzden bence biraz daha araştırmalıyız. Hem canım Dilara'nın gönderdikleri arasından benim de bilmediklerim vardı. Bunlara bi şeyler ekleyip diğerlerine katarsak güzel olur bence. Gelelim Dilara'yaa.. BLUE JEAN İÇİN MAKALE HAZIRLIKLARI BURDAN!! - Sayfa 2 Icon_cheers BLUE JEAN İÇİN MAKALE HAZIRLIKLARI BURDAN!! - Sayfa 2 Icon_cheers BLUE JEAN İÇİN MAKALE HAZIRLIKLARI BURDAN!! - Sayfa 2 Icon_cheers Canım müthiş ötesi müthişsin yaa Herşeyi sen yapmışsın nerdeysee Tamam bak ben de araştırıyım Bugün. Mesela Google dışında bi ağdan ararsak mesela belki daha çok bilgiye ulaşabiliriz. Çok saolun kızlar ya çk öpüyorum ikinizi de BLUE JEAN İÇİN MAKALE HAZIRLIKLARI BURDAN!! - Sayfa 2 862154 BLUE JEAN İÇİN MAKALE HAZIRLIKLARI BURDAN!! - Sayfa 2 862154 BLUE JEAN İÇİN MAKALE HAZIRLIKLARI BURDAN!! - Sayfa 2 862154
Isadora_Montgomery
Yardımcı Admin
Yardımcı Admin
Isadora_Montgomery

MesajKonu: Geri: BLUE JEAN İÇİN MAKALE HAZIRLIKLARI BURDAN!!   BLUE JEAN İÇİN MAKALE HAZIRLIKLARI BURDAN!! - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Mayıs 01, 2010 1:17 pm

o ZAman şöyle yapalım bulduğumuz her twilight ünlüsü hakkındaki bilgileriinn yanında çocukluk fotolarından bi tanesini koyalım. daha güzel olur bence.
kellan <3 mrs.lutz
Yönetici
Yönetici
kellan <3 mrs.lutz

MesajKonu: Geri: BLUE JEAN İÇİN MAKALE HAZIRLIKLARI BURDAN!!   BLUE JEAN İÇİN MAKALE HAZIRLIKLARI BURDAN!! - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Mayıs 01, 2010 1:26 pm

A evet süper!! Kabul edilmiştir BLUE JEAN İÇİN MAKALE HAZIRLIKLARI BURDAN!! - Sayfa 2 Icon_biggrin Ben bugün çıkıp blue jean alıcam zaten.. Bakalım o bahsettiğim kızın yazısını yayınlamışlar mı..
Isadora_Montgomery
Yardımcı Admin
Yardımcı Admin
Isadora_Montgomery

MesajKonu: Geri: BLUE JEAN İÇİN MAKALE HAZIRLIKLARI BURDAN!!   BLUE JEAN İÇİN MAKALE HAZIRLIKLARI BURDAN!! - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Mayıs 01, 2010 1:38 pm

Taylor'ın Makena adında bir kızkardeşi var. 2008 yılında Valencia High School'da bir lise 3 öğrencisiydi. Kısa süre önce bir yüksek okula geçti. Taylor, boş zamanlarında futbol beyzbol oynuyor, ayrıca Texas Longhorns ve Michigan Wolverines takımlarının sıkı bir fanatiği. Los Angeles civarında beyzbol antremanları yapıyor. LA Hip Kids isminde bir Hip Hop dans grubu ve Hot Shots adlı bir Jazz dans grubunun üyesi.

bakın ben bunu buldum bide şunu buldum:

ÜYA ARABA:AUDI R8
"Bu sadece küçük bir hediye, eğer isteyen olursa bana alabilir!Bu arabaya sahip olacağım."

FAVORİ RESTORANI:CHILI'S
"Kendi Combo'nu kendin yap kısmını seviyorum.Her şeyden biraz koyuyorum.Özel spesiyalitem için biftek, sarımsak, limonlu karides, patates püresi ve hafifçe kızartılmış mantar gerektiriyor.Bu karışım hoşuma gidiyor."

FAVORİ PROGRAMI:'AMERICAN IDOL'
"Salı ve çarşamba geceleri çekimim bittikten sonra 'American Idol'ü izliyorum.Bu yarışmayı 8 sezondur takip ediyorum.Son sezonda favorim Adam Lambert'tı.Beni hayrete düşürdü."

GÖZYAŞLARINA BOĞDURAN FİLMİ:'MARLEY AND ME'
"Bu film beni ağlamanın eşiğine getiriyor.Gözyaşlarımı bir türlü akıtamıyorum; fakat gözlerim doluyor."

SETTE OLMAZSA OLMAZI:AMERİKAN FUTBOLU
"Futbol her zaman hayatımda oldu, sette bile oyuncularla oynuyoruz.Özellikle çekimler bittikten sonra...

Favori oyuncum ise Kristen!"

daha araştırıyorum
kellan <3 mrs.lutz
Yönetici
Yönetici
kellan <3 mrs.lutz

MesajKonu: Geri: BLUE JEAN İÇİN MAKALE HAZIRLIKLARI BURDAN!!   BLUE JEAN İÇİN MAKALE HAZIRLIKLARI BURDAN!! - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Mayıs 01, 2010 1:41 pm

Imm saol canım benim çıkmam lazım. Gelince tekrar araştırmaya başlicam bb

BLUE JEAN İÇİN MAKALE HAZIRLIKLARI BURDAN!!
2 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3  Sonraki
 Similar topics
-
» BLUE JEAN'DEN HERKESE ''TWILIGHT'' ÖZEL KİTABI !!!
» Nikki'nin BD Hazırlıkları
» CODE BLUE!!!
» Eyes on Fire- Blue Foundation
»  '' O gün için sabırsızlanıyorum . ''