Twilight Turkiye Fan Bilgi Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TwilighTurkey.Net

TwilighTurkeyAnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

DERGİ AYLIĞI

+4
HK_Bgm
robward_krisella
Isadora_Montgomery
kellan <3 mrs.lutz
8 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
kellan <3 mrs.lutz
Yönetici
Yönetici
kellan <3 mrs.lutz

Kadın <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2995
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 02/04/10
<b>Doğum tarihi</b> Doğum tarihi : 03/10/96
<b>Yaş</b> Yaş : 27
<b>Nerden</b> Nerden : KAderime razıyım artık; Antalya.. :)

DERGİ AYLIĞI Empty
MesajKonu: DERGİ AYLIĞI   DERGİ AYLIĞI Icon_minitimeCuma Haz. 04, 2010 4:30 pm

Arkadaşlar, Twilight, biz fanlar sayesinde ülkemizde çok bilinen ve ilgi gören bir konu. Haliyle, dergiler de buna kayıtsız kalmayıp, konunun üstüne fazlasıyla düşüyolar. Nitekim, şu aylarda ve eminim daha çok uzun bir süre, aldığınız herhangi bir gençlik dergisinde Twilight la ilgili bir şeye mutlaka rastlarsınız.. İşte bu da, dergi seçiminizi zorlaştırabilir diye düşündüm ve dergilerdeki Twilight eklerini ve konuları sizinle şöyle bir paylaşmak istedim ki, benim gibi her çıktığınızda 4 5 dergi alıp da, eve gelince hayal kırıklığına uğramayın

BLUE JEAN

Blue Jean, benim her ayki vaz geçilmez dergim. En çok ilginizi çekecek olan, bence, Tam boy Tutulma afişi ve Robert Pattinson posteri! Bunun yanında Miley Cyrus'un başrolde yer aldığı Son şarkı posteri de var..Bill Kaulitz, Michelle Jackson, Taylor Momsen, Paramore, Katy Perry, Gece ve 30 Second to Mars posterleri de cabası... İçeriğe gelince, TNK, Malt, Ciara, Çilekeş, Karapaks, Gece Yolcuları, Gökcan Sanlıman ve Christina Aquilera hakkında röportajlar bu sayıda.. Üstelik pop dergisi Pop Up ve Rock-Metal dergisi Headbang le birlikte.

HEYGIRL

Heygirl ü iki aydır takip ediyorum ve diğer dergilerden daha eğlenceli bi dergi olduğunu gördüm. Bu ay da, tam 5 sayfa Twilight içeriyor. Oyuncuların röportajları, film hakkında bilgiler ve daha pek çok şey notların içinde. Ayrıca, makyaj önerileri, yalan hakkında pek çok şey, yaza formda başlamak için yoga teknikleri ve of sayamiicağım kadar ünlü dergide. Tabi yaz anılarını saklaman için 4 ayrı seçenekle yaz günlüğü de seni bekliyo...

GOGIRL

İlk aldığım dergi olan Gogirl de pek bi Twilightkoliklik yok bu ay. Ama bir yaz paketi seni bekliyor. Benimkinin içinden 4 rozet ve bir kolye çıktı. Büyük ihtimalle hepsi aynıdır. Miley Cyrus, Rihanna, Maskott, Taylor Swift DERGİ AYLIĞI 609848 , Ashley Tisdale, Demi Lovato, Selena Gomez ve Tokio Hotel e de geniş yer vermişler..

COSMO GIRL

Arkadaşlar, naparsanız yapın ama bu ay CG yi kaçırmayın! BJ deki gibi dev boy bi Eclipse afişi var (bence bunu asıp BJ dekinin arkasındaki Rob posterini kullanabilirsin) Ama asıl söylemek istediğim, Twilight belgeseli DVD si var. henüz izliyemedim ama gerçekten süper bi şeye benziyo. Ve CG de, Diğerlerinin aksine Taylor veya Rob üzerine değil de, Kellan üzerine gidilmiş bu ay. Emmet ımız hakkında bilmek istediğin çoğu şey var. Team Emmet çılara duyrulur.. Mor ve Ötesi röportajı, sınav hakkında tavsiyeler ve daha pek çok şey bu sayıda..

Eklemek istediğiniz konular, yeni dergiler veya soruları bekliyorum..

DERGİ AYLIĞI Zj8kmx (Bu müthiş imzalar için Esra'ma kocaman öpücüklerr)

En son kellan <3 mrs.lutz tarafından C.tesi Ekim 23, 2010 2:08 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Isadora_Montgomery
Yardımcı Admin
Yardımcı Admin
Isadora_Montgomery

Kadın <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 6721
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 20/02/10
<b>Doğum tarihi</b> Doğum tarihi : 22/01/97
<b>Nerden</b> Nerden : Michigan

DERGİ AYLIĞI Empty
MesajKonu: Geri: DERGİ AYLIĞI   DERGİ AYLIĞI Icon_minitimeCuma Haz. 04, 2010 5:45 pm

Vayy çok teşekkürler cnm hepsini almaya çalışıcam öpücük Heygirl'i aldım diğer 3'ü kaldı Very Happy Çook teşekkürelr Smile
https://twitter.com/#!/TDLittleDhampir
robward_krisella
Süper Yönetici
Süper Yönetici
robward_krisella

Kadın <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2369
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 28/01/10
<b>Doğum tarihi</b> Doğum tarihi : 01/03/94
<b>Yaş</b> Yaş : 30
<b>Nerden</b> Nerden : ewden x)) :D ( L.A :D )

DERGİ AYLIĞI Empty
MesajKonu: Geri: DERGİ AYLIĞI   DERGİ AYLIĞI Icon_minitimeC.tesi Haz. 05, 2010 9:36 am

Bu konu gerçekten tam yerinde olmuş.Yani gerçekten böyle bir bölüm olması gerekiyordu.O yüzden teşekkür ederim.Her ay buraya yazarsak gerçekten iyi olucak.Çünkü,ben de hani bazen üzülüyorum.Dışarı çıktığımda dergiyi alınca eve dönüğümde diğerlerini almadığım için pişman oluyorum.Çünkü unutuyorum yada haberim olmuyor.(nadir de olsa )Bu ay içinde teşekkürler canım x)
kellan <3 mrs.lutz
Yönetici
Yönetici
kellan <3 mrs.lutz

DERGİ AYLIĞI Empty
MesajKonu: Geri: DERGİ AYLIĞI   DERGİ AYLIĞI Icon_minitimeC.tesi Haz. 05, 2010 7:23 pm

Beğenmenize ımm very very happy oldum (alıntıdır) DERGİ AYLIĞI Icon_biggrin DERGİ AYLIĞI Icon_biggrin Yardımımın dokunmasını çok isterim. Paylaşımlarıma devam edicem..
HK_Bgm
Kurucu
Kurucu
HK_Bgm

Kadın <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1701
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 26/08/09
<b>Doğum tarihi</b> Doğum tarihi : 10/01/93
<b>Yaş</b> Yaş : 31

DERGİ AYLIĞI Empty
MesajKonu: Geri: DERGİ AYLIĞI   DERGİ AYLIĞI Icon_minitimePaz Haz. 06, 2010 1:33 pm

İyi düşünmüşsün, teşekkürler.
http://twilighturkey.net
Isadora_Montgomery
Yardımcı Admin
Yardımcı Admin
Isadora_Montgomery

DERGİ AYLIĞI Empty
MesajKonu: Geri: DERGİ AYLIĞI   DERGİ AYLIĞI Icon_minitimePaz Haz. 06, 2010 1:42 pm

hermione demiş ki:
Beğenmenize ımm very very happy oldum (alıntıdır) DERGİ AYLIĞI Icon_biggrin DERGİ AYLIĞI Icon_biggrin Yardımımın dokunmasını çok isterim. Paylaşımlarıma devam edicem..

Kimden alıntı yaorın acabaa Very Happy Very Happy Very Happy
kellan <3 mrs.lutz
Yönetici
Yönetici
kellan <3 mrs.lutz

DERGİ AYLIĞI Empty
MesajKonu: Geri: DERGİ AYLIĞI   DERGİ AYLIĞI Icon_minitimePaz Haz. 06, 2010 8:44 pm

Ay özür dilerim artık yaptığım alıntıların altına kaynağı da yazıcam canım DERGİ AYLIĞI Icon_biggrin Söz Leylama aittir arkadaşlar.. Beğenmene sevindim Begüm..
Isadora_Montgomery
Yardımcı Admin
Yardımcı Admin
Isadora_Montgomery

DERGİ AYLIĞI Empty
MesajKonu: Geri: DERGİ AYLIĞI   DERGİ AYLIĞI Icon_minitimePtsi Haz. 07, 2010 11:20 am

Imm gerek yok cnm ben sana özel sözler de icat ederim Very Happy Alıntıdır yazmana koptum sadece gülücük
kellan <3 mrs.lutz
Yönetici
Yönetici
kellan <3 mrs.lutz

DERGİ AYLIĞI Empty
MesajKonu: Geri: DERGİ AYLIĞI   DERGİ AYLIĞI Icon_minitimePtsi Haz. 07, 2010 1:45 pm

DERGİ AYLIĞI Icon_biggrin İyi bari.. Neyse sohbete dönüşmesin
kellan <3 mrs.lutz
Yönetici
Yönetici
kellan <3 mrs.lutz

DERGİ AYLIĞI Empty
MesajKonu: Geri: DERGİ AYLIĞI   DERGİ AYLIĞI Icon_minitimePaz Tem. 04, 2010 2:18 pm

Arkadaşlar, bu ay sadece bLue jEan i tanıtıcam. Kalanları bi hafta sonra falan paylaşabilirim anca. Ama eminim, bu da sizi yeterince hatta fazlasıyla memnun edicek. İşte başlıyoruz;

KRİS ROB MEGA BOY POSTER
Sayıda Kristen ve Robert in 1 metreye 70 cm kocaman bi posteri var. İkisinin de özellikle gözleri çk göz alıcı ama Kelly'min gözlerini bütün dergide görememem üzücü oldu Sad AYrıca 50 ye 70 bir Avril ve bir maNga posteri var. Katlanmamış 8 posteri, Kaan Tangöze, Paul Gray (mekanı cennet olsun) Leighton Meestep Black Lively, Christine Aguilera, Emre Aydın, Bretney Spears, Logan Lerman ve Slash oluşturuyor.

KRIS POP UP A KAPAK
Pop-magazin eki Pop Up ın kapağını, "Twilight Finale Doğru: Robert ve Kristen ın yeni projeleri" başlığıyla Kris in fotoğrafı süslüyor.

POP UP TA SAYFALARCA ROB-KRIS
Final Breaking Down, Robert ve Kristen ın yeni projeleri ve röportajlar Pop Up ta ciddi derecede yer tutuyor. İşte Ayhan Abayhan ın (BJ kadrosundan) notları:
"Eclipse" bahane "Twilight" şahane!
Pop Up ta Eclipse bahanesiyle Twilight olatını bir kez daha masaya yatırma şansı bulduk. Zaten ezbere bildiğimiz kitap ve filme dair ahkam kesmektense ekiple ilgili son haberleri vermeye çalıştık daha çok. Final bölümü "Breaking Down" la ilgili bomba kıvamında son dakika haberlerimiz var mesela. Robert Pattinson un da final bölümüyle ilgili yorumlarını okumadan geçmeyin lütfen. Eclipse e ayrılan 4 sayfada Pattinson ve Stewart ın yeni projelerini de anlattık ayrıca. İkilinin yeni filmlerini önümüzdeki yılın ajandasına şimdiden not edin!

Çok uzattım biliyorum ama Ceza ve Eminem e de ilgiyle yer verilmiş. Dergide bir sürü şey daha bulabilirsiniz. Heygirl de de Rob, Kris ve Taylor ın da içinde bulunduğu 15 ünlülük bir poster albümü varmış.

DERGİ AYLIĞI Zj8kmx

En son kellan <3 mrs.lutz tarafından C.tesi Ekim 23, 2010 2:09 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
HK_Bgm
Kurucu
Kurucu
HK_Bgm

Kadın <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1701
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 26/08/09
<b>Doğum tarihi</b> Doğum tarihi : 10/01/93
<b>Yaş</b> Yaş : 31

DERGİ AYLIĞI Empty
MesajKonu: Geri: DERGİ AYLIĞI   DERGİ AYLIĞI Icon_minitimePaz Tem. 04, 2010 4:34 pm

kellan <3 mrs.lutz demiş ki:
Arkadaşlar, bu ay sadece bLue jEan i tanıtıcam. Kalanları bi hafta sonra falan paylaşabilirim anca. Ama eminim, bu da sizi yeterince hatta fazlasıyla memnun edicek. İşte başlıyoruz;

KRİS ROB MEGA BOY POSTER
Sayıda Kristen ve Robert in 1 metreye 70 cm kocaman bi posteri var. İkisinin de özellikle gözleri çk göz alıcı ama Kelly'min gözlerini bütün dergide görememem üzücü oldu Sad AYrıca 50 ye 70 bir Avril ve bir maNga posteri var. Katlanmamış 8 posteri, Kaan Tangöze, Paul Gray (mekanı cennet olsun) Leighton Meestep Black Lively, Christine Aguilera, Emre Aydın, Bretney Spears, Logan Lerman ve Slash oluşturuyor.

KRIS POP UP A KAPAK
Pop-magazin eki Pop Up ın kapağını, "Twilight Finale Doğru: Robert ve Kristen ın yeni projeleri" başlığıyla Kris in fotoğrafı süslüyor.

POP UP TA SAYFALARCA ROB-KRIS
Final Breaking Down, Robert ve Kristen ın yeni projeleri ve röportajlar Pop Up ta ciddi derecede yer tutuyor. İşte Ayhan Abayhan ın (BJ kadrosundan) notları:
"Eclipse" bahane "Twilight" şahane!
Pop Up ta Eclipse bahanesiyle Twilight olatını bir kez daha masaya yatırma şansı bulduk. Zaten ezbere bildiğimiz kitap ve filme dair ahkam kesmektense ekiple ilgili son haberleri vermeye çalıştık daha çok. Final bölümü "Breaking Down" la ilgili bomba kıvamında son dakika haberlerimiz var mesela. Robert Pattinson un da final bölümüyle ilgili yorumlarını okumadan geçmeyin lütfen. Eclipse e ayrılan 4 sayfada Pattinson ve Stewart ın yeni projelerini de anlattık ayrıca. İkilinin yeni filmlerini önümüzdeki yılın ajandasına şimdiden not edin!

Çok uzattım biliyorum ama Ceza ve Eminem e de ilgiyle yer verilmiş. Dergide bir sürü şey daha bulabilirsiniz. Heygirl de de Rob, Kris ve Taylor ın da içinde bulunduğu 15 ünlülük bir poster albümü varmış!

+3
Bloga da ekledim teşekkürler.
http://twilighturkey.net
umbrel.
Süper Yönetici
Süper Yönetici
umbrel.

Kadın <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2342
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 30/12/09
<b>Doğum tarihi</b> Doğum tarihi : 02/10/98
<b>Yaş</b> Yaş : 25
<b>Nerden</b> Nerden : İstanbul

DERGİ AYLIĞI Empty
MesajKonu: Geri: DERGİ AYLIĞI   DERGİ AYLIĞI Icon_minitimePaz Tem. 04, 2010 4:54 pm

twşekkürler canm--Tay'ın olduğu dergiler bilior musn peki??
kellan <3 mrs.lutz
Yönetici
Yönetici
kellan <3 mrs.lutz

DERGİ AYLIĞI Empty
MesajKonu: Geri: DERGİ AYLIĞI   DERGİ AYLIĞI Icon_minitimeC.tesi Tem. 10, 2010 7:09 pm

Beğenmenize sevindim. Size bunları yazdığım gün diğer dergileri de aldım. Esma, Gogirl de Taylor imajından sıkıldı! diye bi yazı var. "Bay vücut olmaktan çok sıkıldım tarzı bi şeyler söylemiş. İki sayfa sürüyodu sanırım. Onun dışındaDev boy Rob posteri var (aynı resimden üç tane oldu yaa) ve edward, bela ve jacob yazan halkalardan oluşan bi kolye var (uyduruk bi şey bu arada) bella&edward veya bela&jacob olarak takıp kendi seçimini kendin yapıyomuşsun. Heygirl de de dediğim gibi 15 ünlülük bi poster albümü var. Üzgünüm şu an dergiler yanımda diil ama hatırladıklarımı yaziim: Rob, Miley cyruse, Kris, Tay, Rihanna, Hayko Cepkin, Vampir günlükleri, Jonas brothers, Demi Lovato, Manga, Taylor Swift.. Dergide de Kolpa, Murat Boz, Selena Gomez, Ceza filan vardı. Yine iyi aklımda kalmış DERGİ AYLIĞI Icon_biggrin Cosmo Girl ü daha almadım. Alınca yazarım. Bi de isterseniz Bu yazdıklarım hakkında daha çk ayrıntı verebilirim..
DreaMs.
Grafiker
Grafiker
DreaMs.

Kadın <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 3340
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 13/03/10
<b>Doğum tarihi</b> Doğum tarihi : 02/05/96
<b>Yaş</b> Yaş : 28
<b>Nerden</b> Nerden : BuRsa

DERGİ AYLIĞI Empty
MesajKonu: Geri: DERGİ AYLIĞI   DERGİ AYLIĞI Icon_minitimePerş. Tem. 22, 2010 12:00 pm

çok teşekkürler ilsu rob ve kris posterleri varsa kesin alıyorum DERGİ AYLIĞI Icon_biggrin
kellan <3 mrs.lutz
Yönetici
Yönetici
kellan <3 mrs.lutz

DERGİ AYLIĞI Empty
MesajKonu: Geri: DERGİ AYLIĞI   DERGİ AYLIĞI Icon_minitimeCuma Tem. 23, 2010 12:53 am

DERGİ AYLIĞI Icon_biggrin Evet süper posterler var.. Umarım bulabilirsin hala..
DreaMs.
Grafiker
Grafiker
DreaMs.

DERGİ AYLIĞI Empty
MesajKonu: Geri: DERGİ AYLIĞI   DERGİ AYLIĞI Icon_minitimeCuma Tem. 23, 2010 11:30 am

bulduuumm bilee dün dışarı çıktıımda baktım ve blue jeanı aldımm DERGİ AYLIĞI Icon_cheers DERGİ AYLIĞI Icon_biggrin
kellan <3 mrs.lutz
Yönetici
Yönetici
kellan <3 mrs.lutz

DERGİ AYLIĞI Empty
MesajKonu: Geri: DERGİ AYLIĞI   DERGİ AYLIĞI Icon_minitimePtsi Tem. 26, 2010 2:01 pm

DERGİ AYLIĞI Icon_biggrin Vaay sevindim o zman burda iki günde bitiyo hepsi..
DreaMs.
Grafiker
Grafiker
DreaMs.

DERGİ AYLIĞI Empty
MesajKonu: Geri: DERGİ AYLIĞI   DERGİ AYLIĞI Icon_minitimePtsi Tem. 26, 2010 8:55 pm

aslında burdada bitiyo ama burası küçük yer olduğu için arada böle denk gelebiliyo işte DERGİ AYLIĞI Icon_biggrin
kellan <3 mrs.lutz
Yönetici
Yönetici
kellan <3 mrs.lutz

DERGİ AYLIĞI Empty
MesajKonu: Geri: DERGİ AYLIĞI   DERGİ AYLIĞI Icon_minitimeSalı Tem. 27, 2010 4:04 am

DERGİ AYLIĞI Icon_biggrin Tamamdır. Bulamadığımda bana kargoyla yolluyosun DERGİ AYLIĞI Icon_biggrin
DreaMs.
Grafiker
Grafiker
DreaMs.

DERGİ AYLIĞI Empty
MesajKonu: Geri: DERGİ AYLIĞI   DERGİ AYLIĞI Icon_minitimeSalı Tem. 27, 2010 12:01 pm

süper fikirrr DERGİ AYLIĞI Icon_biggrin
kellan <3 mrs.lutz
Yönetici
Yönetici
kellan <3 mrs.lutz

DERGİ AYLIĞI Empty
MesajKonu: Geri: DERGİ AYLIĞI   DERGİ AYLIĞI Icon_minitimePerş. Ağus. 05, 2010 3:44 pm

Üzgünüm, bu ayki dergiler birazz gece kaldı. Her zamanki gibibLue jEan le başlayalım.

Twilight'a ara verdik
Hepinizin bildiği gibi, Blue Jean'in çok geniş bir okuyucu kitlesi var. Tabi ki 23 yıllık bu derginin tüm okuyucuları Twilight fanı olamaz. Hatta, okuyucuların yarısının anti-Twilight çı olduğunu söyleyebilirim. Nitekim, APS bölümünde Justen Bieber ve Twilight hakkında anti lerin ve fanların tartışmaları ileri seviyelere çokten ulaştı. Blue Jean de, çözümü twilight ı eklerde bırakıp, drgide yer vermemekte buldu. Antilerin bencilliği hat safaya ulaşana kadar. Kısacası, Blue Jean bu baskı yüzünde Twilight haber ve posterlerine ara verdi. Geri dönüşün ne zaman olacağı belirsiz. Yine de Pop Up ta küçücük bir yazı ve resimler bulabiliyoruz. O kadar..

Tam 11 Poster!!
70e 100 cm'lik bir Miley Cyrus, 50ye 70 cm'lik bir Iron Maiden, bir Grren Day posteri var. geleneksel 8 katlanmamış postere gelince, Beyonce, Eminem, Kesha, Jones Brothers (hepsinin imzası var posterde), HIM: Ville Vole (dövmelerine bittim), Lady GaGa vee Mor ve ötesii DERGİ AYLIĞI Icon_biggrin Dergiye de bir göz atmayı unutmayın..
30 KİŞİYE BREE TANNER IN İKİNCİ HAYATI HEDİYE!!
Hevesten zıplamaya başlamayın, günü kaçırdık. İşte dergideki yazı:
Epsilon yayınevi tarafından ülkemizde, yurtdışıyla aynı anda yayınlanan "Bree Tanner ın ikincş hayatı" romanını 30 okurumuza hediye ediyoruz!yapmanız gereken tek şey, 4 ağustos çarşamba günü, bluejean.com.tr adresinde yer alacak olan soruyu doğru yanıtlayan ilk 30 kişi arasına girmek. Tüm jeaner lara bolşans..
Buna 22 lira vermiş oolsam da sonuçta elimde bi tane var DERGİ AYLIĞI Icon_biggrin Hem o kitaba bi server bile dökebilirdim. DERGİ AYLIĞI Icon_biggrin
İşte O Müthiş İçerik
Tokio Hotel, Katy Perry,The GaslightAnthem,Scissors Sisters, B.O.B.. Uffie, Arcade Fire, KylieSaopa Kajmer&Kolera, Kaan Tanrıman, Harun Tekin (mor ve ötesi solisti), dergide bolca yer verilenlerden. Tabi ki Blue Jean imiz bununla sınırlı değil. Ama, Ben tüm dergiyi yazım neredeyse. Heygirl ve Gogirl sonraya. Yani yorumlardan sonra...

DERGİ AYLIĞI Zj8kmx

En son kellan <3 mrs.lutz tarafından C.tesi Ekim 23, 2010 2:11 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
DreaMs.
Grafiker
Grafiker
DreaMs.

DERGİ AYLIĞI Empty
MesajKonu: Geri: DERGİ AYLIĞI   DERGİ AYLIĞI Icon_minitimePerş. Ağus. 05, 2010 4:57 pm

tühya kaçırdım hee hem ben o kitabı daha almamıştım DERGİ AYLIĞI Icon_sad DERGİ AYLIĞI Icon_biggrin neyse cnm p.i.s DERGİ AYLIĞI Icon_smile
Team_Robsel
Yönetici
Yönetici
Team_Robsel

Kadın <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1182
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 17/05/10
<b>Doğum tarihi</b> Doğum tarihi : 10/06/97
<b>Yaş</b> Yaş : 26
<b>Nerden</b> Nerden : İzMir

DERGİ AYLIĞI Empty
MesajKonu: Geri: DERGİ AYLIĞI   DERGİ AYLIĞI Icon_minitimePerş. Ağus. 05, 2010 9:11 pm

tenku Smile Smile Smile
robward_krisella
Süper Yönetici
Süper Yönetici
robward_krisella

Kadın <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2369
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 28/01/10
<b>Doğum tarihi</b> Doğum tarihi : 01/03/94
<b>Yaş</b> Yaş : 30
<b>Nerden</b> Nerden : ewden x)) :D ( L.A :D )

DERGİ AYLIĞI Empty
MesajKonu: Geri: DERGİ AYLIĞI   DERGİ AYLIĞI Icon_minitimePerş. Ağus. 05, 2010 10:49 pm

teşekkürler bitanemm vrya bunu araştırdığın için çok teşekkür ederim. en çok baktığım konulardan birisi. çok saolll Very Happy
kellan <3 mrs.lutz
Yönetici
Yönetici
kellan <3 mrs.lutz

DERGİ AYLIĞI Empty
MesajKonu: Geri: DERGİ AYLIĞI   DERGİ AYLIĞI Icon_minitimeCuma Ağus. 06, 2010 3:29 pm

Rica ederim canlarım.. Mehtap, konumun işine yaradığına çok sevindim. İşte Heygir ve Gogirl.

Küçük Sırlar Dopingi
Gogirl'de de, Heygirl'de de yeni favori dizi Küçük Sırlara büyük yer verilmiş. Özellikle Gogirl'de, hangi Küçü Sırlar Karakteri olduğunui neden yalan söylediğimizi (kıssadan hisse xD) ve oyuncular hakkında bilgiyi bulabilirsiniz.

GOGİRL

Camp Rock 2
Camp Rock 2'ye geri sayım başladı! Dergilerimiz boş durmaz, Jones Brothers başta olmak üzere tüm ekibi mercek altına alır. Hal böyle olunca, dergide en ince detayına kadar Jonas'ların ağzından final hakkında bilgi alabilirsiniz. Beni en çok şaşırtan, fial bölümünde 4. Jonas'un, yani en küçük kardeş Frankie Jonas 'un da final bölümünde oynayacak olması.

Katy Perry'nin Şarkı öyküleri!
Eminim aranızda Katy Perry hayraları var. Şarkılarını çok seviyoruz sonuçta. Açıkçası ben bu şarkıların nereden geldiğini merak etmiyor değilim. Şarkıcıların şarkı öyküleri her zaman dikkatimi çekmiştir. Böyle düşünüyorsanız, derhal bir Gogirl edinmelisiniz.

Lady Gaga...
Lady Gaga'yı çok sevdiğimi söyleyemem. Aslında, bu bölümü okumadan önce onun hakkında pek bir bilgim yoktu. Lady Gaga'yı tanımak, çocukluğu, düşünce tarzı ve cesareti ilgimi çekti. Siz de bi göz atın derim..

HEYGİRL

Neden Robkoliğiz?
Arkadaşlar, Heygirl robkolik olma nedenlerinizi fimlerle ele almış. Robert'ın kişiliği ve tarzının da sizi büyülediğini göz ardı etmemiş. Öğrenme ister misiniz bilmem ama, bu açıdan da bi bakın derim...

50 Süper Yaz Oyunu
Tam elli tane oyun ek kitapta sizi bekliyor. Arkadaşlarınla toplandığında rahatsız edici bir suskunluk olur ya bazen, kimse ne yapması, ne söylemesi gerekiğini bilemez, işte b u kitap o boşlukları doldurmak için bire bir. Üstelik, yalnız oynayabileceğin birbirinden eğlenceli oyunlar da var!

Tam 7 Farklı Test
Biliyorum, çoğunuz Heygirl deki testlerin çoğunun aptalca olduğunu düşünüyorsunuz. Ama, teste inanma, testsiz kalma derim. Bunlar canın sıkıldığında, daraldığında kafanı dağıtabilecek eğlenceli oyunlar. Ara sıra çözdüğümü itiraf ediyorum DERGİ AYLIĞI Icon_biggrin DERGİ AYLIĞI Icon_biggrin

Makyaj-Saç Önerileri
İşte sırf bunlar için 5 lira verebilirim. Yazarımız İpek Koşan, hangi kozmetik malzemesi nasıl kullanılmaldır, nasıl onarılmalıdır, nasıl korunmalıdır hepsini tek tek derleyip yazmış. Bikinilere makyaj önerileri, ünlülerle tavsiyeler dergide mevcut. Bunlarla ilgilenmiyorum diyebilirsiniz. Ben de bi okuyup geçmiştim ama, saçlarınıza özen gösterdiğinizi inar edemezsiniz. Rengi açıldıysa, çok kabarıyorsa, kepekliyse veya çok kırıksa en kesin çözüm maskeleri bulabilirsiniz. Kahveden avakadoya kadar değişik malzemelerle saç maskeni sen hazırlıyorsun ve o kimyasallara bırakmak zorunda kalmıyorsun...

Not:Justin İstiyorum Dersen..
Gogirl'de de Heygirl'de de Justen Bieber'ın büyük posterleri var. Hatta ilgilenenlere elimdekileri verebilirim DERGİ AYLIĞI Icon_biggrin

dipnot:Gogirlde şans kolyesi de var. kalp, kristal ve yıldız desenleriyle şansını sen belirle..

yerin dibi not:ilişkilerinle ilgili soorular, çözümler de heygirl de..

yerin 7 kat dibi not: Yaşasın petrol buldum!

DERGİ AYLIĞI Zj8kmx

En son kellan <3 mrs.lutz tarafından C.tesi Ekim 23, 2010 2:11 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

DERGİ AYLIĞI
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki