Twilight Turkiye Fan Bilgi Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TwilighTurkey.Net

TwilighTurkeyAnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Ya Arkadaşlar Bu haber doğru olabilir mi ? !! ''Rob Kris’e degajı koymuş !''

+3
DreaMs.
kellan <3 mrs.lutz
Lion & Lamb
7 posters
YazarMesaj
Lion & Lamb
Yönetici
Yönetici
Lion & Lamb

Kadın <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1931
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 21/06/10
<b>Doğum tarihi</b> Doğum tarihi : 10/01/98
<b>Yaş</b> Yaş : 26
<b>Nerden</b> Nerden : ıspαЯ†α

Ya Arkadaşlar Bu haber doğru olabilir mi ? !!  ''Rob Kris’e degajı koymuş !'' Empty
MesajKonu: Ya Arkadaşlar Bu haber doğru olabilir mi ? !! ''Rob Kris’e degajı koymuş !''   Ya Arkadaşlar Bu haber doğru olabilir mi ? !!  ''Rob Kris’e degajı koymuş !'' Icon_minitimePaz Haz. 27, 2010 7:19 pm

http://www.goygoycu.com/film-yildizlari/rob-krise-degaji-koymus/

Arkadaşlar linkteki haber doğru ise bu çok kötü Ya Arkadaşlar Bu haber doğru olabilir mi ? !!  ''Rob Kris’e degajı koymuş !'' Icon_cry

(Rob böle bişe yapamaz dimi yha ?! Ya Arkadaşlar Bu haber doğru olabilir mi ? !!  ''Rob Kris’e degajı koymuş !'' 622448 )
http://melankolia.com.tr/
kellan <3 mrs.lutz
Yönetici
Yönetici
kellan <3 mrs.lutz

Kadın <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2995
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 02/04/10
<b>Doğum tarihi</b> Doğum tarihi : 03/10/96
<b>Yaş</b> Yaş : 27
<b>Nerden</b> Nerden : KAderime razıyım artık; Antalya.. :)

Ya Arkadaşlar Bu haber doğru olabilir mi ? !!  ''Rob Kris’e degajı koymuş !'' Empty
MesajKonu: Geri: Ya Arkadaşlar Bu haber doğru olabilir mi ? !! ''Rob Kris’e degajı koymuş !''   Ya Arkadaşlar Bu haber doğru olabilir mi ? !!  ''Rob Kris’e degajı koymuş !'' Icon_minitimePaz Haz. 27, 2010 7:44 pm

Yapar mı yapar bence Krisin tavırları davranışları cidden hoş diil bence.. Ben de kişilik olarak sevmiyorum ve Rob da buna katşanamamış olabilir.. Üzgünüm ama bence doğru olabilir yani..
Lion & Lamb
Yönetici
Yönetici
Lion & Lamb

MesajKonu: Geri: Ya Arkadaşlar Bu haber doğru olabilir mi ? !! ''Rob Kris’e degajı koymuş !''   Ya Arkadaşlar Bu haber doğru olabilir mi ? !!  ''Rob Kris’e degajı koymuş !'' Icon_minitimePaz Haz. 27, 2010 7:54 pm

off yha Ya Arkadaşlar Bu haber doğru olabilir mi ? !!  ''Rob Kris’e degajı koymuş !'' 938626 (Krisin dünya yakışıklısı rob eline geçmiş fırsat bu fırsat kaçırmiyim derken salak gibi elinden kaçırıo yha !! Ya Arkadaşlar Bu haber doğru olabilir mi ? !!  ''Rob Kris’e degajı koymuş !'' Icon_smile )
DreaMs.
Grafiker
Grafiker
DreaMs.

Kadın <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 3340
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 13/03/10
<b>Doğum tarihi</b> Doğum tarihi : 02/05/96
<b>Yaş</b> Yaş : 28
<b>Nerden</b> Nerden : BuRsa

MesajKonu: Geri: Ya Arkadaşlar Bu haber doğru olabilir mi ? !! ''Rob Kris’e degajı koymuş !''   Ya Arkadaşlar Bu haber doğru olabilir mi ? !!  ''Rob Kris’e degajı koymuş !'' Icon_minitimePaz Haz. 27, 2010 8:48 pm

vayyy roba şaşırdım böyle bişey yaptığı için birbirleriylede acayip yakışıyolar ama sevinmedimde değil hani Ya Arkadaşlar Bu haber doğru olabilir mi ? !!  ''Rob Kris’e degajı koymuş !'' 145296
teşekkürler
Lion & Lamb
Yönetici
Yönetici
Lion & Lamb

MesajKonu: Geri: Ya Arkadaşlar Bu haber doğru olabilir mi ? !! ''Rob Kris’e degajı koymuş !''   Ya Arkadaşlar Bu haber doğru olabilir mi ? !!  ''Rob Kris’e degajı koymuş !'' Icon_minitimePaz Haz. 27, 2010 9:10 pm

ay hepinizde seviniosunuz yha çok şaşırsım Ya Arkadaşlar Bu haber doğru olabilir mi ? !!  ''Rob Kris’e degajı koymuş !'' Icon_biggrin
DreaMs.
Grafiker
Grafiker
DreaMs.

MesajKonu: Geri: Ya Arkadaşlar Bu haber doğru olabilir mi ? !! ''Rob Kris’e degajı koymuş !''   Ya Arkadaşlar Bu haber doğru olabilir mi ? !!  ''Rob Kris’e degajı koymuş !'' Icon_minitimePaz Haz. 27, 2010 9:47 pm

kimi diyosun krisi mi? Ya Arkadaşlar Bu haber doğru olabilir mi ? !!  ''Rob Kris’e degajı koymuş !'' Icon_biggrin
Lion & Lamb
Yönetici
Yönetici
Lion & Lamb

MesajKonu: Geri: Ya Arkadaşlar Bu haber doğru olabilir mi ? !! ''Rob Kris’e degajı koymuş !''   Ya Arkadaşlar Bu haber doğru olabilir mi ? !!  ''Rob Kris’e degajı koymuş !'' Icon_minitimePaz Haz. 27, 2010 10:00 pm

evet Ya Arkadaşlar Bu haber doğru olabilir mi ? !!  ''Rob Kris’e degajı koymuş !'' Icon_biggrin
DreaMs.
Grafiker
Grafiker
DreaMs.

MesajKonu: Geri: Ya Arkadaşlar Bu haber doğru olabilir mi ? !! ''Rob Kris’e degajı koymuş !''   Ya Arkadaşlar Bu haber doğru olabilir mi ? !!  ''Rob Kris’e degajı koymuş !'' Icon_minitimePtsi Haz. 28, 2010 11:01 am

evt çok seviyorum bn nedenini bilmiyorum ama kahretsin ki seviyorum krisi Ya Arkadaşlar Bu haber doğru olabilir mi ? !!  ''Rob Kris’e degajı koymuş !'' 145296
Lion & Lamb
Yönetici
Yönetici
Lion & Lamb

MesajKonu: Geri: Ya Arkadaşlar Bu haber doğru olabilir mi ? !! ''Rob Kris’e degajı koymuş !''   Ya Arkadaşlar Bu haber doğru olabilir mi ? !!  ''Rob Kris’e degajı koymuş !'' Icon_minitimePtsi Haz. 28, 2010 1:31 pm

Ya Arkadaşlar Bu haber doğru olabilir mi ? !!  ''Rob Kris’e degajı koymuş !'' 922560 Ya Arkadaşlar Bu haber doğru olabilir mi ? !!  ''Rob Kris’e degajı koymuş !'' 922560
Isadora_Montgomery
Yardımcı Admin
Yardımcı Admin
Isadora_Montgomery

Kadın <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 6721
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 20/02/10
<b>Doğum tarihi</b> Doğum tarihi : 22/01/97
<b>Nerden</b> Nerden : Michigan

MesajKonu: Geri: Ya Arkadaşlar Bu haber doğru olabilir mi ? !! ''Rob Kris’e degajı koymuş !''   Ya Arkadaşlar Bu haber doğru olabilir mi ? !!  ''Rob Kris’e degajı koymuş !'' Icon_minitimePtsi Haz. 28, 2010 1:54 pm

Bence doğru değildir Smile
https://twitter.com/#!/TDLittleDhampir
robward_krisella
Süper Yönetici
Süper Yönetici
robward_krisella

Kadın <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2369
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 28/01/10
<b>Doğum tarihi</b> Doğum tarihi : 01/03/94
<b>Yaş</b> Yaş : 30
<b>Nerden</b> Nerden : ewden x)) :D ( L.A :D )

MesajKonu: Geri: Ya Arkadaşlar Bu haber doğru olabilir mi ? !! ''Rob Kris’e degajı koymuş !''   Ya Arkadaşlar Bu haber doğru olabilir mi ? !!  ''Rob Kris’e degajı koymuş !'' Icon_minitimePtsi Haz. 28, 2010 4:07 pm

katılıyorum leyla... şu goygoycu'dan nefret ediyorum...hep yalan yanlış haberler...kendilerine göre yorumlayıp kaynak veriyorlar....hiç sanmıyorum...en yakın örneği: eclipse premier'inde ne akdr yakındılar..hiç sanmıyorum gerçek olacağını...
Isadora_Montgomery
Yardımcı Admin
Yardımcı Admin
Isadora_Montgomery

Kadın <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 6721
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 20/02/10
<b>Doğum tarihi</b> Doğum tarihi : 22/01/97
<b>Nerden</b> Nerden : Michigan

MesajKonu: Geri: Ya Arkadaşlar Bu haber doğru olabilir mi ? !! ''Rob Kris’e degajı koymuş !''   Ya Arkadaşlar Bu haber doğru olabilir mi ? !!  ''Rob Kris’e degajı koymuş !'' Icon_minitimePtsi Haz. 28, 2010 4:29 pm

Aynen ben de nefret ediyorum o siteden Mad Tek sevdiğim yanı vazı haberlerde swifte yaptıkları yorumlar giggle
https://twitter.com/#!/TDLittleDhampir
Lion & Lamb
Yönetici
Yönetici
Lion & Lamb

MesajKonu: Geri: Ya Arkadaşlar Bu haber doğru olabilir mi ? !! ''Rob Kris’e degajı koymuş !''   Ya Arkadaşlar Bu haber doğru olabilir mi ? !!  ''Rob Kris’e degajı koymuş !'' Icon_minitimePtsi Haz. 28, 2010 6:31 pm

bnde ama birde dergi adı vermişler şüpheliyim... Ya Arkadaşlar Bu haber doğru olabilir mi ? !!  ''Rob Kris’e degajı koymuş !'' Icon_rolleyes
robward_krisella
Süper Yönetici
Süper Yönetici
robward_krisella

Kadın <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2369
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 28/01/10
<b>Doğum tarihi</b> Doğum tarihi : 01/03/94
<b>Yaş</b> Yaş : 30
<b>Nerden</b> Nerden : ewden x)) :D ( L.A :D )

MesajKonu: Geri: Ya Arkadaşlar Bu haber doğru olabilir mi ? !! ''Rob Kris’e degajı koymuş !''   Ya Arkadaşlar Bu haber doğru olabilir mi ? !!  ''Rob Kris’e degajı koymuş !'' Icon_minitimeSalı Haz. 29, 2010 12:31 am

ya aşağıdaki yorumlara bakılırsa dergiyi takip edenler o derginin yalan haber yaptığını savunuyorlar...eminim yalan haberdir..
DreaMs.
Grafiker
Grafiker
DreaMs.

MesajKonu: Geri: Ya Arkadaşlar Bu haber doğru olabilir mi ? !! ''Rob Kris’e degajı koymuş !''   Ya Arkadaşlar Bu haber doğru olabilir mi ? !!  ''Rob Kris’e degajı koymuş !'' Icon_minitimeSalı Haz. 29, 2010 10:33 am

bncede zaten onlar ayrılabilirlermi yaa mümkün değil Ya Arkadaşlar Bu haber doğru olabilir mi ? !!  ''Rob Kris’e degajı koymuş !'' Icon_biggrin
_mervedward_
Yeni Üye
Yeni Üye
_mervedward_

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 4
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 30/06/10
<b>Doğum tarihi</b> Doğum tarihi : 17/10/97

MesajKonu: Geri: Ya Arkadaşlar Bu haber doğru olabilir mi ? !! ''Rob Kris’e degajı koymuş !''   Ya Arkadaşlar Bu haber doğru olabilir mi ? !!  ''Rob Kris’e degajı koymuş !'' Icon_minitimeÇarş. Haz. 30, 2010 2:18 pm

bencede doğru değildiirrr zannetmiyorum
umbrel.
Süper Yönetici
Süper Yönetici
umbrel.

Kadın <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2342
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 30/12/09
<b>Doğum tarihi</b> Doğum tarihi : 02/10/98
<b>Yaş</b> Yaş : 25
<b>Nerden</b> Nerden : İstanbul

MesajKonu: Geri: Ya Arkadaşlar Bu haber doğru olabilir mi ? !! ''Rob Kris’e degajı koymuş !''   Ya Arkadaşlar Bu haber doğru olabilir mi ? !!  ''Rob Kris’e degajı koymuş !'' Icon_minitimeÇarş. Haz. 30, 2010 5:26 pm

'Bu haberi gördüm.ama koymamayı tercih ettim.
Çünkü bu sitedeki haberlerinçoğu yalan oluyor.
Lütfen böyle saçmasapan şeyleri siteye dahil etmeyelim.
Lion & Lamb
Yönetici
Yönetici
Lion & Lamb

MesajKonu: Geri: Ya Arkadaşlar Bu haber doğru olabilir mi ? !! ''Rob Kris’e degajı koymuş !''   Ya Arkadaşlar Bu haber doğru olabilir mi ? !!  ''Rob Kris’e degajı koymuş !'' Icon_minitimeÇarş. Haz. 30, 2010 5:35 pm

ne alaka anlamıyorum yalnızca doğru mu die paylaştım özür dilerim ama sn bnim her şeyimi siliyorsun sanki bana garezin var Ya Arkadaşlar Bu haber doğru olabilir mi ? !!  ''Rob Kris’e degajı koymuş !'' Icon_neutral
umbrel.
Süper Yönetici
Süper Yönetici
umbrel.

Kadın <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2342
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 30/12/09
<b>Doğum tarihi</b> Doğum tarihi : 02/10/98
<b>Yaş</b> Yaş : 25
<b>Nerden</b> Nerden : İstanbul

MesajKonu: Geri: Ya Arkadaşlar Bu haber doğru olabilir mi ? !! ''Rob Kris’e degajı koymuş !''   Ya Arkadaşlar Bu haber doğru olabilir mi ? !!  ''Rob Kris’e degajı koymuş !'' Icon_minitimeÇarş. Haz. 30, 2010 8:46 pm

Şu ana kadar paylaştığın hiçbir şeyi silmedim.
Koymana birşey demedim--ya da kızmadım,zaten kızmak benim hakkım değil.
Sadece emin olmadığımız şeyleri koymayalım dedim-sana garezim filan da yok.
Ayrıca konunu silmemişimdir-sitede varsa g.d'e göndermişimdir.
Bu da her yöneticinin görevi.
Ya Arkadaşlar Bu haber doğru olabilir mi ? !!  ''Rob Kris’e degajı koymuş !'' Icon_biggrin

Ya Arkadaşlar Bu haber doğru olabilir mi ? !! ''Rob Kris’e degajı koymuş !''
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» dogru dogru resmi bile var !!!
» Tanrımmm Kesin haber, son haber: AYRILDILAR!!!!!
» ARKADAŞLAR LÜÜTFEN BAKIIN
» Hayallerimizdeki Kris ve Rob...
» LÜTFEN YANLIŞ HABER OLDUĞUNU SÖYLEYİN!