Twilight Turkiye Fan Bilgi Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TwilighTurkey.Net

TwilighTurkeyAnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Robsten Röportajı

3 posters
YazarMesaj
Isadora_Montgomery
Yardımcı Admin
Yardımcı Admin
Isadora_Montgomery

Kadın <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 6721
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 20/02/10
<b>Doğum tarihi</b> Doğum tarihi : 22/01/97
<b>Yaş</b> Yaş : 27
<b>Nerden</b> Nerden : Michigan

Robsten  Röportajı   Empty
MesajKonu: Robsten Röportajı    Robsten  Röportajı   Icon_minitimePerş. Tem. 15, 2010 1:54 pm

-Kim saçlarına daha çok vakit harcıyor?

-Kristen:Rob.

-Robert:İnsanların kişisel alanıma çok fazla girmelerinden hoşlanmamak gibi bir huyum var;bu yüzden ne saçıma ne de bana dokunmasınlar.

-Kim daha rekabetçi?

-Kristen:Rob.Çok çocukça bir şekilde ve haytının her alanında...İstediği bir şeyi elde ettiği zaman ses tonu bile değişiyor.Sanki beş yaşındaki bir çocukmuş gibi konuşuyor.

-Robert:Bence ikimizde eşit derecede hırslıyız.O benim daha hırslı olduğumu mu söyledi?Gerçekten mi?Ben istediğim bir şeyi elde ettiğim zaman,şöyle olur...(Kristen haklı;tıpkı beş yaşındaki bir çocukmuş gibi sesler çıkarmaya başlıyor.)

-Kim daha atletik?

-Kristen:Bu konuda ben ondan daha iyi olduğumu iddia edebilirim.Rob ip atlamayı bile beceremez.Ben ona Fırfır adını taktım,çünkü özellikle aksiyon provaları sırasında ortalıkta dönüp duruyor...

Robert:Kristen.Zaten filimde benden çok daha atletik olduğu belli oluyor.Ve güya filimin süper kahramanı benim.

-Kim daha egoist?

-Kristen:Bence o.Umarım bu soruya o da kendi adını verir.Hep aynaya bakıp saçını düzelttiğinde aynı şeyi düşünüyorum.Saçları onun için çok önemli.Umarım söylediklerim hedefini bulur.

-Robert:İkimizde eşit derecede bence.İkimiz de kendimizle gurur duyan insanlarız.Onun egosu benimkinden daha güçlü ama benimki bu aralar gülünç denebilecek derecede zirveye ulaştı sanırım.Benim değişken bir egom var,ama bazen kendimi Tanrı filan zanedecek kadar güçlenebiliyor.Bazen hoş bir şekilde birini selamladığımda bile kendi kendime''Ne kadar havalıyım ya!''diyebiliyorum.

-Kim kendini daha çok Google'lıyor?

-Kristen:Rob.

-Robert:Kristen eminim benim adımı vermiştir ama bence o...Eğer birimizden biri diğerini kendi ismini Google'da ararken yakalarsa,''Tanrım,yine mi kendine bakıyorsun?''diyor ve diğeri de sanki hiç takmıyormuş,SMS yazıyormuş gibi yapıyor.Twitter'da ikimizi yarıştıran bir bölüm var;ben oraya ondan daha sık bakıyorum çünkü daha sığ bir tipim.O sadece ismini Google'lıyor.

-Kim daha iyi müzisyen?

-Kristen:Rob.Çok iyi bir şarkıcı.İnsanın kalbini kıracak kadar iyi şarkı söylüyor.

-Kim daha dışa dönük?

-Robert:Kristen benden daha dışa dönük ve açık.

-Kim daha arkadaş canlısı?

-Kristen:Kim mi?Kesinlikle ben.Rob çok hassas ve çok kırılgan.

-Kimin batıl inançları daha kuvvetli?

-Kristen:Rob'un!O benden daha paranoyak,bu yüzden batıl inançları daha kuvvetli.

-Robert:Ben.Karma ve benzeri şeylere çok inanıyorum.Yani o kadar ki,kafama yumurta atsalar,''Kader böyleymiş!Ben doğuştan lanetliyim,''diyeceğim...Daha doğrusu,batıl inançlı değilde salağım diyelim.

https://twitter.com/#!/TDLittleDhampir
robward_krisella
Süper Yönetici
Süper Yönetici
robward_krisella

Kadın <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2369
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 28/01/10
<b>Doğum tarihi</b> Doğum tarihi : 01/03/94
<b>Yaş</b> Yaş : 30
<b>Nerden</b> Nerden : ewden x)) :D ( L.A :D )

MesajKonu: Geri: Robsten Röportajı    Robsten  Röportajı   Icon_minitimePerş. Tem. 15, 2010 4:46 pm

Fırfır Sad ahh ahh <3 hay maşşlhh Very Happy bunu çok önceden okumuştum canım saol Very Happy
DreaMs.
Grafiker
Grafiker
DreaMs.

Kadın <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 3340
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 13/03/10
<b>Doğum tarihi</b> Doğum tarihi : 02/05/96
<b>Yaş</b> Yaş : 28
<b>Nerden</b> Nerden : BuRsa

MesajKonu: Geri: Robsten Röportajı    Robsten  Röportajı   Icon_minitimePtsi Tem. 19, 2010 11:09 am

başlıyorumm.. Robsten  Röportajı   Icon_biggrin

krisssssssssssssssssssss! sn niye bnm robumu sürekli kötüledin yaaaaa sana çok kızdım amaaaa Robsten  Röportajı   Icon_evil Tısssssssssssssssssssss

" Kristen:Rob.Çok iyi bir şarkıcı.İnsanın kalbini kıracak kadar iyi şarkı söylüyor. " şimdi gözüme girdin kris ! Robsten  Röportajı   Icon_biggrin bncede süper şarkı söylüyoo

" Saçları onun için çok önemli " bnm içinde çok önmli bitiyorum robun saçlarınaa Robsten  Röportajı   Icon_biggrin

" Rob çok hassas ve çok kırılgan " ah cnm bnmm ya

robda bnm gibi paranoyakmışş Robsten  Röportajı   Affraid bundan sonra ruh halimi hayatta değiştirmemm Robsten  Röportajı   145296

rob! sn egoist olmucanda bnmi olucam sonuna kadar hakediyosun cnm bnm Robsten  Röportajı   Icon_biggrin

saol leyla bunları öğrendiğim ii oldu Robsten  Röportajı   Icon_biggrin
Isadora_Montgomery
Yardımcı Admin
Yardımcı Admin
Isadora_Montgomery

Kadın <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 6721
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 20/02/10
<b>Doğum tarihi</b> Doğum tarihi : 22/01/97
<b>Yaş</b> Yaş : 27
<b>Nerden</b> Nerden : Michigan

MesajKonu: Geri: Robsten Röportajı    Robsten  Röportajı   Icon_minitimePtsi Tem. 19, 2010 12:56 pm

giggle koptum esraaa koptum gülücük tmm sen değiştirme hep paranoyak kal giggle gülücük bişi diil gülücük
https://twitter.com/#!/TDLittleDhampir
DreaMs.
Grafiker
Grafiker
DreaMs.

Kadın <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 3340
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 13/03/10
<b>Doğum tarihi</b> Doğum tarihi : 02/05/96
<b>Yaş</b> Yaş : 28
<b>Nerden</b> Nerden : BuRsa

MesajKonu: Geri: Robsten Röportajı    Robsten  Röportajı   Icon_minitimeSalı Tem. 20, 2010 5:51 pm

hahaha kopturmama ve kopmana svndm hehE Robsten  Röportajı   145296

Robsten Röportajı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Robsten Röportajı-2
» RobsteN
» Robsten :)
» RobSten ♥♥♥
» robsten..