Twilight Turkiye Fan Bilgi Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TwilighTurkey.Net

TwilighTurkeyAnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Vampir Akademisi Film Oluyor !!

5 posters
YazarMesaj
Isadora_Montgomery
Yardımcı Admin
Yardımcı Admin
Isadora_Montgomery

Kadın <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 6721
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 20/02/10
<b>Doğum tarihi</b> Doğum tarihi : 22/01/97
<b>Yaş</b> Yaş : 27
<b>Nerden</b> Nerden : Michigan

Vampir Akademisi Film Oluyor !!  Empty
MesajKonu: Vampir Akademisi Film Oluyor !!    Vampir Akademisi Film Oluyor !!  Icon_minitimeCuma Ekim 01, 2010 9:24 am

'Vampir Akademisi' Film Oluyor!
... Sinema, televizyon ve hatta edebiyatta popülerliğini koruyan vampir efsanesi bu çekiciliğini kaybedecek gibi gözükmüyor. Vampirler hakkında sinemaya aktarılmayan hikaye bulmakta zorlanmayan Hollywood şimdi de Vampir Akademisi'ne el attı... Transformers'ın yapımcısı Don Murphy ve Michael Preger, Richelle Mead'in Türkiye'de de yayınlanmış ünlü kitap serisi Vampir Akademisi'nin sinema haklarını satın aldı. St. Vladimir isimli, sadece vampirlerin girebildiği ve akşamları ders veren bir Vampir Akademisi'ninin etrafında gelişen öyküde üç farklı vampir türünü tanıyacağız. Moroiler; elit, ölümlü ve büyü yapabilen vampirlerdir ve lüks içinde gizli yaşarlar. Moroiler'in düşmanları Strigoiler ise, ölümsüz ve büyü güçleri olmayan ancak üstün fiziksel güçlere sahip vampirlerdir. Moroiler'i koruyan Dhampirler ise yarı insan yarı Moroi'dir. 17 yaşındaki Rose Hathaway de bir Dhampir'dir ve Akademi'de eğitim görüyordur. En yakın arkadaşı Vasilisa ise bir Moroi prensesidir ve insanların içinde iki yıldır yaşıyordur. Fakat Vasilisa'nın ailesi ölmüştür ve artık Strigoiler'in açık hedefi haline gelmiştir. Rose Hathaway da arkadaşını ve klanını korumak zorunda kalır... Tıpkı Alacakanralık serisi, True Blood ve Vampire Diaries dizileri gibi başrolde kadınları gördüğümüz hikaye 2007'de ilk yayınlandığında çok satanlar listesine girmişti ve Türkiye dahil 34 dile çevrildi. Şu ana kadar 6 kitap olarak yayınlanmış serinin son kitabı da yakında geliyor... Filmin kadrosu ise şu an için belli değil. Fakat Rose kitapta; atletik vücutlu, esmer ve alaycı bir tavra sahip güzel bir kadın olarak; Vasilisa ise terbiye ile yetiştirilmiş, saygılı ve uzun platin sarı saçlara ve yemyeşil gözlere sahip biri olarak tanımlanıyor. Serinin fanları bu iki karakteri şimdiden Sophia Bush ve Blake Lively ile özleştirmiş bile. Vasilisa için Hayden Panettiere ve Rose içinse Eliza Dushku ya da Alyssa Milano ve Natalie Portman seçenekleri de dile getirilmiş

kalp krizi geçirmek istiyorum Very Happy Very Happy harika bişey olucak yaa Very Happy Very Happy ama , bn daha sadece 4 kitabını okudum Rolling Eyes Türkiye'de 5. kitabı yeni çıktı sanırım Very Happy

ve bide, bence dimitri için en uygun kişi taylor kitsch Very Happy Very Happy

bide az önce öğrendim , 6. kitabı yani "Son Fedakarlık" , son kitap olucak sanıyodum ama tam olarak öyle diilmiş Very Happy Rose'un gözünden anlatılan son kitap olucakmış ... serinin devamında yan karakterlerden anlatılıcakmış , lissa , adrian vs. snrm Very Happy Very Happy ve 6. kitap Amerika'da 7 Aralıkta çıkıyomuş Very Happy Very Happy

http://begonia41.blogcu.com/vampire-academy-spirit-bound/8913322 bu da bulduğum bi video Very Happy Very Happy
https://twitter.com/#!/TDLittleDhampir
nurlana
Atılgan Üye
Atılgan Üye
nurlana

Kadın <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 106
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 13/08/10
<b>Doğum tarihi</b> Doğum tarihi : 29/08/92
<b>Yaş</b> Yaş : 31
<b>Nerden</b> Nerden : azerbaycan

MesajKonu: Geri: Vampir Akademisi Film Oluyor !!    Vampir Akademisi Film Oluyor !!  Icon_minitimeCuma Ekim 01, 2010 5:28 pm

waooooow super bi haber yaaaaa.inanmiyorum.bayiliyorum o seriye....cok tesekkurler ya.harika bi haber.ellerine saglik
kellan <3 mrs.lutz
Yönetici
Yönetici
kellan <3 mrs.lutz

Kadın <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2995
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 02/04/10
<b>Doğum tarihi</b> Doğum tarihi : 03/10/96
<b>Nerden</b> Nerden : KAderime razıyım artık; Antalya.. :)

MesajKonu: Geri: Vampir Akademisi Film Oluyor !!    Vampir Akademisi Film Oluyor !!  Icon_minitimeCuma Ekim 01, 2010 6:28 pm

Vay canınaaa... İkizz muhteşem bi haber bu!! Yaşasın yaa. Ama ben hiçbi yerde 4.yü bu-la-mı-yo-ruuum Sad Saol canım +3
Isadora_Montgomery
Yardımcı Admin
Yardımcı Admin
Isadora_Montgomery

Kadın <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 6721
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 20/02/10
<b>Doğum tarihi</b> Doğum tarihi : 22/01/97
<b>Nerden</b> Nerden : Michigan

MesajKonu: Geri: Vampir Akademisi Film Oluyor !!    Vampir Akademisi Film Oluyor !!  Icon_minitimeCuma Ekim 01, 2010 7:27 pm

bişi diil öpücük

ikiztanem , ımm , bence bi şekilde bulursun yaa , daha gelmemiştir belki dee bende zor bulmştum Kan Sözünü , ( kan sözü dediğim halde kayıtlarda Kan Gözü diye arayan yaşlı kadın yüzünden ) Very Happy

film için aşırı heycanlıyım Very Happy oyuncu için bikaç seçenek daha vardı , onların da fotolarını bulmaya çalışıyorum .d
https://twitter.com/#!/TDLittleDhampir
Broken_angel
Forumkolik
Forumkolik
Broken_angel

Kadın <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 709
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 15/03/10
<b>Doğum tarihi</b> Doğum tarihi : 14/03/88
<b>Yaş</b> Yaş : 36
<b>Nerden</b> Nerden : İstanbul

MesajKonu: Geri: Vampir Akademisi Film Oluyor !!    Vampir Akademisi Film Oluyor !!  Icon_minitimePerş. Ekim 28, 2010 2:18 pm

ayy bencede filmi yapılsa daha iyi olur. haber için teşekkürler salem:)
didemkara
Yeni Üye
Yeni Üye

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 08/02/14
<b>Doğum tarihi</b> Doğum tarihi : 01/12/95
<b>Yaş</b> Yaş : 28
<b>Nerden</b> Nerden : istanbul

MesajKonu: Geri: Vampir Akademisi Film Oluyor !!    Vampir Akademisi Film Oluyor !!  Icon_minitimeC.tesi Şub. 08, 2014 2:49 pm

bunu izlemezsek ayıp olur. Zamanın en iyi vampir filmlerinden biri olacağı kesin. Twilight ı ezer geçer bence. Kitabını da okumuştum baya iyiydi..
didemkara
Yeni Üye
Yeni Üye

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 08/02/14
<b>Doğum tarihi</b> Doğum tarihi : 01/12/95
<b>Yaş</b> Yaş : 28
<b>Nerden</b> Nerden : istanbul

MesajKonu: Geri: Vampir Akademisi Film Oluyor !!    Vampir Akademisi Film Oluyor !!  Icon_minitimePtsi Şub. 17, 2014 4:56 pm

ben izledim bayıldım filme. cullenlerin aşkı bu filmi izleyince sıkıcı geldi resmen Very Happy

Vampir Akademisi Film Oluyor !!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» neyin oluyor?
» Yasak aşk gerçek mi oluyor?
» Orda neler oluyor?!!!
» Genç Türk mucit, Twitter ile trafiğe çare oluyor
» BİR RÜYA GERÇEK OLUYOR TÜRK TELEKOM ARENA STADI..!