Twilight Turkiye Fan Bilgi Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TwilighTurkey.Net

TwilighTurkeyAnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

DEFNE JOY FOSTER ÖLDÜ!!!!!!!!

+3
Team_Robsel
Broken_angel
umbrel.
7 posters
YazarMesaj
umbrel.
Süper Yönetici
Süper Yönetici
umbrel.

Kadın <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2342
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 30/12/09
<b>Doğum tarihi</b> Doğum tarihi : 02/10/98
<b>Yaş</b> Yaş : 25
<b>Nerden</b> Nerden : İstanbul

DEFNE JOY FOSTER ÖLDÜ!!!!!!!! Empty
MesajKonu: DEFNE JOY FOSTER ÖLDÜ!!!!!!!!   DEFNE JOY FOSTER ÖLDÜ!!!!!!!! Icon_minitimeÇarş. Şub. 02, 2011 11:16 am

Son olarak "Yok Böyle Bir Dans" adlı programda yarışmacı olan ünlü sunucu-DJ Defne Joy Foster, İstanbul Caddebostan'da Kerem Altan'ın evinde ölü bulundu. Foster'ın ölüm nedeni ile ilgili geniş çaplı soruşma başlatıldı ve alınan ilk bilgilere göre astım sonucu kalp krizi olduğu düşünülüyor.

Gelen en son bilgilere göre, Yok Böyle Dans yarışmasından çıktıktan sonra Defne Joy Foster aralarında Kerem Altan ve Tolga Karel’in de bulunduğu Yok Böyle Dans’taki arkadaşlarıyla Özgür Aras’ın Eelence adlı mekanda eğlenmeye gitti.

İddiaya göre, daha sonra grup, Kerem Altan’ın Caddebostan’daki evine gittiğinde Foster nefes alamadığını ve astım krizi geçirdiğini söyleyerek doktor çağırılmasını istedi. Hastaneyi aradıktan sonra Kerem Altan doktoru hastaneden alıp gelene kadar ise Defne hayatını kaybetti.

Polis ise yaptığı ilk incelemeden sonra, Foster’in ölüm sebebinin astıma bağlı kalp krizi olduğunu düşünüyor. Ünlü yıldızın ölüm sebebi ancak otopsi raporunun açıklanmasıyla kesinlik kazanacak.

Annesi Türk, babası Amerikalı olan Defne Joy Foster, 2 Mayıs 1979’da doğdu, 2008'de İlker Yasin Solmaz ile evlenen Foster'in bu evlilikten 13 Haziran 2009'da Can Kılıç adında bir oğlu dünyaya geldi.

İlk olarak Kral TV DJ'yi olarak seyirciyle buluşan Foster, daha sonra çeşitli kanallarda müzik programı sunuculuğu yaptı. Ardından dizi oyunculuğuna başladı.

Uzun bir süre 'Sihirli Annem' adlı dizide Eda karakterini canlandıran Foster, tv8'de yayınlanan 'Bir İş İçin Lazım' adlı programı Cemil Büyükdöğerli ile birlikte sundu.

Bunun dışında bir TRT programı olan 'Çeyiz Şov'u da sunan Foster, son olarak 'Yok Böyle Dans' adlı programda yarışmacı olarak katılmıştı. Foster, yarışmadan geçen hafta elenmişti.

Ünlü sanatçının ölümüyle ilgili yeni bilgiler geldikçe sayfamız yenilenecektir.

Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun inş.
Broken_angel
Forumkolik
Forumkolik
Broken_angel

Kadın <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 709
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 15/03/10
<b>Doğum tarihi</b> Doğum tarihi : 14/03/88
<b>Yaş</b> Yaş : 36

MesajKonu: Geri: DEFNE JOY FOSTER ÖLDÜ!!!!!!!!   DEFNE JOY FOSTER ÖLDÜ!!!!!!!! Icon_minitimeÇarş. Şub. 02, 2011 12:03 pm

Ben sabah haberlerde alt yazı geçti yok ya hayır bu olamaz kamera şakasıdır yalan haberdir dedim ama diğer kanallardada çıkınca inanamadım haala şoktayım ve çok üzgünüm:( defne'nin enerjisine hep hayrandım defneyi çok seviyordum Allah Rahmet Eylesin Sad( çok üzgünüm
Team_Robsel
Yönetici
Yönetici
Team_Robsel

Kadın <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1182
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 17/05/10
<b>Doğum tarihi</b> Doğum tarihi : 10/06/97
<b>Yaş</b> Yaş : 26
<b>Nerden</b> Nerden : İzMir

MesajKonu: Geri: DEFNE JOY FOSTER ÖLDÜ!!!!!!!!   DEFNE JOY FOSTER ÖLDÜ!!!!!!!! Icon_minitimeÇarş. Şub. 02, 2011 4:38 pm

cok üzüldüm yaf Sad of daha gecenlerde canılı yaynda izlemiştim Sad
Broken_angel
Forumkolik
Forumkolik
Broken_angel

MesajKonu: Geri: DEFNE JOY FOSTER ÖLDÜ!!!!!!!!   DEFNE JOY FOSTER ÖLDÜ!!!!!!!! Icon_minitimeÇarş. Şub. 02, 2011 4:55 pm

Şu Sözü Hiç Unutmam " Ecel gelirse başa baş ağrısı bahane,mezar taşıma yazsınlar bugün bana yarın sana" yani ecel gelince bir şey yapılmıyor malesef:( Elimizden sadece dua etmek gelir
HK_Bgm
Kurucu
Kurucu
HK_Bgm

Kadın <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1701
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 26/08/09
<b>Doğum tarihi</b> Doğum tarihi : 10/01/93
<b>Yaş</b> Yaş : 31

MesajKonu: Geri: DEFNE JOY FOSTER ÖLDÜ!!!!!!!!   DEFNE JOY FOSTER ÖLDÜ!!!!!!!! Icon_minitimeÇarş. Şub. 02, 2011 8:21 pm

Duyunca çok üzüldüm. Neşesiyle herkesi güldürebilen bir insandı.

Hayatı deli dolu yaşamak gerekiyormuş ya, defne joy foster bunu en iyi yapan kişilerdendi bence.. Mekanı cennet olsun.. unutmayacağız..
http://twilighturkey.net
legendary
Çevirmen
Çevirmen
legendary

Kadın <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 735
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 25/11/09
<b>Doğum tarihi</b> Doğum tarihi : 15/05/90
<b>Yaş</b> Yaş : 34

MesajKonu: Geri: DEFNE JOY FOSTER ÖLDÜ!!!!!!!!   DEFNE JOY FOSTER ÖLDÜ!!!!!!!! Icon_minitimePerş. Şub. 03, 2011 3:58 am

şokkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk!!!!!!!!!!
suanda burda duydum Allah rahmet eylesin..
Broken_angel
Forumkolik
Forumkolik
Broken_angel

MesajKonu: Geri: DEFNE JOY FOSTER ÖLDÜ!!!!!!!!   DEFNE JOY FOSTER ÖLDÜ!!!!!!!! Icon_minitimePerş. Şub. 03, 2011 9:34 am

Amin Canım
umbrel.
Süper Yönetici
Süper Yönetici
umbrel.

Kadın <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2342
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 30/12/09
<b>Doğum tarihi</b> Doğum tarihi : 02/10/98
<b>Yaş</b> Yaş : 25

MesajKonu: Geri: DEFNE JOY FOSTER ÖLDÜ!!!!!!!!   DEFNE JOY FOSTER ÖLDÜ!!!!!!!! Icon_minitimePerş. Şub. 03, 2011 4:13 pm

Aynen çok üzüldüm.Çocuğu çok küçüktü,yazık.
kellan <3 mrs.lutz
Yönetici
Yönetici
kellan <3 mrs.lutz

Kadın <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2995
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 02/04/10
<b>Doğum tarihi</b> Doğum tarihi : 03/10/96
<b>Yaş</b> Yaş : 27
<b>Nerden</b> Nerden : KAderime razıyım artık; Antalya.. :)

MesajKonu: Geri: DEFNE JOY FOSTER ÖLDÜ!!!!!!!!   DEFNE JOY FOSTER ÖLDÜ!!!!!!!! Icon_minitimePerş. Şub. 03, 2011 4:18 pm

Ben de çok, çok üzüldüm duyunca.. Hayatı cidden çok seviyodu bence ve insanlara da sevdiriyodu... Cidden ben de şaka sanmıştım. Bir de 1 buçuk yaşındaki oğlu var tabi... Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun...
denismm
Yeni Üye
Yeni Üye
denismm

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 38
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 25/01/11
<b>Doğum tarihi</b> Doğum tarihi : 11/04/98
<b>Yaş</b> Yaş : 26
<b>Nerden</b> Nerden : Balıkesir

MesajKonu: Geri: DEFNE JOY FOSTER ÖLDÜ!!!!!!!!   DEFNE JOY FOSTER ÖLDÜ!!!!!!!! Icon_minitimePaz Şub. 06, 2011 7:29 pm

Off.. yaaa bende çok çok üzüldüm.
Allah yakınlarına ve biz sevenlerine sabır versin.
İnsan gerçekten şaka sanıyor daha geçen Pazar ekranlarda neşe saçıyordu şimdi nerede..Off insan inanmak istemiyor.Bir de arkasından neler deniyor.
Allah yattığı yerde dinlendirsin.Mekanı cennet olsun inşALLAH.

DEFNE JOY FOSTER ÖLDÜ!!!!!!!!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» EĞİTİM ŞART!... HEM GÜLDÜRDÜ HEM DE EĞİTİME DESTEK OLDU!... "YAHŞİ ŞEF" CEM YILMAZ'IN KONSERİNDE EĞİTİM İÇİN KAÇ TL TOPLANDI?
» Rezil Oldu!
» Mahkemelik Oldu
» Gala tarihi belli oldu!!
» CarLisLe CuLLen nasıL vampir oLdu ?