Twilight Turkiye Fan Bilgi Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TwilighTurkey.Net

TwilighTurkeyAnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Nikki Reed'in True Blood hayranlığı

YazarMesaj
*Robkolikk*
Forumkolik
Forumkolik
*Robkolikk*

Kadın <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 958
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 23/05/10
<b>Doğum tarihi</b> Doğum tarihi : 11/09/97
<b>Yaş</b> Yaş : 26
<b>Nerden</b> Nerden : İzMir

Nikki Reed'in True Blood hayranlığı Empty
MesajKonu: Nikki Reed'in True Blood hayranlığı   Nikki Reed'in True Blood hayranlığı Icon_minitimeC.tesi Eyl. 18, 2010 12:52 pm

Twilight oyuncusu Nikki Reed, True Blood'ın Deborah Ann Woll'ü ile "Catch .44" filmini çekerken, kendisinin bir True Blood fanatiği olduğunu itiraf ediyor.

Nikki yaklaşan "Last Day of Summer" hakkında konuşurken, o ve Woll arasındaki kan bağının oluşturduğu ilişkiyi sorduğumuzda duruyor.(tamamen kelime oyunu)

"Bence vampirler için duyduğumuz hayranlığın arkasındaki tutku tarafından ikimiz de aynı şekilde büyülendik." diye açıklıyor. "True Blood'ı gerçekten seviyorum ve onu(Woll) kıskanıyorum. Konuk oyuncu olarak girmek için hiç bir şey yapamıyorum." diyor göz kırparak.

"Bu üzerinde en fazla konuştuğumuz şey." diye ekliyor. "O Twilight hakkında konuşuyor ve ben de onun şovu hakkında yorum yapıyorum, birbirimizin yaptığı işlerin sevdiğimiz yönlerini konuşuyoruz ve bence bunu o kazanır."Bazı keşifler için True Blood setinde onu görmemiz gerektiğini öneriyoruz ama o çoktan Deborah ile bunu planladıklarını açıklıyor."Bir gün sette onu ziyarete gideceğim, kesinlikle tesadüfen, ve 'Hey Alan! Alan Ball, Nasılsın? Bilirsin eğlenceli olurdu, ben Twilight'tayım, iyi olmaz mıydı?' der gibi olacağım. Alacaklarını sanmıyorum ama kendi kendimi öne sürmeye gönüllüyüm."

Nikki Reed'in True Blood hayranlığı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Nikki'nin BD Hazırlıkları
» Nikki Avatarları
» Nikki gala resimleri2
» Nikki'nin Laptobu Çalındı
» Nikki Reed biyografisi