Twilight Turkiye Fan Bilgi Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TwilighTurkey.Net

TwilighTurkeyAnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

legendary Adlı Kullanıcımız İle Röportajımız

3 posters
YazarMesaj
Lion & Lamb
Yönetici
Yönetici
Lion & Lamb

Kadın <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1931
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 21/06/10
<b>Doğum tarihi</b> Doğum tarihi : 10/01/98
<b>Yaş</b> Yaş : 26
<b>Nerden</b> Nerden : ıspαЯ†α

legendary Adlı Kullanıcımız İle Röportajımız Empty
MesajKonu: legendary Adlı Kullanıcımız İle Röportajımız   legendary Adlı Kullanıcımız İle Röportajımız Icon_minitimePerş. Şub. 10, 2011 6:42 pm

10 - 17 Şubat Arası legendary Adlı kullanıcımza sormak istediğiniz soruları bu başlığın altından sorabilirsiniz..
http://melankolia.com.tr/
Broken_angel
Forumkolik
Forumkolik
Broken_angel

Kadın <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 709
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 15/03/10
<b>Doğum tarihi</b> Doğum tarihi : 14/03/88
<b>Yaş</b> Yaş : 36
<b>Nerden</b> Nerden : İstanbul

MesajKonu: Geri: legendary Adlı Kullanıcımız İle Röportajımız   legendary Adlı Kullanıcımız İle Röportajımız Icon_minitimePaz Şub. 13, 2011 3:04 pm

İlk Sorular Benden Gelsin:)

-Alacakaranlık Filmi Çıkmasaydı Yinede Seriyi Okurmuydun?

-En çok Hangi Karakteri Seviyorsun ve Neden?

-Asya Sevgisi Ne zaman başladıSmile ?

-Bu siteyi tesadüfenmi buldun yoksa birimi önerdi?

-Nerede Okuyorsun? Nerede Oturuyorsun?
legendary
Çevirmen
Çevirmen
legendary

Kadın <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 735
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 25/11/09
<b>Doğum tarihi</b> Doğum tarihi : 15/05/90
<b>Yaş</b> Yaş : 33

MesajKonu: Geri: legendary Adlı Kullanıcımız İle Röportajımız   legendary Adlı Kullanıcımız İle Röportajımız Icon_minitimePtsi Şub. 14, 2011 2:53 am

Genelde okuduğum kitapların filmlerini izlemeyi sevmem ki ileri derecede kitap hastasıyımdır, devasa bir kitaplığım var bu kitabı da ilk okuyanlardan bir olduğma eminim(ben okuduğmda herkes bu ne kimmiş diye soruyordu) bundan once baska bir yayın evi basmıştı hatta filmini izlememek için çok direttim ama sonunda kuzenim yıktı beni yani İzel:D yani kitabı okudum, okurdum, filmi olmasa da her kitabı okurum. kitapları filmlerden daha çekici buluyorum, belki buna kızanlar olabilir ama gerçek bu xDDD

En çok hangi karakteri sevdiğime gelince herkes aslında bunu biliyor ki sebebini de bir çoğu biliyor:D etrafımdaki ve hatta bu forumdaki bir çok kişi beni Alice e benzetir:) görmeyenler bile xDDD onun gibi eldivenlerim vardır sevimli küçük hoş takılarım saçlarım uzun ve sarı tek farkımız o:) ah birde ben dha uzun boyluyum xDDD yani aslında onu ilk gorduğmde çok gülmüştüm ama sürekli insanların beni ona benzetmesi sanırım Alice i bana çok benimsetti diyebilirm Smile))

Kaç yaşındaydım ki ilk Ay savaşcısını izlemeye basladığm yıllardı 6. sınıf olabilirim tam hatırlamıyorm. o yasımdan beri deli gibi anime izlerim yas buyudukce ceviri yapmaya basladım ve gitme fikri aklıma yattı sonra okulumda karsıma mesleki bir fırsat cıktı ve bu sevgi zirve yaptı..Japonyaya gidiyorum ve en az iki yıl orada kalacağım hayatım için önemli bir dönüm noktası olacak hayırlı olur inş Smile)) Belki orda bile evlenirim belli olmaz bana ;DDD

Bu siteye kuzenim İzel beni üye yaptı ilk başlarda çevirilerine yardım ediyordum sonra bu ortama beni de soktu Begüm'le de muhabbetimiz iyi olunca beni çevirmenlikle görevlendirdi:) iyiki de yaptı. dilim iyidir ama bu kadar cesur değildim burda kendime güvenim arttı şimdi çok daha aktifim Smile))) Teşekkürler Begüm ve İzel ve tüm fanlar burda hepiniz bana destek oldunuz ^__^

Mimarlık Fakültesinde okuyorm Ankara'dayım...^__^

Çok uzun ve sıkıcı yazdıysam k.bakmayın xDDD rprtaj deyince kaptırmış olabilirim xDDDD

Broken_angel
Forumkolik
Forumkolik
Broken_angel

Kadın <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 709
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 15/03/10
<b>Doğum tarihi</b> Doğum tarihi : 14/03/88
<b>Yaş</b> Yaş : 36
<b>Nerden</b> Nerden : İstanbul

MesajKonu: Geri: legendary Adlı Kullanıcımız İle Röportajımız   legendary Adlı Kullanıcımız İle Röportajımız Icon_minitimeÇarş. Şub. 16, 2011 11:47 am

Ay savaşçısı,Tusubasa,Şeker Kız kendi vs. hep bunlar çocukluğumuzun çizgi filimleri hiç kaçırmazdım Smile

Japonya He benide götür kız yanında orda çekik koca çok buluruz evleniriz valla gülücük
Şu japon ve korelileri neden bukadar çok seviyorum acaba bilmiyorum valla hastasıyım ya çekik gözlü olsun bana başka bişey olmasın valla giggle

Anaaaaa kız Mimarmı olucaksın:) Allah Kolaylık Versin Ne diyeyim canım:)

Ay olsun uzun yaz neolacak bu senin Röportaj Bölümün Yaz Yazabildiğin kadar uzun:)

legendary Adlı Kullanıcımız İle Röportajımız
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Cullen_ adlı kullanıcımız ile röportajımız
» HK_Bgm ile röportajımız
» Team_Robsel İle Röportajımız
» Kellan Jimmy Kimmel Live da! Legendary?
» robward_krisella adlı üyemizle röportajımız