Twilight Turkiye Fan Bilgi Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TwilighTurkey.Net

TwilighTurkeyAnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Yönetmen David Slade'in Eclipse(Tutulma)hakkındaki Notları

2 posters
YazarMesaj
robward_krisella
Süper Yönetici
Süper Yönetici
robward_krisella

Kadın <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2369
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 28/01/10
<b>Doğum tarihi</b> Doğum tarihi : 01/03/94
<b>Yaş</b> Yaş : 30
<b>Nerden</b> Nerden : ewden x)) :D ( L.A :D )

Yönetmen David Slade'in Eclipse(Tutulma)hakkındaki Notları Empty
MesajKonu: Yönetmen David Slade'in Eclipse(Tutulma)hakkındaki Notları   Yönetmen David Slade'in Eclipse(Tutulma)hakkındaki Notları Icon_minitimePerş. Ocak 28, 2010 9:44 pm

13 Eylül

Sabahın 6’sı . siyah bir ayı bize yaklaştı .kesintisiz çekim yaptık ,gün batımındaki dönüşte güneş yanıklarımız vardı ve yorgunduk.

*evet jacob ve bella’nın dağdaki öpüşme sahnesini çekiyoruz ,tekrar ve tekrar çekmek için çok duygusal ve meşaketli bir şey.

*Sırta’a yarım mil uzakta paparazzilerimiz vardı,resimleri çok komik görünüyor 1000 mm lenslerden kullanmalılar.

*gerçekten ama gerçekten uzun paparazzi lensleri herşeyi berbat gösterebiliyor ,içlerinden biri sete çok yaklaştı ve kıçına tekmeyi yedi ,bir başkası ise geçen hafta tutklanmıştı.

*o paparazzi resimlerine aldırış etmiyorum, sizi çekim yaparken durdurmaları çok rahatsız edici sadece yada onların resimleri bizim çekimlerimizi hiç ama hiç yansıtmıyor.

*bah….(çok da tın demek kendini beğenmişlik ifade eder. )

*bugün hazırlık ve tatil yarın ise düzenleme

15 Eylül

Bugün yine orman , yarın kurt çekimleri yapıcaz ,bugün güzel kurt testleri gördüm ,New moon kurlarının erken safha geliştirmesi ….

Bugün bütün cullen ailesiyle çalıştık peter facinelli kameramı ödünç aldı ,jackson tarafından boğazlanırken resmini çekti sonra upload edeceğim =)

17 Eylül

*Dün taylor’ın kristen’i birkaç saat boyunca taşıması gerekti -onu bir arada tuttu -umarım kollarını bugün kaldırabilir -üzerimize bütün gün yağmur yağdı

20 Eylül

gece çekimleri kurtlar ,kurtlar … yağmur üzerimize döküldü ama biz sabahın 5′ine kadar çekime devam ettik. sonra tabikide yağmur azaldı ve uzağa sürüklendi… (şansa bak)

(öncekinde kurt kelimesini yanlış yazmıştı) kurtlar, kurtlar, kurtlar… düzeltilmiş ingilizcem .Şu sıralar program biraz tüylü .vampirlerle çekimler yakında

27 Eylül

2 gün önce bütün günü çadırın içinde çekim yaparak geçirdik Bugün 2. kısmı çekiyoruz Bütün doğum günü kutlamaları için teşekkürler güzel bir gündü.

5 Ekim

Emily’nin evinin bölgesinden abstrakt çimen , yine bu da wide screen boyutunda bir ekran koruyucu…

6 Ekim

gergin bir sabah , uyumam gerektiğini biliyordum , gece çekiminden sonra , bir maraton koşucusu gibi hissediyorum , ama onlardan biri gibi görünmüyorum

Kameramın intervalometresi olduğunu keşfettim ,yani küçük bir yazılım yardımıyla zaman sapması olan filmler yapabilirim. Bir tık uzakta şuanda.

Dün billy burke ile çekimleri bitirdik. Onun açıklaması mutlak bir iltifattı.Billy 70 yaş (yoksa 80 mi) makyajında harika görünüyor !

ALINTIDIR
HK_Bgm
Kurucu
Kurucu
HK_Bgm

Kadın <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1701
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 26/08/09
<b>Doğum tarihi</b> Doğum tarihi : 10/01/93
<b>Yaş</b> Yaş : 31

Yönetmen David Slade'in Eclipse(Tutulma)hakkındaki Notları Empty
MesajKonu: Geri: Yönetmen David Slade'in Eclipse(Tutulma)hakkındaki Notları   Yönetmen David Slade'in Eclipse(Tutulma)hakkındaki Notları Icon_minitimeCuma Ocak 29, 2010 11:59 am

http://twilighturkey.net

Yönetmen David Slade'in Eclipse(Tutulma)hakkındaki Notları
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yönetmen David Slade’in Eclipse (Tutulma) Notları
» Tutulma Filmi Hakkındaki Yorumlarınız (izleyenler için)
» Eclipse (Tutulma) Filmi Müzikleri (Soundtrack Albümü)
» Ecliipse (Tutulma) İzlemek İsteyenler..
» Twilight: Eclipse (Tutulma) Filminden Yeni Fotoğraflar #2