Twilight Turkiye Fan Bilgi Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TwilighTurkey.Net

TwilighTurkeyAnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

25 Ağustos Yenilikleri için Önerileriniz

+9
kellan <3 mrs.lutz
robward_krisella
Team_Robsel
Blacktuce<3
Isadora_Montgomery
DreaMs.
zeynep izel
HK_Bgm
Alpcemos
13 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki
YazarMesaj
DreaMs.
Grafiker
Grafiker
DreaMs.

Kadın <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 3340
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 13/03/10
<b>Doğum tarihi</b> Doğum tarihi : 02/05/96
<b>Yaş</b> Yaş : 28
<b>Nerden</b> Nerden : BuRsa

25 Ağustos Yenilikleri için Önerileriniz - Sayfa 7 Empty
MesajKonu: Geri: 25 Ağustos Yenilikleri için Önerileriniz   25 Ağustos Yenilikleri için Önerileriniz - Sayfa 7 Icon_minitimeÇarş. Ağus. 18, 2010 1:22 pm

bnm aklıma yepyeni fikirler geldi [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

önceden leyla bi fikir sunmuştu ya hani yeni mesaj olduğunda yuvarlağın içinde ok işareti fln oluyoduda onun yerine alacakaranlık resmi olsun demişti (aslında alacakaranlık resmi olmasını istediğini hatırlamıyorum ama herneyse [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] ) bnde bunun biraz gelişmiş fikrini sunucam yani leylanın dediği gibi bütün bölümlerin başında aynı resim olmayacak her bölümde bölümle alakalı resim olucak

alacakaranlık bölümündeki konuların başlarında alacakaranlık kitabının kapak resmi yani elma tutan eller,
yeniay bölümünde solmuş çiçek,
tutulma bölümünde kurdele,
şafak vakti bölümünde vezir ve piyon,

serinin kahramanları bölümündeki rob kısmına robun resmi,
kris kısmına krisin resmi,
robsten kısmına robla krisin beraber çekindiği bi resmi,
tay kısmına tayın resmi,
diğer karakterler kısmına (artık tüm oyuncularının beraber bi resmini bulamasakta) bi kaçının beraber olduğu resmini,

grafik bölümünde resim düzenleme programları kısmına PS (photoshopun meşur amblemi [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] )
grafiker yardım kısmına soru işareti olan bi resim,
materyaller, artshop ve istek bölümünde nsl bi resim olsn aklıma bişi gelmedi

kültür ve sanat bölümünde televizyon dizileri kısmında en çok sevilen bi dizinin oyuncusunun resmi,
sinema filmleri kısmında sinema perdesi olan bi resim,
kitap tanıtımları kısmına alacakranlık serisinin tüm kitaplarının bi arada bulunan bi resmi yada herhangi bir kitap resmi,
diğer kültür ve sanat haberleri kısmındada ne olsun karar veremedim

hayranı olduğunuz diğer ünlüler bölümünde türk ünlüler ve yabancı ünlüler kısmında en çok sevilen ünlülerin resmi(aklıma başka bir şey gelmiyor),

röportaj bölümünde yazı yazan bi kağıt ve kalem,

konu dışı eğlence bölümünde sohbet kısmında birbiriyle konuşan iki surat yada karikatürlerde insnları konuşturmak içinde baloncuk içinde değilde diktörtgen içinde yazı yazılırya işte ondan [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
komik hikaye resim ve karikatürler kısmında gülen surat,
müzik kısmında nota yada sol anahtarı,
dans kısmına ne koyacağını sn bnden daha iyi bilirsin ztn begüm
eğitim öss sbs kısmına sadece bi kalem koyulsa bile bu herşeyi açıklar ahaha [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
bayanlara özel kısmında makyaj yada astroloji ile ilgili bi resim,
kutlamalar kısmındada üstünde mum bulunan pasta

olabilir diye düşünüyorum bazıları size saçma gelebilir [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] (saçma gelen yerleri onun yerine şu şu resim olmalı diyen varsa dile getirsin)saydıklarımın dışındaki bölümlerle alakalı bi resim bulamadım sizde düşünün eğer bulamassk bu bulamadıklarımızın hepsine belirlediğin bir alacakaranlık resmi koyabilirsn begüm
görüşlerinizi, bnm bulamadıklarımı bulmanızı ve bnmkilerden daha orjinal fikriniz varsa bunları bekliyorum [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
ha bir de yeni mesaj geldiğinde bulduğumuz bu resimlerin üstünde bi ışık efekti olsa sürekli yanıp sönse, kilitli bir bölümsede resmin üstünde (resmi tamamen kapatmayacak şekilde) çarpı işareti olsa daha gzl olur (bu çarpı işareti yerine aslında daha değişik birşey olabilir ama aklıma gelmiyor fikri olan söylesin lütfen)
bazı sitelerde böle resimler koyuyorlar bölüm başlarına ama onlardaki bütün resimler aynı oluyor bu düşüncemin farklı ve göze hitap eden bişi olduğunu düşünüyorum umarım bu fikir sizinde hoşunuza gider.. geçelim başka bir öneriye.. [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
grafik bölümünde resim düzenleme programları kısmına Picasa programının ve grafiker yardım kısmında Picasa İle İlgili Sorularınız / Sorunlarınız kısmınında eklenmesi gerektiğini düşünüyorum bn picasa programını çok seviyorm tabikide photoshop gibi uzman bi program değil ama çoğu şeyler yapılabiliyo hemde türkçe kullanmasıda basit yani ben böle resimlerle uğraşmayı beceremem diyenler rahatlıkla bu programı kullanabilir (o kişiler kendini biliyo hıhh [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] )eğer bu bölüm açılırsa daha neler yapıldığını ayrntılı şekilde anlatıcam ztn
birde resim düzenleme programları bölümünün adı grafik dersleri olsa içindekilerde photoshop dersleri photofiltre dersleri fln yazsa daha iyi olmazmı çünkü içindekiler programlarda neler ve nsl yapılacağını anlatan konular dolayısıyla bunlara ders dememiz mantıklı olmazmı ?neyse geçelim başka öneriye [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
bn foruma yeni bölümler eklenmesini ve bazı bölümlerin yeni bi başlık altında toplanması gerektiğini düşünüyorum.. mesela yarışmalar bölümü forum başlığında değilde ayrı bi yarışmalar başlığı altında olabilir alt forum olarakta seçimler kısmı olabilir buda ne için gerekiyor derseniz açıklıyım
avatar yarışması yapmıştık bi konuda yaptığımız avatarları koymuştuk ayrı bir konudada güzel avatar yapanları seçmiştik yani bu seçim yapma konularını seçimler bölümünün içinde toplayabiliriz
şafak vakti bölümünden sonra Midnight Sun bölümü açılabilir bu kitapla alakalı olan şeyleri gelişmeleri fln bu bölümde barındırabiliriz
twilight çalışmaları, new moon çalışmaları ,eclipse çalışmaları, breaking dawn çalışmaları, midnight sun çalışmaları diye bi kısım açılsa (kendi bölümlerinin içine yani ayrı bi başlık altında olmayacak)ve bunun içinde fan yapımı afişler kitap kapakları avatarlar imzalar gifler fln bulunsa gzl olur diye düşünmüştüm yani konular birbirlerine karışıyolar yani nsl desem mesela geceyarısı güneşi kitabının kapağı tam olark belli olmadığı zmnlarda bulduğumuz kapakları forumda paylaşıyordk bazılarımız bunun gerçek olacağını sanıyordu ama fan yapımı oluyordu işte bu fan yapımı şeyleri bu bölümde paylaşsak ve daha önceden bu konuyla ilgili paylaşılan konuları bu bölüme taşırsak karışıklık giderilir diye düşünüyorum
serinin kahramanları bölümünde diğer karakterler kısmında serinin diğer karakterlerini tek tek alt forum olarak açsak (alt forummu deniyo herneyse kafam allak bullak oldu hee [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] ) yani ash kellan rosalie fln ayrı ayrı bölüm açsak diğer karakterlerin içine daha düzenli olur belki ama bu olmasada olur okadarda ayrıntıya inmeyebiliriz yani bn söleyim yinede [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

biz fanı olduğumuz filmin kitabın yazarı olan stephenie meyer içn bir bölüm ayırmamışız bnce onun için bir bölüm açılmalı

üyelere özel diye bir başlık açılmalı bu başlığın altına tanışalım,serbest kürsü,kutlamalar ve sohbet(hatta forum etkinlikleri arthop ve istek bölümünüde bu bölüme taşıyalım dicem ama emin değilim bu konuda herneyse) bölümünü taşımalıyz çünkü bunların hepsi üyelerle ilgili hatta tanışalım bölümünün içindeki üye fotoğraf ve video albümü ayrı bölüm olarak üyelere özel başlığının altına taşıyabiliriz bu bölümlerin hepsi ayrı yerdeler bunların bi başlık altında toplanması düzenli olur diye düşünüyorum

birde arşiv diye bir bölüm açılsa içinde forumumuzun ilk açıldığı tarihten bu güne, bütün aylar ayrı bir bölüm olarak açılsa o ayların içinede o ayda neler paylaşılmışsa onlar koyulsa bir üye aradığını rahatlıkla bulabilir ama bu biraz zor olmazmı [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] neyse bunu size bırakıyorum ister yapın ister yapmayın [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

sanırım önerilerim bu kadar oldukça fazla görünüyo yılın en uzn yorumu bu sanırım [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
destan diye buna dense gerek hihi [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

En son RoB^^m tarafından Perş. Ağus. 19, 2010 11:49 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
kellan <3 mrs.lutz
Yönetici
Yönetici
kellan <3 mrs.lutz

Kadın <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2995
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 02/04/10
<b>Doğum tarihi</b> Doğum tarihi : 03/10/96
<b>Yaş</b> Yaş : 27
<b>Nerden</b> Nerden : KAderime razıyım artık; Antalya.. :)

MesajKonu: Geri: 25 Ağustos Yenilikleri için Önerileriniz   25 Ağustos Yenilikleri için Önerileriniz - Sayfa 7 Icon_minitimeÇarş. Ağus. 18, 2010 2:56 pm

Bu resim işini sevdim gerçekten.. Step e bi bölüm ayırmamız gerektiğini ben de düşünüyorum. Ama, bence diğer karakterleri de ayrı ayrı yazmaya gerek yok zaten çok fazla bölümümüz var ve onlar hakkında paylaşılan şeyler oldukça az. Çok fazla şeyi bi arada yazmışsın Esra Very Happy Ben kısaca beğendim diyorum..
DreaMs.
Grafiker
Grafiker
DreaMs.

MesajKonu: Geri: 25 Ağustos Yenilikleri için Önerileriniz   25 Ağustos Yenilikleri için Önerileriniz - Sayfa 7 Icon_minitimeÇarş. Ağus. 18, 2010 3:27 pm

evt dün gece hepsi birdn aklıma geliverdi [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] o diğer karakterler kısmına gelince ztn bnde çok beğenmedim o fikri ama yinede söliyim dedm [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] fikirleri beğendiğine çok svndm cnm ama bi tane daha fikrimi yazmayı unutmuşum onuda yazıyım [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

profil kartımızda twilight'ta fanı olduğumuz kişinin resmi görünse süper olur diye düşünüyorum o resmi girip profilimizden seçebiliriz edward'ın bella'nın alice'in jasper'in emmet'in rosalie'nin jacob'ın resimleri olsn isteyen istediğini seçsin ve profil kartımızda görünsün ?? yorumlarınızı bekliyorum..
kellan <3 mrs.lutz
Yönetici
Yönetici
kellan <3 mrs.lutz

MesajKonu: Geri: 25 Ağustos Yenilikleri için Önerileriniz   25 Ağustos Yenilikleri için Önerileriniz - Sayfa 7 Icon_minitimeÇarş. Ağus. 18, 2010 3:30 pm

Evet aslında "Twilight Favori" bölümümüz olabilir kişi kartımızda. Resimler de çok daha renkli yapacaktır.
HK_Bgm
Kurucu
Kurucu
HK_Bgm

Kadın <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1701
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 26/08/09
<b>Doğum tarihi</b> Doğum tarihi : 10/01/93
<b>Yaş</b> Yaş : 31

MesajKonu: Geri: 25 Ağustos Yenilikleri için Önerileriniz   25 Ağustos Yenilikleri için Önerileriniz - Sayfa 7 Icon_minitimeÇarş. Ağus. 18, 2010 3:44 pm

RoB^^m demiş ki:
bnm aklıma yepyeni fikirler geldi [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

önceden leyla bi fikir sunmuştu ya hani yeni mesaj olduğunda yuvarlağın içinde ok işareti fln oluyoduda onun yerine alacakaranlık resmi olsun demişti (aslında alacakaranlık resmi olmasını istediğini hatırlamıyorum ama herneyse [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] ) bnde bunun biraz gelişmiş fikrini sunucam yani leylanın dediği gibi bütün bölümlerin başında aynı resim olmayacak her bölümde bölümle alakalı resim olucak

grafik bölümünde resim düzenleme programları kısmına Picasa programının ve grafiker yardım kısmında Picasa İle İlgili Sorularınız / Sorunlarınız kısmınında eklenmesi gerektiğini düşünüyorum bn picasa programını çok seviyorm tabikide photoshop gibi uzman bi program değil ama çoğu şeyler yapılabiliyo hemde türkçe kullanmasıda basit yani ben böle resimlerle uğraşmayı beceremem diyenler rahatlıkla bu programı kullanabilir (o kişiler kendini biliyo hıhh [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] )eğer bu bölüm açılırsa daha neler yapıldığını ayrntılı şekilde anlatıcam ztn[/justify]
birde resim düzenleme programları bölümünün adı grafik dersleri olsa içindekilerde photoshop dersleri photofiltre dersleri fln yazsa daha iyi olmazmı çünkü içindekiler programlarda neler ve nsl yapılacağını anlatan konular dolayısıyla bunlara ders dememiz mantıklı olmazmı ?neyse geçelim başka öneriye [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
bn foruma yeni bölümler eklenmesini ve bazı bölümlerin yeni bi başlık altında toplanması gerektiğini düşünüyorum.. mesela yarışmalar bölümü forum başlığında değilde ayrı bi yarışmalar başlığı altında olabilir alt forum olarakta seçimler kısmı olabilir buda ne için gerekiyor derseniz açıklıyım
avatar yarışması yapmıştık bi konuda yaptığımız avatarları koymuştuk ayrı bir konudada güzel avatar yapanları seçmiştik yani bu seçim yapma konularını seçimler bölümünün içinde toplayabiliriz
şafak vakti bölümünden sonra Midnight Sun bölümü açılabilir bu kitapla alakalı olan şeyleri gelişmeleri fln bu bölümde barındırabiliriz
twilight çalışmaları, new moon çalışmaları ,eclipse çalışmaları, breaking dawn çalışmaları, midnight sun çalışmaları diye bi kısım açılsa (kendi bölümlerinin içine yani ayrı bi başlık altında olmayacak)ve bunun içinde fan yapımı afişler kitap kapakları avatarlar imzalar gifler fln bulunsa gzl olur diye düşünmüştüm yani konular birbirlerine karışıyolar yani nsl desem mesela geceyarısı güneşi kitabının kapağı tam olark belli olmadığı zmnlarda bulduğumuz kapakları forumda paylaşıyordk bazılarımız bunun gerçek olacağını sanıyordu ama fan yapımı oluyordu işte bu fan yapımı şeyleri bu bölümde paylaşsak ve daha önceden bu konuyla ilgili paylaşılan konuları bu bölüme taşırsak karışıklık giderilir diye düşünüyorum
serinin kahramanları bölümünde diğer karakterler kısmında serinin diğer karakterlerini tek tek alt forum olarak açsak (alt forummu deniyo herneyse kafam allak bullak oldu hee [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] ) yani ash kellan rosalie fln ayrı ayrı bölüm açsak diğer karakterlerin içine daha düzenli olur belki ama bu olmasada olur okadarda ayrıntıya inmeyebiliriz yani bn söleyim yinede [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

biz fanı olduğumuz filmin kitabın yazarı olan stephenie meyer içn bir bölüm ayırmamışız bnce onun için bir bölüm açılmalı

üyelere özel diye bir başlık açılmalı bu başlığın altına tanışalım,serbest kürsü,kutlamalar ve sohbet(hatta forum etkinlikleri arthop ve istek bölümünüde bu bölüme taşıyalım dicem ama emin değilim bu konuda herneyse) bölümünü taşımalıyz çünkü bunların hepsi üyelerle ilgili hatta tanışalım bölümünün içindeki üye fotoğraf ve video albümü ayrı bölüm olarak üyelere özel başlığının altına taşıyabiliriz bu bölümlerin hepsi ayrı yerdeler bunların bi başlık altında toplanması düzenli olur diye düşünüyorum

birde arşiv diye bir bölüm açılsa içinde forumumuzun ilk açıldığı tarihten bu güne, bütün aylar ayrı bir bölüm olarak açılsa o ayların içinede o ayda neler paylaşılmışsa onlar koyulsa bir üye aradığını rahatlıkla bulabilir ama bu biraz zor olmazmı [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] neyse bunu size bırakıyorum ister yapın ister yapmayın [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Ok işaretleri yerine, dediğin gibi resimler parça parça konulabilir mi bilmiyorum, konulabilirse önerin güzel. Ama eğer parça parça değil de tüm forum için olacaksa, alacakaranlığın sembollerinden birini düşünebiliriz. Ya da şu anda gördüğünüz üzre, bir kaç imza tarzı resim ekledim alt forumlara. Dilerseniz, bu şekilde de yapabiliriz.

Picasa alt forumu açıldı

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Konusu da açıldı.

Bölüm yeniden adlandırıldı.

yarışmalar bir bölüm olarak ayrıldı. Fakat şu an seçimler için yeni bir bölüm açmak gereksiz gibi. Çünkü yarışmalar zaten teker teker yapılyor.

Midnight Sun kitabının çıkması kesinleşsin, öyle açalım bölümü.

Çalışmalar için ayrı bir alt forum açılabilir.

Her karakter için ayrı bölüm açarsak bilmiyorum ama çok olur Smile Yine de düşünülebilir.

Stephenie Meyer adlı bölümümüz de açıldı.

Arşiv bölümlerini de açarım bi ara Very Happy Yordunuz bugün beni Very Happy
http://twilighturkey.net
Alpcemos
Kurucu
Kurucu
Alpcemos

Erkek <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 237
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 25/08/09
<b>Doğum tarihi</b> Doğum tarihi : 13/06/95
<b>Nerden</b> Nerden : Adana

MesajKonu: Geri: 25 Ağustos Yenilikleri için Önerileriniz   25 Ağustos Yenilikleri için Önerileriniz - Sayfa 7 Icon_minitimeÇarş. Ağus. 18, 2010 3:50 pm

siteyi 24ün gecesinde kaparım kullanıma saat akşam 10 gibi.25. de en geç saat öğlen 2ye kadar açılır.
https://thetwilightfan.yetkin-forum.com
HK_Bgm
Kurucu
Kurucu
HK_Bgm

MesajKonu: Geri: 25 Ağustos Yenilikleri için Önerileriniz   25 Ağustos Yenilikleri için Önerileriniz - Sayfa 7 Icon_minitimeÇarş. Ağus. 18, 2010 3:54 pm

Alper ok işaretlerinin yerine, her bölüm için ayrı bir gravatar kullanabiliyor muyuz
Alpcemos
Kurucu
Kurucu
Alpcemos

MesajKonu: Geri: 25 Ağustos Yenilikleri için Önerileriniz   25 Ağustos Yenilikleri için Önerileriniz - Sayfa 7 Icon_minitimeÇarş. Ağus. 18, 2010 3:57 pm

Öyle bişey oluyodu begüm hatırladığım kadarıyla. eğer olmazsa gene işaretler yeni kilitli yok olur ama her bölümde o açıklama yazılarının yanına küçük ikonlar ekleriz senin o forum hakkındaya eklediğin gibi
DreaMs.
Grafiker
Grafiker
DreaMs.

MesajKonu: Geri: 25 Ağustos Yenilikleri için Önerileriniz   25 Ağustos Yenilikleri için Önerileriniz - Sayfa 7 Icon_minitimeÇarş. Ağus. 18, 2010 3:58 pm

yaşasın yaşasın çok gzl oldu begüm çok çok çok teşekkür ederim ama seni yorduğum için özür dilerim [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
HK_Bgm
Kurucu
Kurucu
HK_Bgm

MesajKonu: Geri: 25 Ağustos Yenilikleri için Önerileriniz   25 Ağustos Yenilikleri için Önerileriniz - Sayfa 7 Icon_minitimeÇarş. Ağus. 18, 2010 4:03 pm

tamamdır. küçük imzalar eklenince daha bi renk geliyo sanki foruma Smile her bölüme ya da bölüm başlarına aynı boyutlu küçük imzalar eklenirse güzel olur.

RoB^^m demiş ki:
yaşasın yaşasın çok gzl oldu begüm çok çok çok teşekkür ederim ama seni yorduğum için özür dilerim [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Reca ederim ne demek Smile
kellan <3 mrs.lutz
Yönetici
Yönetici
kellan <3 mrs.lutz

MesajKonu: Geri: 25 Ağustos Yenilikleri için Önerileriniz   25 Ağustos Yenilikleri için Önerileriniz - Sayfa 7 Icon_minitimeÇarş. Ağus. 18, 2010 4:06 pm

Yine full kadro çalışıyoruz hadi bakalım Very Happy Eline sağlık Begüm çok hoş olmuşlar..
Isadora_Montgomery
Yardımcı Admin
Yardımcı Admin
Isadora_Montgomery

Kadın <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 6721
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 20/02/10
<b>Doğum tarihi</b> Doğum tarihi : 22/01/97
<b>Nerden</b> Nerden : Michigan

MesajKonu: Geri: 25 Ağustos Yenilikleri için Önerileriniz   25 Ağustos Yenilikleri için Önerileriniz - Sayfa 7 Icon_minitimeÇarş. Ağus. 18, 2010 7:18 pm

ahaha Very Happy bi girmemişim foruma, esra destan yazmış giggle esraaa Very Happy senin hikayenin bi bölümü bile bu kadar uzun değildi Very Happy Very Happy

neyse Very Happy

benim de esranın "diğer karakterler" fikrinden aklıma gelen bişi oldu Very Happy hala tam olarak oturtamadım ama ,neyse Very Happy

diğer karakterler kısmında;

insanlar ( jess, mike vs. Very Happy )

vampirler ( emmet, alice, rose....)

kurtlar ( kurt adam diyip leah a saygısızlık etmek istemedim Very Happy ) ( embry, sam...)

şeklinde olsa diyorum Very Happy yani karakter isimleri yerinde bunlar olsun Very Happy mesela, embry, sam hakkında ne paylaşılıcak diyosunuz, yada düşünüyosunuzdur Very Happy biyografileri, filmleri, ve bulabileceğimiz bir sürü haber olucaktır Very Happy

yani hem karakterleri düzenlemiş, hemde çok fazla olmamış olur Very Happy
https://twitter.com/#!/TDLittleDhampir
kellan <3 mrs.lutz
Yönetici
Yönetici
kellan <3 mrs.lutz

MesajKonu: Geri: 25 Ağustos Yenilikleri için Önerileriniz   25 Ağustos Yenilikleri için Önerileriniz - Sayfa 7 Icon_minitimeÇarş. Ağus. 18, 2010 7:57 pm

Öyle düşününce mantıklı aslında olabilir..
Alpcemos
Kurucu
Kurucu
Alpcemos

MesajKonu: Geri: 25 Ağustos Yenilikleri için Önerileriniz   25 Ağustos Yenilikleri için Önerileriniz - Sayfa 7 Icon_minitimePerş. Ağus. 19, 2010 10:19 am

Ben Şöyle yapmayı planlıyorum aslında sizde olur cevap verirseniz yaparız.

Şimdi Gene Karakterler Ana Başlık Halde

Kris
Rob
Taylor olucak sonra gene şu biçimde devam edicem kategori açarak
Kurt Adamlar(Bunlara Her kişi için ayrı bi alt forum.)
Vampirler(Her kişi için ayrı bi alt forum)
İnsanlar(her kişi için ayrı bi alt forum)

fakat şöyle bişey var sitede en çok karakter olarak paylaşılanlar şunlar kris,rob,taylor,kellan,ashley,alex meraz felan filan yani insanlardan bişey paylaşılmıyor sonra quil,embry felan bunlardan bn bişey paylaşıldığını görmedim :S
DreaMs.
Grafiker
Grafiker
DreaMs.

MesajKonu: Geri: 25 Ağustos Yenilikleri için Önerileriniz   25 Ağustos Yenilikleri için Önerileriniz - Sayfa 7 Icon_minitimePerş. Ağus. 19, 2010 12:06 pm

RoB^^m demiş ki:

RoB^^m demiş ki:
profil kartımızda twilight'ta fanı olduğumuz kişinin resmi görünse süper olur diye düşünüyorum o resmi girip profilimizden seçebiliriz edward'ın bella'nın alice'in jasper'in emmet'in rosalie'nin jacob'ın resimleri olsn isteyen istediğini seçsin ve profil kartımızda görünsün ?? yorumlarınızı bekliyorum..

bu öneriler hakkında olup olmaması konusunda birşey demediniz tabi hmn yapmanızı istemiyorum biliyorum çok şey istedim ve sizi yormayı istemem ama en azından olup olmayacağı konusunda birşey diyn [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Alpcemos demiş ki:

Kris
Rob

bnce böyle gzl olur en iyisi böle yapmak [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Alpcemos
Kurucu
Kurucu
Alpcemos

MesajKonu: Geri: 25 Ağustos Yenilikleri için Önerileriniz   25 Ağustos Yenilikleri için Önerileriniz - Sayfa 7 Icon_minitimePerş. Ağus. 19, 2010 1:19 pm

Profillere kimin fanı olduğunuza dair küçük iconlar eklenecek.
DreaMs.
Grafiker
Grafiker
DreaMs.

MesajKonu: Geri: 25 Ağustos Yenilikleri için Önerileriniz   25 Ağustos Yenilikleri için Önerileriniz - Sayfa 7 Icon_minitimePerş. Ağus. 19, 2010 1:20 pm

saol çok teşekkürler [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Isadora_Montgomery
Yardımcı Admin
Yardımcı Admin
Isadora_Montgomery

Kadın <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 6721
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 20/02/10
<b>Doğum tarihi</b> Doğum tarihi : 22/01/97
<b>Nerden</b> Nerden : Michigan

MesajKonu: Geri: 25 Ağustos Yenilikleri için Önerileriniz   25 Ağustos Yenilikleri için Önerileriniz - Sayfa 7 Icon_minitimePerş. Ağus. 19, 2010 1:24 pm

o kimin fanı olduğumuz... olayını çok sevdim Very Happy Very Happy
https://twitter.com/#!/TDLittleDhampir
DreaMs.
Grafiker
Grafiker
DreaMs.

MesajKonu: Geri: 25 Ağustos Yenilikleri için Önerileriniz   25 Ağustos Yenilikleri için Önerileriniz - Sayfa 7 Icon_minitimePerş. Ağus. 19, 2010 1:27 pm

aynn yeni üyelere kimin fanı olduğumuzu anlatmaya gerek kalmıcak [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
kellan <3 mrs.lutz
Yönetici
Yönetici
kellan <3 mrs.lutz

MesajKonu: Geri: 25 Ağustos Yenilikleri için Önerileriniz   25 Ağustos Yenilikleri için Önerileriniz - Sayfa 7 Icon_minitimePerş. Ağus. 19, 2010 3:38 pm

Alpcemos demiş ki:
Ben Şöyle yapmayı planlıyorum aslında sizde olur cevap verirseniz yaparız.

Kris
Rob

fakat şöyle bişey var sitede en çok karakter olarak paylaşılanlar şunlar kris,rob,taylor,kellan,ashley,alex meraz felan filan yani insanlardan bişey paylaşılmıyor sonra quil,embry felan bunlardan bn bişey paylaşıldığını görmedim :S
Evet aslında bu mantıklı. Quil, Embri, Sam falan hakkında paylaşım yapılmadığı doğru. Ama sonuçta nette onlar hakkında da bilgiler var. Böyle bi bölüm ve alt başlıklar yaparsan, ve bu karakterleri de ben modere edersem, en azından genel bilgiler bulup paylaşıcağımdan emin olabilirsin. Ben ilgilenirim yani. Hem bunu yaparsak düşündüğümüz kadar yer de kaplamaz. Forum ço kalabalık görünmez. Ben destekliyorum kısacası. İlgilenirim.
Alpcemos
Kurucu
Kurucu
Alpcemos

MesajKonu: Geri: 25 Ağustos Yenilikleri için Önerileriniz   25 Ağustos Yenilikleri için Önerileriniz - Sayfa 7 Icon_minitimeCuma Ağus. 20, 2010 2:02 pm

Ayrıca birşey danışıcam bn rütbe resimlerini baştan yaptım yenilemek için ama renklerde değişsinmi sizce yeniden yaparım sorun olmaz kısa sürüyo zaten renkler aynımı kalsın değişsin mi?
HK_Bgm
Kurucu
Kurucu
HK_Bgm

MesajKonu: Geri: 25 Ağustos Yenilikleri için Önerileriniz   25 Ağustos Yenilikleri için Önerileriniz - Sayfa 7 Icon_minitimeCuma Ağus. 20, 2010 2:03 pm

Yöneticileri direk yönetici olarak mı toplasak alper. nasıl olsa hepsi bayan Smile
Alpcemos
Kurucu
Kurucu
Alpcemos

MesajKonu: Geri: 25 Ağustos Yenilikleri için Önerileriniz   25 Ağustos Yenilikleri için Önerileriniz - Sayfa 7 Icon_minitimeCuma Ağus. 20, 2010 2:04 pm

Evet onu düşündüm bn erkek yöneticiyi kaldırdım zaten rütbe resimlerini yaparken sadece Yönetici grubu var Smile
HK_Bgm
Kurucu
Kurucu
HK_Bgm

MesajKonu: Geri: 25 Ağustos Yenilikleri için Önerileriniz   25 Ağustos Yenilikleri için Önerileriniz - Sayfa 7 Icon_minitimeCuma Ağus. 20, 2010 2:18 pm

bunu düşündüğümü hissetmiştin dimi dil iyi yapmışsın
Alpcemos
Kurucu
Kurucu
Alpcemos

MesajKonu: Geri: 25 Ağustos Yenilikleri için Önerileriniz   25 Ağustos Yenilikleri için Önerileriniz - Sayfa 7 Icon_minitimeCuma Ağus. 20, 2010 2:19 pm

Smile Tabii ki hissettim Very Happy özel güçlerimi kullanim dedim aaa begüm bunu istiyomuş hemen yaptım:P

25 Ağustos Yenilikleri için Önerileriniz
7 sayfadaki 8 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki
 Similar topics
-
» Ashley Greene 23 Ağustos modası
» LoL setinden yeni fotoğraflar, 24 Ağustos
» 23 Ağustos, Ashley Greene & Joe Jonas Road Dogs Maçı
» 23 - 29 Ağustos Arası Doğan Ünlüler!(Yani bu hafta içinde.d)
»  '' O gün için sabırsızlanıyorum . ''