Twilight Turkiye Fan Bilgi Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TwilighTurkey.Net

TwilighTurkeyAnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

25 Ağustos Yenilikleri için Önerileriniz

+9
kellan <3 mrs.lutz
robward_krisella
Team_Robsel
Blacktuce<3
Isadora_Montgomery
DreaMs.
zeynep izel
HK_Bgm
Alpcemos
13 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki
YazarMesaj
HK_Bgm
Kurucu
Kurucu
HK_Bgm

Kadın <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1701
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 26/08/09
<b>Doğum tarihi</b> Doğum tarihi : 10/01/93
<b>Yaş</b> Yaş : 31

25 Ağustos Yenilikleri için Önerileriniz - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: 25 Ağustos Yenilikleri için Önerileriniz   25 Ağustos Yenilikleri için Önerileriniz - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Ağus. 05, 2010 12:22 pm

Her sayfada çalsın yaf, sadece anasayfayla insanları kısıtlamayalım.
http://twilighturkey.net
DreaMs.
Grafiker
Grafiker
DreaMs.

Kadın <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 3340
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 13/03/10
<b>Doğum tarihi</b> Doğum tarihi : 02/05/96
<b>Yaş</b> Yaş : 28
<b>Nerden</b> Nerden : BuRsa

MesajKonu: Geri: 25 Ağustos Yenilikleri için Önerileriniz   25 Ağustos Yenilikleri için Önerileriniz - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Ağus. 05, 2010 1:12 pm

evet kutu dediğim ztn kutuda çalan müziğin adı yazıcak ve isteyen durdurabilecek yani kutu diye anlatmaya çalıştığım şey bu [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

evt her sayfada çalsın bncede [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
robward_krisella
Süper Yönetici
Süper Yönetici
robward_krisella

Kadın <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2369
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 28/01/10
<b>Doğum tarihi</b> Doğum tarihi : 01/03/94
<b>Yaş</b> Yaş : 30
<b>Nerden</b> Nerden : ewden x)) :D ( L.A :D )

MesajKonu: Geri: 25 Ağustos Yenilikleri için Önerileriniz   25 Ağustos Yenilikleri için Önerileriniz - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Ağus. 05, 2010 11:04 pm

ımm benm bi fikrim var ama bilemiyoru tabi...

yani sorun yenilikse : avatar kısımlarının altına yazı yazılsın bence...
DreaMs.
Grafiker
Grafiker
DreaMs.

MesajKonu: Geri: 25 Ağustos Yenilikleri için Önerileriniz   25 Ağustos Yenilikleri için Önerileriniz - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Ağus. 06, 2010 8:48 am

gzl olucağına eminim ama nsl bi yazı ? [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Isadora_Montgomery
Yardımcı Admin
Yardımcı Admin
Isadora_Montgomery

Kadın <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 6721
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 20/02/10
<b>Doğum tarihi</b> Doğum tarihi : 22/01/97
<b>Yaş</b> Yaş : 27
<b>Nerden</b> Nerden : Michigan

MesajKonu: Geri: 25 Ağustos Yenilikleri için Önerileriniz   25 Ağustos Yenilikleri için Önerileriniz - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Ağus. 06, 2010 9:42 am

msndeki anlık iletiler gibi bişi geldi benim aklıma giggle Very Happy Very Happy
https://twitter.com/#!/TDLittleDhampir
kellan <3 mrs.lutz
Yönetici
Yönetici
kellan <3 mrs.lutz

Kadın <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2995
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 02/04/10
<b>Doğum tarihi</b> Doğum tarihi : 03/10/96
<b>Nerden</b> Nerden : KAderime razıyım artık; Antalya.. :)

MesajKonu: Geri: 25 Ağustos Yenilikleri için Önerileriniz   25 Ağustos Yenilikleri için Önerileriniz - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Ağus. 06, 2010 3:59 pm

Şey evet ben bunu da başka bi forumda görmüştüm. İlkemizi, savunduğumuz düşünceyi veya ikizimin dediği bibi msn deki gibi o an ne yaptığımızı, ne düşündüğümüzü, hoşumuza giden bir yazıyı yazabiliriz. Bence yine de farklı fikirlere ihtiyaç var. Ha, bi de diyorum ki, bu konunun başlığını değiştirseniz nasıl olur? Ben yenilikleri açıkliicaksın diye düşünmüştüm o yüzden öylesine bi girdim. Öneriler dersen herkes daha heyecanla girebilir konuya bence ve değişik fikirleirmiz olur..
Team_Robsel
Yönetici
Yönetici
Team_Robsel

Kadın <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1182
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 17/05/10
<b>Doğum tarihi</b> Doğum tarihi : 10/06/97
<b>Yaş</b> Yaş : 26
<b>Nerden</b> Nerden : İzMir

MesajKonu: Geri: 25 Ağustos Yenilikleri için Önerileriniz   25 Ağustos Yenilikleri için Önerileriniz - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Ağus. 07, 2010 1:10 pm

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] bencede kuzişin dedigi oldukca mantıklı
kellan <3 mrs.lutz
Yönetici
Yönetici
kellan <3 mrs.lutz

MesajKonu: Geri: 25 Ağustos Yenilikleri için Önerileriniz   25 Ağustos Yenilikleri için Önerileriniz - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Ağus. 07, 2010 1:46 pm

Kuziş ben mi oluyorum leyla mı teorik kuzim?? [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] İsim için teşekkürler..
Team_Robsel
Yönetici
Yönetici
Team_Robsel

Kadın <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1182
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 17/05/10
<b>Doğum tarihi</b> Doğum tarihi : 10/06/97
<b>Yaş</b> Yaş : 26
<b>Nerden</b> Nerden : İzMir

MesajKonu: Geri: 25 Ağustos Yenilikleri için Önerileriniz   25 Ağustos Yenilikleri için Önerileriniz - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Ağus. 07, 2010 1:58 pm

leylaya dedim askıtom
kellan <3 mrs.lutz
Yönetici
Yönetici
kellan <3 mrs.lutz

MesajKonu: Geri: 25 Ağustos Yenilikleri için Önerileriniz   25 Ağustos Yenilikleri için Önerileriniz - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Ağus. 07, 2010 2:05 pm

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Tamam o zman
HK_Bgm
Kurucu
Kurucu
HK_Bgm

MesajKonu: Geri: 25 Ağustos Yenilikleri için Önerileriniz   25 Ağustos Yenilikleri için Önerileriniz - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Ağus. 07, 2010 7:38 pm

ah ha Very Happy Yardımcı Admin'i de bu tarihlerde seçelim.
DreaMs.
Grafiker
Grafiker
DreaMs.

MesajKonu: Geri: 25 Ağustos Yenilikleri için Önerileriniz   25 Ağustos Yenilikleri için Önerileriniz - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Ağus. 08, 2010 10:41 am

aa kim olucakki yardımcı admin [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] ay 25 ağustosu dört gözle bekliyorum hee [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Alpcemos
Kurucu
Kurucu
Alpcemos

Erkek <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 237
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 25/08/09
<b>Doğum tarihi</b> Doğum tarihi : 13/06/95
<b>Nerden</b> Nerden : Adana

MesajKonu: Geri: 25 Ağustos Yenilikleri için Önerileriniz   25 Ağustos Yenilikleri için Önerileriniz - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Ağus. 08, 2010 10:43 am

Smile evet bende yardımcı admin işini bu tarihte belirleyelim diye düşünmüştüm ama çok güvendiğimiz biri olucak bu arkadaşlar sonuçta Yönetim Panelini oda kullanacak .)
https://thetwilightfan.yetkin-forum.com
DreaMs.
Grafiker
Grafiker
DreaMs.

MesajKonu: Geri: 25 Ağustos Yenilikleri için Önerileriniz   25 Ağustos Yenilikleri için Önerileriniz - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Ağus. 08, 2010 10:51 am

haklısın [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
HK_Bgm
Kurucu
Kurucu
HK_Bgm

MesajKonu: Geri: 25 Ağustos Yenilikleri için Önerileriniz   25 Ağustos Yenilikleri için Önerileriniz - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Ağus. 08, 2010 12:01 pm

Eveeeet aklımda birkaç isim var yine benim...bakalım, en çok çalışıp hak eden kişi kazanacaktır.
R_Pattz
Yarışma Sorumlusu
Yarışma Sorumlusu
R_Pattz

Kadın <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1695
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 26/03/10
<b>Doğum tarihi</b> Doğum tarihi : 15/07/98
<b>Yaş</b> Yaş : 25
<b>Nerden</b> Nerden : İstanbul

MesajKonu: Geri: 25 Ağustos Yenilikleri için Önerileriniz   25 Ağustos Yenilikleri için Önerileriniz - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Ağus. 08, 2010 11:54 pm

Ayy uzun zamandır giremiyodum ama sonunda lanet olası tatilden döndüm Very Happy Yardımcı Admin in kim olcaını cook merak ettim yaa Very Happy En cok müzik kutusu fikri hosuma gitti süper bence Smile Bide her sayfada calıcaksa mesela her birinde farklı bisiy calabilir. Ama Vampir , yarı vampir vb. isimler nerdeyse tüm twilight fan sitelerinde var. Daha farklı bisey olursa daha güzel olur. Simdilik aklımda bisey yok ama umarım gelir Very Happy
kellan <3 mrs.lutz
Yönetici
Yönetici
kellan <3 mrs.lutz

MesajKonu: Geri: 25 Ağustos Yenilikleri için Önerileriniz   25 Ağustos Yenilikleri için Önerileriniz - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Ağus. 09, 2010 12:00 am

Hiç şansım yok desenize [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Şimdii, benim bir önerim var arkadaşlar. Kesinlikle başka bi yerde görmediğim bişey.

1 yaşında olduk ve uzun zamandır sitede olan üyelerimiz var.Diyorum ki, bu üyeler siteyle ilgili düşüncelerini, onlara neler kattığını, arkadaşlıklarını, yaşadıklarını anlatsın.Yeterse her kategoriye bir kişinin yazısı konulsun. Hatta yazısının koyulacağı bölümle ilgili bir yazı da hazırlayabilir üye. Hem misafir olarak gezenler bunları öğrenip üye olmaya teşvik olsunlar, hem de yeni üyelerimizin aktifliği, kalıcılığı sağlansın. Düşündüm de, burada yaşadığımız olaylar gerçekten anlatılmaya değer...

Okuyanı sıkmayacak kadar kısa, kendimizi doğru biçimde ifade edebileceğimiz kadar uzun olmalı. Yine insanları sıkmamak adına, akıcı ve eğlenceli, ve ya hüzünlü bir dil kullanmalıyız. Ufak kahkahalar veya hüzünlü bir yüz, devamı hakkında merak uyandırıcı olabilir.
Yazılar hakkında yardım almak istediğimiz üyeler eminim yardımcı olacaklardır. Sorularınızı bekliyorum..
Isadora_Montgomery
Yardımcı Admin
Yardımcı Admin
Isadora_Montgomery

Kadın <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 6721
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 20/02/10
<b>Doğum tarihi</b> Doğum tarihi : 22/01/97
<b>Nerden</b> Nerden : Michigan

MesajKonu: Geri: 25 Ağustos Yenilikleri için Önerileriniz   25 Ağustos Yenilikleri için Önerileriniz - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Ağus. 09, 2010 12:45 am

ikiz fikirlerin bi harika, ama tam olarak anlayamadım bn bounce

bnim şöyle bi fikrim olucak Very Happy Very Happy hani konu başlıklarının başındaki o beyaz kutucuklar var ya Very Happy yeni mesaj geldiğinde gri olanlar Very Happy

onların yerine twilighttan fln bi resim olsa Very Happy yada ne biliyim yeni konu yokken kırmızı, varken yeşil fln olsa Very Happy

yani beyaz, gri biraz sıkıldım ben Very Happy
https://twitter.com/#!/TDLittleDhampir
HK_Bgm
Kurucu
Kurucu
HK_Bgm

MesajKonu: Geri: 25 Ağustos Yenilikleri için Önerileriniz   25 Ağustos Yenilikleri için Önerileriniz - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Ağus. 09, 2010 11:27 am

kellan <3 mrs.lutz demiş ki:
Hiç şansım yok desenize [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Şimdii, benim bir önerim var arkadaşlar. Kesinlikle başka bi yerde görmediğim bişey.

1 yaşında olduk ve uzun zamandır sitede olan üyelerimiz var.Diyorum ki, bu üyeler siteyle ilgili düşüncelerini, onlara neler kattığını, arkadaşlıklarını, yaşadıklarını anlatsın.Yeterse her kategoriye bir kişinin yazısı konulsun. Hatta yazısının koyulacağı bölümle ilgili bir yazı da hazırlayabilir üye. Hem misafir olarak gezenler bunları öğrenip üye olmaya teşvik olsunlar, hem de yeni üyelerimizin aktifliği, kalıcılığı sağlansın. Düşündüm de, burada yaşadığımız olaylar gerçekten anlatılmaya değer...

Okuyanı sıkmayacak kadar kısa, kendimizi doğru biçimde ifade edebileceğimiz kadar uzun olmalı. Yine insanları sıkmamak adına, akıcı ve eğlenceli, ve ya hüzünlü bir dil kullanmalıyız. Ufak kahkahalar veya hüzünlü bir yüz, devamı hakkında merak uyandırıcı olabilir.
Yazılar hakkında yardım almak istediğimiz üyeler eminim yardımcı olacaklardır. Sorularınızı bekliyorum..

Bu önerini Yılın Önerisi ilan ediyorum Very Happy
R_Pattz
Yarışma Sorumlusu
Yarışma Sorumlusu
R_Pattz

Kadın <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1695
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 26/03/10
<b>Doğum tarihi</b> Doğum tarihi : 15/07/98
<b>Yaş</b> Yaş : 25
<b>Nerden</b> Nerden : İstanbul

MesajKonu: Geri: 25 Ağustos Yenilikleri için Önerileriniz   25 Ağustos Yenilikleri için Önerileriniz - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Ağus. 09, 2010 11:45 am

Bencede süper bi fikir İlsu Very Happy
kellan <3 mrs.lutz
Yönetici
Yönetici
kellan <3 mrs.lutz

MesajKonu: Geri: 25 Ağustos Yenilikleri için Önerileriniz   25 Ağustos Yenilikleri için Önerileriniz - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Ağus. 09, 2010 4:54 pm

Beğenmenize çok sevindim.. Üzerinde çok düşünmüştüm. İkiz ben sana bi ara açıklarım [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Ve evet leylanın dediğini başka bi forumda görmüştüm orda eclipse deki kurdele vardı. yeni mesaj olunca parlak kırmızı olmayınca bordo tarzı oluyodu. Aslında bence iyi fikir. O zaman bence biz yazmaya başlayalım düşüncelerimizi. Hepsini kabul ediyosanız yazanlar metnini foruma koysun. Aslında burda bulunmaması daha iyi olabilir ama bence buradaki herkesin bi elinden geçmeli. Sonra konuyu falan mı sileriz ya da hiç koymayalım mı ne dersiniz?
DreaMs.
Grafiker
Grafiker
DreaMs.

MesajKonu: Geri: 25 Ağustos Yenilikleri için Önerileriniz   25 Ağustos Yenilikleri için Önerileriniz - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Ağus. 09, 2010 5:02 pm

evt bncede bu konuyla ilgili yeni bi konu açılır oraya herkes yazdığını koyar uygun olup olmadığını kontrolden geçirdikten sonra başka bi konuya herkes mesaj olarak dile getirir ??

leylanın fikri gzl aslında değişiklik olur en azından [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

bide bn bişi sorcaktm begüm (abla [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]) yardımcı admin seçilicekya o kişi sçilirken bn yani grafiker, yarışma sorumlusu, çevirmen gibi rütbeye sahip olanlar seçilmicekmi? yani böle bişi olucaksa bu rütbeyi bırakmak istiyorumda [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] yardımcı adminlik tabikide bana düşmez ama en azından bi bayan yönetici olurdum yani olmya çalışırdım [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

En son RoB^^m tarafından Ptsi Ağus. 09, 2010 5:08 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
kellan <3 mrs.lutz
Yönetici
Yönetici
kellan <3 mrs.lutz

MesajKonu: Geri: 25 Ağustos Yenilikleri için Önerileriniz   25 Ağustos Yenilikleri için Önerileriniz - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Ağus. 09, 2010 5:06 pm

Aaa evet ya benim bi önerim daha var bak nası da unuttum.. Ama şimdi çıkmalıyım eve gidince onu da yazıcam bi rütbe fikrim var... Benim mevkimle bi ilgisi yok tabi ama adminlere sadece önermek istiyoum..
HK_Bgm
Kurucu
Kurucu
HK_Bgm

MesajKonu: Geri: 25 Ağustos Yenilikleri için Önerileriniz   25 Ağustos Yenilikleri için Önerileriniz - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Ağus. 09, 2010 9:08 pm

Hepsini kabul ediyosanız yazanlar metnini foruma koysun. Aslında burda bulunmaması daha iyi olabilir ama bence buradaki herkesin bi elinden geçmeli. Sonra konuyu falan mı sileriz ya da hiç koymayalım mı ne dersiniz?

Bir konu açarız, isteyen herkes düşüncelerini o konuya yazar. Konu yoruma kapalı olur her kategoriye de konuyu kopyalarız.

RoB^^m demiş ki:

bide bn bişi sorcaktm begüm (abla [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]) yardımcı admin seçilicekya o kişi sçilirken bn yani grafiker, yarışma sorumlusu, çevirmen gibi rütbeye sahip olanlar seçilmicekmi? yani böle bişi olucaksa bu rütbeyi bırakmak istiyorumda [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] yardımcı adminlik tabikide bana düşmez ama en azından bi bayan yönetici olurdum yani olmya çalışırdım [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Yardımcı admin rütbesine, süper yöneticiden tutun da normal üyeye kadar herkes ulaşabilir. Sonuçta en çok forumla ilgilenen kişi hak edip kazanacak. Rütbe ayrımı olmayacak yani, içiniz rahat olsun.

Aaa evet ya benim bi önerim daha var bak nası da unuttum.. Ama şimdi çıkmalıyım eve gidince onu da yazıcam bi rütbe fikrim var... Benim mevkimle bi ilgisi yok tabi ama adminlere sadece önermek istiyoum..

Öner bakalım :=)
DreaMs.
Grafiker
Grafiker
DreaMs.

MesajKonu: Geri: 25 Ağustos Yenilikleri için Önerileriniz   25 Ağustos Yenilikleri için Önerileriniz - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Ağus. 09, 2010 9:21 pm

hmm hani bayan yönetici süper yönetici hatta ayın üyesi bile bn bu rütbeye sahipken seçilmiyoya o yüzdn tereddüt etmiştim bilgi için saol [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

25 Ağustos Yenilikleri için Önerileriniz
2 sayfadaki 8 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki
 Similar topics
-
» Ashley Greene 23 Ağustos modası
» LoL setinden yeni fotoğraflar, 24 Ağustos
» 23 Ağustos, Ashley Greene & Joe Jonas Road Dogs Maçı
» 23 - 29 Ağustos Arası Doğan Ünlüler!(Yani bu hafta içinde.d)
»  '' O gün için sabırsızlanıyorum . ''