Twilight Turkiye Fan Bilgi Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TwilighTurkey.Net

TwilighTurkeyAnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Kris ve Robun ağzından Twilight'ın en komik sahnesi .D okumayan aşırı derecede pişman olur :D

5 posters
YazarMesaj
Isadora_Montgomery
Yardımcı Admin
Yardımcı Admin
Isadora_Montgomery

Kadın <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 6721
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 20/02/10
<b>Doğum tarihi</b> Doğum tarihi : 22/01/97
<b>Yaş</b> Yaş : 27
<b>Nerden</b> Nerden : Michigan

Kris ve Robun ağzından Twilight'ın en komik sahnesi .D okumayan aşırı derecede pişman olur :D Empty
MesajKonu: Kris ve Robun ağzından Twilight'ın en komik sahnesi .D okumayan aşırı derecede pişman olur :D   Kris ve Robun ağzından Twilight'ın en komik sahnesi .D okumayan aşırı derecede pişman olur :D Icon_minitimePerş. Ağus. 19, 2010 6:44 pm

Robert ve Kris'e farklı yerlerde aynı soru sorulur.Soru şu : Twilightsetinde en komik sahne çekimi? verdikleri cevaplar; Kristen: ''Setin ilkhaftası bale stüdyosunda James'le olan sahneyi çektik.O sahnenin çekimiçok komikti.Zaten tüm aksiyon sahnelerinin çekimleri komik olur.Birioradan atlar,buraya sıçrar,biri yere düşer,bi yerini çarpar,kırar...vs.Robert bu sahnede inanılmazdı...Ta ki beni kaldırmaya gelene kadar.Benimyanıma geldi.Beni kavradı ''Üzgünüm Bella'' dedi.Gözlerimi kapatıpkafamı onun göğsüne yasladım ve havaya zıplamasınıbekledim.Bekledim..bekledim...ama hiç bir şey olmadı..Hala aynı şekildeduruyorduk.Sonunda gözlerimi açtım havada olmayı beklerken hala aynıyerde olduğumuzu farkettim.Robert : ''Iı...ghhhtt..'' gibi seslerçıkarıyordu ve beni kaldırmaya çalışıyordu.Ama kaldıramıyordu! Tanrım!Bu fazlasıyla komikti.Ama aynı anda benim için kötüydü...Utançvericiydi...Yani...Durdum ve bir an ''Ben o kadar şişko muyum?'' diyedüşündüm....30 kere tekrar ettik.Ama çok komikti yinede..Robert beni herzaman güldürür!'' Robert:''En komik sahne çekimi...Hmm...Setin ilkgünüydü sanırım.Bale stüdyosundaydık.Çok utanmıştım!'' röportajı yapankadın : 'Neden?''Rob: ''Çünkü ben Kristen'ı kaldıramadım! AslındaKristen zayıftır ! ve ben onu kaldıramadım! Ona rezil oldum!''

giggle
https://twitter.com/#!/TDLittleDhampir
Lion & Lamb
Yönetici
Yönetici
Lion & Lamb

Kadın <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1931
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 21/06/10
<b>Doğum tarihi</b> Doğum tarihi : 10/01/98
<b>Yaş</b> Yaş : 26
<b>Nerden</b> Nerden : ıspαЯ†α

Kris ve Robun ağzından Twilight'ın en komik sahnesi .D okumayan aşırı derecede pişman olur :D Empty
MesajKonu: Geri: Kris ve Robun ağzından Twilight'ın en komik sahnesi .D okumayan aşırı derecede pişman olur :D   Kris ve Robun ağzından Twilight'ın en komik sahnesi .D okumayan aşırı derecede pişman olur :D Icon_minitimePerş. Ağus. 19, 2010 10:08 pm

okumuştum bnu çok komikti yaa .. hele şurasına koptum xD
''özlerimi kapatıp kafamı onun göğsüne yasladım ve havaya zıplamasını bekledim.Bekledim..bekledim...ama hiç bir şey olmadı..Hala aynı şekilde duruyorduk.Sonunda gözlerimi açtım havada olmayı beklerken hala aynı yerde olduğumuzu farkettim.Robert : ''Iı...ghhhtt..'' gibi seslerçıkarıyordu ve beni kaldırmaya çalışıyordu.Ama kaldıramıyordu! Tanrım!Bu fazlasıyla komikti.''

evet fazlasıyla komik gülücük
http://melankolia.com.tr/
Lion & Lamb
Yönetici
Yönetici
Lion & Lamb

Kadın <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1931
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 21/06/10
<b>Doğum tarihi</b> Doğum tarihi : 10/01/98
<b>Nerden</b> Nerden : ıspαЯ†α

MesajKonu: Geri: Kris ve Robun ağzından Twilight'ın en komik sahnesi .D okumayan aşırı derecede pişman olur :D   Kris ve Robun ağzından Twilight'ın en komik sahnesi .D okumayan aşırı derecede pişman olur :D Icon_minitimePerş. Ağus. 19, 2010 10:08 pm

p.i.t Very Happy Very Happy
http://melankolia.com.tr/
Isadora_Montgomery
Yardımcı Admin
Yardımcı Admin
Isadora_Montgomery

MesajKonu: Geri: Kris ve Robun ağzından Twilight'ın en komik sahnesi .D okumayan aşırı derecede pişman olur :D   Kris ve Robun ağzından Twilight'ın en komik sahnesi .D okumayan aşırı derecede pişman olur :D Icon_minitimePerş. Ağus. 19, 2010 11:18 pm

bişi diil giggle bende orasına koptum Very Happy
umbrel.
Süper Yönetici
Süper Yönetici
umbrel.

Kadın <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2342
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 30/12/09
<b>Doğum tarihi</b> Doğum tarihi : 02/10/98
<b>Yaş</b> Yaş : 25
<b>Nerden</b> Nerden : İstanbul

MesajKonu: Geri: Kris ve Robun ağzından Twilight'ın en komik sahnesi .D okumayan aşırı derecede pişman olur :D   Kris ve Robun ağzından Twilight'ın en komik sahnesi .D okumayan aşırı derecede pişman olur :D Icon_minitimeC.tesi Ağus. 28, 2010 4:12 pm

Birioradan atlar,buraya sıçrar,biri yere düşer,bi yerini çarpar,kırar...vs.
burası çok güzl Very Happy
pit.
Isadora_Montgomery
Yardımcı Admin
Yardımcı Admin
Isadora_Montgomery

MesajKonu: Geri: Kris ve Robun ağzından Twilight'ın en komik sahnesi .D okumayan aşırı derecede pişman olur :D   Kris ve Robun ağzından Twilight'ın en komik sahnesi .D okumayan aşırı derecede pişman olur :D Icon_minitimeC.tesi Ağus. 28, 2010 5:04 pm

bişi diil Very Happy
Team_Robsel
Yönetici
Yönetici
Team_Robsel

Kadın <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1182
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 17/05/10
<b>Doğum tarihi</b> Doğum tarihi : 10/06/97
<b>Nerden</b> Nerden : İzMir

MesajKonu: Geri: Kris ve Robun ağzından Twilight'ın en komik sahnesi .D okumayan aşırı derecede pişman olur :D   Kris ve Robun ağzından Twilight'ın en komik sahnesi .D okumayan aşırı derecede pişman olur :D Icon_minitimeC.tesi Ağus. 28, 2010 5:55 pm

p.i.t kuzişş Smile
Isadora_Montgomery
Yardımcı Admin
Yardımcı Admin
Isadora_Montgomery

MesajKonu: Geri: Kris ve Robun ağzından Twilight'ın en komik sahnesi .D okumayan aşırı derecede pişman olur :D   Kris ve Robun ağzından Twilight'ın en komik sahnesi .D okumayan aşırı derecede pişman olur :D Icon_minitimeC.tesi Ağus. 28, 2010 5:59 pm

p.i.b. kuziş giggle
kellan <3 mrs.lutz
Yönetici
Yönetici
kellan <3 mrs.lutz

Kadın <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2995
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 02/04/10
<b>Doğum tarihi</b> Doğum tarihi : 03/10/96
<b>Nerden</b> Nerden : KAderime razıyım artık; Antalya.. :)

MesajKonu: Geri: Kris ve Robun ağzından Twilight'ın en komik sahnesi .D okumayan aşırı derecede pişman olur :D   Kris ve Robun ağzından Twilight'ın en komik sahnesi .D okumayan aşırı derecede pişman olur :D Icon_minitimePtsi Ağus. 30, 2010 2:52 pm

Ayy ya koptumm Very Happy Çok saol ikiz o an Kris in yerinde o0lmak istemezdim Very Happy

Kris ve Robun ağzından Twilight'ın en komik sahnesi .D okumayan aşırı derecede pişman olur :D
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ROBERT AND KRISS FECİ DERECEDE ......!!
» veeeeeeeee :D EN İİ ÖPÜŞME SAHNESİ ROBSTEN :D
» ßella'nın ağzından yazılmış bir şiir (Şafak Vakti)
» annem ve babam alacakaranlığı okursa n'olur.? XD
» Komik & Şirin Videolar